Director de firme

CAEN 8553 - Școli de conducere (pilotaj) in judetul Călărași

26 firme active in CAEN 8553 - Școli de conducere (pilotaj), judetul Călărași, in ordine alfabetica.

Afisate 1-26 din 26

  1. ALYNA SRLMunicipiul CălăraşiCUI 14750177
  2. AUTO ADY S.R.L.Municipiul OlteniţaCUI 52068602
  3. AUTODAV MARIUS S.R.L.Municipiul OlteniţaCUI 38557247
  4. AUTOIRIS SRLSat Roseţi, Comuna RoseţiCUI 24354340
  5. AUTOIULIUS SRLMunicipiul OlteniţaCUI 21730270
  6. AUTOVICTORIA MAN SRLMunicipiul CălăraşiCUI 26077474
  7. CONTRANS MIN RADOVANU S.R.L.Sat Radovanu, Comuna RadovanuCUI 42806206
  8. COSMANCA AUTO S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 39845205
  9. DANUBE BOATING S.R.L.Sat Gâldău, Comuna JegăliaCUI 43329040
  10. DIATUR AUTO PLUS SRLMunicipiul CălăraşiCUI 25750997
  11. DRIVE CARS D&G S.R.L.Municipiul OlteniţaCUI 47942691
  12. ELA AUTO SRLMunicipiul OlteniţaCUI 24539526
  13. FRIST CAR SRLMunicipiul OlteniţaCUI 24449970
  14. G.B.V. AUTO SRLMunicipiul OlteniţaCUI 23500986
  15. GRASU SNCMunicipiul OlteniţaCUI 1930788
  16. ISTRATE AUTO SRLMunicipiul OlteniţaCUI 36053600
  17. MANCIU DRIVING SCHOOL SRLMunicipiul CălăraşiCUI 36901840
  18. MARY STREET DRIVING S.R.L.Sat Fundeni, Comuna FundeniCUI 39811393
  19. MSC SMART AUTO DRIVE S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 53102389
  20. NAUTIC CĂLĂRAŞI S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 41456072
  21. SILVIU TEODORESCU AUTO S.R.L.Sat Valea Roşie, Comuna MitreniCUI 44324718
  22. SMART CHOICE UMN SRLMunicipiul CălăraşiCUI 26036296
  23. THEO DRIVING SCHOOL S.R.L.Municipiul CălăraşiCUI 39855284
  24. TUDOR ADRI SRLSat Mitreni, Comuna MitreniCUI 19661291
  25. UDESKOM AUTO S.R.L.Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu GarăCUI 34253423
  26. UDESKOM PROFESIONAL S.R.L.Loc. Lehliu-Gară, Oraş Lehliu GarăCUI 40751503