Director de firme

CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală in judetul Buzău

73 firme active in CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală, judetul Buzău, in ordine alfabetica.

Afisate 1-73 din 73

  1. 2 R PROMPT MEDICAL HOPE SRLLoc. Pogoanele, Oraş PogoaneleCUI 30447257
  2. ACT MEDICAL OPTIM SRLSat Pîrscov, Comuna PîrscovCUI 29839788
  3. ADDE HELP MED SRLMunicipiul BuzăuCUI 36410338
  4. ADONIS MEDSAN SRLMunicipiul BuzăuCUI 15070179
  5. ALIN MEDCARE SRLMunicipiul BuzăuCUI 31270217
  6. AMD LAURSAN SRLMunicipiul BuzăuCUI 15355648
  7. ANIMED SRLMunicipiul BuzăuCUI 14485011
  8. B D MED SRLMunicipiul BuzăuCUI 19115974
  9. BORCAIAS S.R.L.Municipiul Râmnicu SăratCUI 2407176
  10. CABINET MEDICAL DR ALDEA ANDA SRLMunicipiul Râmnicu SăratCUI 30488427
  11. CABINET MEDICAL DR. ELENA VALEANU SRLMunicipiul Râmnicu SăratCUI 14667200
  12. CABINET MEDICAL DR STANESCU CRISTINA SRLSat Ţinteşti, Comuna ŢinteştiCUI 16052707
  13. CABINET MEDICAL PAULA ȚUICĂ S.R.L.Sat Bozioru, Comuna BozioruCUI 47877453
  14. CABINET MEDICAL TUDOR GHIZDEANU S.R.L.Municipiul BuzăuCUI 40726879
  15. CARIN MED SRLMunicipiul BuzăuCUI 5709713
  16. CENTRU MEDICAL ESPERANZA SRLMunicipiul Râmnicu SăratCUI 31202182
  17. CIOCHINA SRLSat Unguriu, Comuna UnguriuCUI 16923711
  18. CLINICA IVY KINDERCARE S.R.L.Municipiul BuzăuCUI 40783505
  19. CLINICA MATCORD SRLMunicipiul BuzăuCUI 28178670
  20. CLINICA SANTE SRLMunicipiul BuzăuCUI 11963146
  21. CLINICILE DE CARDIOLOGIE DR MATEI SRLMunicipiul BuzăuCUI 33466466
  22. CORAL MED SRLSat Mânzăleşti, Comuna MânzăleştiCUI 16800506
  23. DAMARIS AGHEDIN MED S.R.L.Sat Mărăcineni, Comuna MărăcineniCUI 49128798
  24. DENYTOD MED CENTER SRLMunicipiul BuzăuCUI 31516100
  25. DOCTOR PAULA DRĂGAN S.R.L.Municipiul Râmnicu SăratCUI 41820687
  26. DOKTOR PULS PREV S.R.L.Municipiul BuzăuCUI 39791083
  27. DR AJAJ KLINIC S.R.L.Municipiul Râmnicu SăratCUI 55012240
  28. DR ANTONICA ELENA-CABINET MEDICAL SRLSat Smeeni, Comuna SmeeniCUI 15717500
  29. DR CUCU ALMED SRLMunicipiul BuzăuCUI 16463818
  30. DR LAPUŞNEANU FLORENTINA SRLMunicipiul BuzăuCUI 28360778
  31. DR MARCULESCU CRISTINA SRLMunicipiul BuzăuCUI 16980938
  32. DR TANASA DANIELA SRLMunicipiul Râmnicu SăratCUI 15309480
  33. EAM CONSMED SRLMunicipiul BuzăuCUI 15301966
  34. ECHOBINA MED SRLSat Ruşavăţ, Comuna VipereştiCUI 27369086
  35. EURO MEDIMED SRLMunicipiul Râmnicu SăratCUI 18789374
  36. EURO MED SERVICII MEDICALE SRLMunicipiul Râmnicu SăratCUI 16282315
  37. FAMMED CONSULT SRLMunicipiul BuzăuCUI 15302007
  38. FEMINA SANMED SRLSat Săgeata, Comuna SăgeataCUI 14365155
  39. FINAS MOBIL SAN S.R.L.Sat Mărăcineni, Comuna MărăcineniCUI 51291761
  40. GERAMED SRLMunicipiul BuzăuCUI 14365082
  41. GERIANTHROPOLIS ANAPSYCHI S.R.L.Sat Racoviţeni, Comuna RacoviţeniCUI 43475640
  42. GYNE SAN SRLMunicipiul BuzăuCUI 4054526
  43. HELP MED OPTIM SRLMunicipiul BuzăuCUI 27335610
  44. HESSINGTON SANICARE S.R.L.Municipiul BuzăuCUI 39056341
  45. MARAMEDICA SRLSat Plaiu Nucului, Comuna LopătariCUI 24704054
  46. MARIN GHE. TEODORA - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL - SEDIU SECUNDARSat Scutelnici, Comuna ScutelniciCUI 54811273
  47. MARIN GHE. TEODORA - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL - SEDIU SECUNDARSat Scutelnici, Comuna ScutelniciCUI 54811303
  48. MED FAM CONSULT SRLMunicipiul BuzăuCUI 14658023
  49. MEDGEN CRENGUTA SRLSat Niculeşti, Comuna Vintilă VodăCUI 16208874
  50. MEDIGEN SRLMunicipiul Râmnicu SăratCUI 2407451
  51. MEDIMPEX SRLSat Costeşti, Comuna CosteştiCUI 2406537
  52. MEDINOVA ANMA SRLMunicipiul BuzăuCUI 34961810
  53. MEDOS H IMPEX SRLMunicipiul BuzăuCUI 6556138
  54. MIHAIL O CONSULT SRLMunicipiul BuzăuCUI 1148910
  55. MIL ELMED SRLMunicipiul BuzăuCUI 16095627
  56. NECORA 2003 SRLMunicipiul BuzăuCUI 15487355
  57. O ŞANSĂ ÎN PLUS PROFESIONAL SRLSat Stâlpu, Comuna StâlpuCUI 34310537
  58. PEDIATRIE BALABAN STANCIU MADALINA SRLMunicipiul BuzăuCUI 37734839
  59. PETRUTZ CONSULT SRLMunicipiul Râmnicu SăratCUI 14533720
  60. PLEŞEA ASIMED SRLSat Florica, Comuna FloricaCUI 23083412
  61. PUNCT DE LUCRUSat Vadu Paşii, Comuna Vadu PaşiiCUI 54441073
  62. RIO ALFA MED SRLSat Berca, Comuna BercaCUI 16587700
  63. SANATATEA UMANA SRLSat Berca, Comuna BercaCUI 14844085
  64. SAN FAMILY SRLSat Sudiţi, Comuna Poşta CîlnăuCUI 16769354
  65. SANMED 63 SRLMunicipiul BuzăuCUI 23287021
  66. SANOS SRLMunicipiul BuzăuCUI 8008786
  67. SEDOTRAM CONS RMS BLK S.R.L.Municipiul Râmnicu SăratCUI 53392835
  68. SEDOTRAM MED SRLMunicipiul Râmnicu SăratCUI 35616713
  69. SONOHAT MED S.R.L.Municipiul BuzăuCUI 15993565
  70. THE PSIHONUTRITION DOCTOR S.R.L.Sat Secuiu, Comuna Gura TeghiiCUI 50485565
  71. TRIMED SRLMunicipiul Râmnicu SăratCUI 14365198
  72. USURELU MED SRLSat Sărata-Monteoru, Comuna MereiCUI 14924702
  73. VITAL FAMILY DOCTOR SRLMunicipiul BuzăuCUI 35679240