Director de firme

CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală in judetul Brașov

96 firme active in CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală, judetul Brașov, in ordine alfabetica.

Afisate 1-96 din 96

  1. 4 LIFE LABORATORY S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50356897
  2. 4LIFE M.C. S.R.L.Municipiul BraşovCUI 41975266
  3. AMBULANTA EXPRESS S.R.L.Municipiul BraşovCUI 40682527
  4. APRO MEDICAL CARE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 53326670
  5. ARYA KRON MEDICA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 44188349
  6. AUROMED HEALTH SRLMunicipiul BraşovCUI 33810070
  7. AVMED S.R.L.Municipiul BraşovCUI 47680370
  8. BELSANA MED SRLMunicipiul BraşovCUI 38045166
  9. BIO CESAN SRLSat Predeluţ, Comuna BranCUI 25161371
  10. BRAINWORKS S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51138475
  11. BUDIMED S.R.L.Municipiul CodleaCUI 49708728
  12. BUTUM-ORTOKINETIC-DENT SRLMunicipiul BraşovCUI 34377170
  13. CABINET DE MEDICINĂ ŞI TERAPII COMPLEMENTARE CELEDONIS SRLMunicipiul BraşovCUI 30379853
  14. CABINETE MARCU SRLMunicipiul BraşovCUI 36180808
  15. CABINET MED. FAM. DR. ŢAPU S.R.L.Municipiul BraşovCUI 38478046
  16. CABINET MEDFAM URANIA SRLMunicipiul BraşovCUI 37173710
  17. CABINET MEDICAL DOCTOR CARSTOC GHEORGHE SRLLoc. Zărneşti, Oraş ZărneştiCUI 37256637
  18. CABINET MEDICAL DR. BENGA CONSTANTIN SRLMunicipiul BraşovCUI 28194420
  19. CABINET MEDICAL DR. GONŢIA IULIA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 40204654
  20. CABINET MEDICAL DR.PETRI SRLMunicipiul BraşovCUI 35682962
  21. CABINET MEDICAL DR. TAROPA SIMONA SRLMunicipiul BraşovCUI 35705632
  22. CABINET MEDICAL DR. ZUBCOV & DR. ZANĂ S.R.L.Municipiul BraşovCUI 42184308
  23. CABINET MEDICAL IENASEL S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43134600
  24. CABINET MEDICINA DE FAMILIE DR. DAVID ANTONIA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 39009625
  25. CABINET MEDICINĂ DE FAMILIE DR. LETCĂ VALERIA-MARIA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 45417785
  26. CABINET MEDICINA DE FAMILIE DR. OROS SOFIA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51870240
  27. CAB MED-FAM DR. GOIA S.R.L.Municipiul FăgăraşCUI 45869462
  28. DENIRO 93 SRLMunicipiul BraşovCUI 6340290
  29. DOCTOR GROZA ROSANA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 49727991
  30. DOINA HEALTHCARE SRLMunicipiul BraşovCUI 31243875
  31. DRB PROLIFE SRLMunicipiul BraşovCUI 35619140
  32. ECOMEDICA SRLMunicipiul BraşovCUI 16292645
  33. EMIVITA SRLMunicipiul BraşovCUI 16023400
  34. ENDOSCOPY HEP SRLMunicipiul BraşovCUI 35602360
  35. EQ-ASIS PARK S.R.L.Municipiul BraşovCUI 40560023
  36. ERDOMED FAM SRLMunicipiul BraşovCUI 36454903
  37. ER MEDICAL DOM S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43595310
  38. ETERIS BIONA SRLMunicipiul BraşovCUI 22995887
  39. EUROCLINICA TINO SAMunicipiul BraşovCUI 17680904
  40. FAMILIA SĂNĂTOASĂ SRLMunicipiul BraşovCUI 36394992
  41. FAMILY PRAXIS S.R.L.Municipiul BraşovCUI 38565436
  42. FUTUREMED CLAUDIA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 47779846
  43. GONENERG CONSULT SRLMunicipiul BraşovCUI 14605800
  44. HEALTH FOR ME S.R.L.Municipiul BraşovCUI 42258081
  45. IFTOMED AID S.R.L.Loc. Zărneşti, Oraş ZărneştiCUI 39651446
  46. IMPLASIM S.R.L.Loc. Râşnov, Oraş RâşnovCUI 54760692
  47. INTERNALIS S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43692860
  48. LIVE AQUILA MEDICAL S.R.L.Municipiul BraşovCUI 47041864
  49. MADON-MED SRLMunicipiul BraşovCUI 23937647
  50. MADRA CENTER S.R.L.Municipiul BraşovCUI 54546320
  51. MEDANA SRLMunicipiul BraşovCUI 5837445
  52. MED APT CLINIC L.G. S.R.L.Municipiul BraşovCUI 39618474
  53. MEDEUROPA SRLMunicipiul BraşovCUI 34414414
  54. MEDEUROPA SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNATMunicipiul FăgăraşCUI 54846115
  55. MEDICOMP SRLMunicipiul BraşovCUI 1099701
  56. MEDICORINA SRLMunicipiul BraşovCUI 38227532
  57. MEDIFAMILIS S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55351211
  58. MEDIKINA PLUS S.R.L.Municipiul BraşovCUI 36253330
  59. MEDIKINE MEDICAL CENTER S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51432615
  60. MEDOANAELENA S.R.L.Sat Vama Buzăului, Comuna Vama BuzăuluiCUI 50079893
  61. MEDSOR SRLMunicipiul BraşovCUI 24178308
  62. META4HEALTH SRLMunicipiul BraşovCUI 34953559
  63. MOM MEDICARE SERVICES S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 44920060
  64. MONDO HEALTH SRLMunicipiul BraşovCUI 38229363
  65. MOPIS SRLMunicipiul FăgăraşCUI 5743073
  66. NANIA MEDICAL S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50802507
  67. NEURALICITY A.S. S.R.L.Municipiul BraşovCUI 44272570
  68. NEUROMEDICA CENTER SRLMunicipiul BraşovCUI 35728610
  69. NEW LINE SRLMunicipiul BraşovCUI 4317169
  70. ONOR TRADING SRLMunicipiul BraşovCUI 9682866
  71. ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE MEDICINĂ GENERALĂ - S.R.L.SăceleCUI 54538760
  72. ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE M.G. SRL-DMunicipiul SăceleCUI 36844116
  73. PEDIASAN SRLMunicipiul BraşovCUI 19239972
  74. PETCU MEDICAL S.R.L.Municipiul BraşovCUI 41642474
  75. PHYLAXIS SRLMunicipiul CodleaCUI 1122600
  76. RAMPACLINIC S.R.L.Municipiul BraşovCUI 39030821
  77. REUMATOLOGIE DR.MIREA GAVRILA SRLMunicipiul BraşovCUI 14512116
  78. RUSU HEALTH S.R.L.Municipiul FăgăraşCUI 52519761
  79. SANAMED PRUTEANU GENIUS SRLMunicipiul SăceleCUI 20963269
  80. SANILIFE HEALTH SRLLoc. Predeal, Oraş PredealCUI 24450150
  81. SANO SANTERA SRLMunicipiul FăgăraşCUI 27204630
  82. SANTERAVI MED SRLSat Sasciori, Comuna ReceaCUI 34731277
  83. SARTORIUS A & M SRLMunicipiul BraşovCUI 16407257
  84. SCHNEIDER CONSULTING GROUP SRLSat Comana de Sus, Comuna ComanaCUI 21090430
  85. SERVICII MEDICALE KRONSTADT SRLMunicipiul BraşovCUI 32650427
  86. SF. LUCA MEDICINA DE FAMILIE S.R.L.Sat Drăguş, Comuna DrăguşCUI 48078845
  87. SF. PETRU MEDICAL CENTER S.R.L.Sat Drăguş, Comuna DrăguşCUI 42916101
  88. SIGURMED SRLMunicipiul BraşovCUI 16357183
  89. SIM-BAN IMPEX SRLMunicipiul BraşovCUI 6837400
  90. STORK COME MED S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46660196
  91. TRANSILVANIA MEDICAL SRLMunicipiul BraşovCUI 15003811
  92. VALCRIS MEDICINA FAMILIEI SRL-DMunicipiul BraşovCUI 37960798
  93. VEVAKIS MED SRLSat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCUI 31117346
  94. VLADY MED CABINET S.R.L.Municipiul SăceleCUI 47229753
  95. WHO CARE SRLMunicipiul BraşovCUI 28060436
  96. XTAE MED SRLSat Cristian, Comuna CristianCUI 37867002