Director de firme

CAEN 5611 - Restaurante in judetul Caraș-Severin

166 firme active in CAEN 5611 - Restaurante, judetul Caraș-Severin, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 166

  1. ADIMONA GRILL S.R.L.Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu RoşuCUI 54169123
  2. ADS DALIAND BURGER S.R.L.Loc. Câlnic, Municipiul ReşiţaCUI 45748592
  3. AFYCAS SERVICES S.R.L.Municipiul CaransebeşCUI 46968138
  4. AGRICOL&CONSTRUCT S.R.L.Loc. Bocşa, Oraş BocşaCUI 52411335
  5. AISINA FOOD BEST S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 50002156
  6. ALL VADOR MVS SRLLoc. Anina, Oraş AninaCUI 27374589
  7. AMELIA PLACE S.R.L.Sat Brebu, Comuna BrebuCUI 52822373
  8. ANTOMAR FAMBIZ S.R.L.Loc. Pecinişca, Oraş Băile HerculaneCUI 51330739
  9. APADIA FOOD S.R.L.Municipiul CaransebeşCUI 54300929
  10. ARCTURUS PROXI SRLLoc. Moldova Nouă, Oraş Moldova NouăCUI 32117360
  11. A & S ADELMIN WEST SRLSat Comorişte, Comuna ForoticCUI 27918990
  12. ATRACTIV TURIST S.R.L.Municipiul CaransebeşCUI 38960923
  13. BAITZ OLIMP SRLLoc. Băile Herculane, Oraş Băile HerculaneCUI 37576836
  14. BANATGUST S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 52668291
  15. BARBARIAN PIZZA S.R.L.Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu RoşuCUI 51595930
  16. BARMAR SRLMunicipiul ReşiţaCUI 23094322
  17. BAV RAVISANT BĂRBULESCU S.R.L.Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova NouăCUI 39155230
  18. BEST SELLING PIZZA S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 51224800
  19. BIANCA.D.AVRI S.R.L.Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova NouăCUI 48700696
  20. BIGĂROLL GRUP S.R.L.Sat Bozovici, Comuna BozoviciCUI 51713963
  21. BISTRO BRASA S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 55664260
  22. BISTRO EURO-CENT S.R.L.Sat Caraşova, Comuna CaraşovaCUI 53798346
  23. BURGERS WORLD SABIN S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 45490948
  24. BUTAR VEGA TRADE SRLLoc. Băile Herculane, Oraş Băile HerculaneCUI 11078595
  25. CAMILIN HEALTHY FOOD SRLLoc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu RoşuCUI 37897437
  26. CAPITOL GRAURINI S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 52133034
  27. CARABEU SRLLoc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu RoşuCUI 18562575
  28. CASA BANDOLEROS S.R.L.Sat Prigor, Comuna PrigorCUI 53023404
  29. CASTANII DEL CENTRO S.R.L.Loc. Anina, Oraş AninaCUI 52301014
  30. CATTLEYA ROXANA SRLMunicipiul ReşiţaCUI 37822418
  31. CCV ASTION SRLMunicipiul ReşiţaCUI 15436262
  32. CEG MIHALI COMPANY SRLSat Marga, Comuna MargaCUI 38365985
  33. CERNA - CRISTIAN SRLMunicipiul CaransebeşCUI 27489082
  34. CEZARIA CATERING S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 52663154
  35. CHATHA - ZULQAR SRLMunicipiul ReşiţaCUI 35993586
  36. CMH MINAHELI S.R.L.Loc. Bocşa, Oraş BocşaCUI 49669459
  37. CODIAL STAR BEST SRLMunicipiul ReşiţaCUI 38272126
  38. CONSTRUCT ONEL SRLSat Răcăşdia, Comuna RăcăşdiaCUI 17107630
  39. COSMI ZANIKOS SRLMunicipiul CaransebeşCUI 37263200
  40. CRAFT SUMMER GCS S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 51658656
  41. CREMA CAFE & LOUNGE SRLMunicipiul CaransebeşCUI 37224465
  42. DAHORE GROUP SRLMunicipiul ReşiţaCUI 14567189
  43. DARKO GRILL-HOUSE S.R.L.Sat Topleţ, Comuna TopleţCUI 51567825
  44. DEEA & MIOARA FILMĂRI S.R.L.Loc. Anina, Oraş AninaCUI 38946465
  45. DEM BEST DRINKS S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 53011531
  46. DEM FRESH FOOD S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 52119722
  47. DOBROVIC FASHION SRLMunicipiul ReşiţaCUI 36951694
  48. DRĂGHICI D & M CATERYNG SRLLoc. Moldova Nouă, Oraş Moldova NouăCUI 28208517
  49. DUM & JUNIOR MAGNETIC SRLMunicipiul CaransebeşCUI 37486890
  50. EDUARDO ANDREW CONCEPT S.R.L.Sat Topleţ, Comuna TopleţCUI 47041759
  51. ELCARACOL LAMARISCO S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 53211793
  52. EVADAG ACTUAL S.R.L.Loc. Băile Herculane, Oraş Băile HerculaneCUI 47873796
  53. EXCLUSIV HELP - HT S.R.L.Loc. Oraviţa, Oraş OraviţaCUI 43488267
  54. FAST FOOD PE PATRU ROȚI S.R.L.Loc. Oraviţa, Oraş OraviţaCUI 52110480
  55. FAST FOOD TALIBANU S.R.L.Sat Răcăşdia, Comuna RăcăşdiaCUI 51636526
  56. FENESBI CAFE S.R.L.Municipiul CaransebeşCUI 45447336
  57. FIFRESH S.R.L.Sat Căvăran, Comuna Constantin DaicoviciuCUI 52658921
  58. FIRMA DE BINE RIMIDALV S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 45481575
  59. FLORIADA SRLMunicipiul CaransebeşCUI 1066470
  60. FOOBULOS - BANAT STREET FOOD S.R.L.Sat Obreja, Comuna ObrejaCUI 43740924
  61. GAŞPAR ADENICO SAMunicipiul CaransebeşCUI 28869837
  62. GASTRO DAILY FOOD AG S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 43653941
  63. GASTROVALMAR SRLMunicipiul ReşiţaCUI 24775993
  64. GEI - SYLANDROVY SRLMunicipiul CaransebeşCUI 33825365
  65. GEO&ROXY INOVATION S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 55090230
  66. GRANDE CITTA S.R.L.Sat Sălbăgelu Nou, Comuna SacuCUI 49447860
  67. GREM CONCEPT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul ReşiţaCUI 50550604
  68. GRILUL FRAȚILOR S.R.L.Sat Ticvaniu Mare, Comuna Ticvaniu MareCUI 53798354
  69. GSA-TIM S.R.L.Sat Lăpuşnicu Mare, Comuna Lăpuşnicu MareCUI 45252032
  70. GTA BEST SERV COM S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 52232534
  71. GUGULANUL COM SRLMunicipiul CaransebeşCUI 1067505
  72. GUSTUL PE ROTI S.R.L.Sat Goleţ, Comuna BucoşniţaCUI 52515611
  73. HALAS & FLORITAN SRLLoc. Oraviţa, Oraş OraviţaCUI 16868820
  74. HALEFOGLU S.R.L.Sat Slatina-Timiş, Comuna Slatina-TimişCUI 31884241
  75. HANUL BOIERULUI SRLMunicipiul ReşiţaCUI 32948980
  76. HANUL LUI AILYNNE S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 51298816
  77. HARD SHIP S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 52800626
  78. HER & ANDREAVANTAJ SRLLoc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu RoşuCUI 35226630
  79. HOME DIGITAL S.R.L.Sat Bucova, Comuna BăuţarCUI 54683050
  80. IACOBICI CRISTINA ȘI MARIO S.R.L.Sat Armeniş, Comuna ArmenişCUI 50921117
  81. IA CU POFTĂ BY ANTONIA S.R.L.Sat Ramna, Comuna RamnaCUI 55467586
  82. IASMY-DEY COM SRLSat Răcăşdia, Comuna RăcăşdiaCUI 7959198
  83. IDEEA KLASS S.R.L.Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu RoşuCUI 37428996
  84. ILY SOUND SRLSat Valea Bolvaşniţa, Comuna MehadiaCUI 37728829
  85. INAC LIZ S.R.L.Loc. Bocşa, Oraş BocşaCUI 25684311
  86. IOANNOU SRLMunicipiul ReşiţaCUI 18237922
  87. IREYLER SRLMunicipiul CaransebeşCUI 21412284
  88. ISM PREMIUM S.R.L.Sat Buchin, Comuna BuchinCUI 55722140
  89. IVUNIS FOOD S.R.L.Sat Glimboca, Comuna GlimbocaCUI 40529729
  90. KATHALEEA AMC IMPEX S.R.L.Loc. Băile Herculane, Oraş Băile HerculaneCUI 48013013
  91. KERA POL SRLSat Lăpuşnicu Mare, Comuna Lăpuşnicu MareCUI 24294183
  92. LA BIA MIX GRILL S.R.L.Sat Bucova, Comuna BăuţarCUI 49835900
  93. L.A. BORADY SRLMunicipiul ReşiţaCUI 14398950
  94. LA DAVID & CLARA FOOD S.R.L.Sat Forotic, Comuna ForoticCUI 53780829
  95. LA FISTEAG S.R.L.Sat Putna, Comuna PrigorCUI 54139637
  96. LA HAMBAR AG S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 52119765
  97. LA PATRU GUSTURI S.R.L.Municipiul ReşiţaCUI 52183415
  98. LI. ANILARION SRLMunicipiul CaransebeşCUI 15648109
  99. LISIPROD AURORA SRLMunicipiul ReşiţaCUI 38112290
  100. LUKAS ROXMAL S.R.L.Municipiul CaransebeşCUI 47634764