Director de firme

CAEN 7450 - Selecția și plasarea forței de munca in judetul Brașov

8 firme active in CAEN 7450 - Selecția și plasarea forței de munca, judetul Brașov, in ordine alfabetica.

Afisate 1-8 din 8

  1. CORSA SERV SRLMunicipiul BraşovCUI 17077319
  2. HEAD-HUNTING SRLMunicipiul BraşovCUI 1101461
  3. JOBS GALLERIA SRLMunicipiul BraşovCUI 21672292
  4. MADELANGEL SRLMunicipiul BraşovCUI 21049554
  5. MAURI & BIA SRLMunicipiul CodleaCUI 16090808
  6. MUNDI SRLMunicipiul BraşovCUI 11253858
  7. TECH DESIGN INTERNATIONAL SRLMunicipiul CodleaCUI 14367458
  8. WORK RESOURCES SRLMunicipiul BraşovCUI 14629940