Director de firme

CAEN 7111 - Activități de arhitectură in judetul Brașov

278 firme active in CAEN 7111 - Activități de arhitectură, judetul Brașov, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 278

  1. 2 GAM SRLMunicipiul BraşovCUI 15419857
  2. 3D DRAFTING SRLMunicipiul BraşovCUI 31555320
  3. AAA ARHITECTURA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55001070
  4. AARCHITECTS ARHITECTURA SI DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 35867170
  5. AC DESIGN 2006 SRLMunicipiul BraşovCUI 25675712
  6. ACETIC ATELIER S.R.L.Municipiul BraşovCUI 39789091
  7. A.C.S. ARHITECTURA & DESIGN S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 42896209
  8. ACS BIM BRASOV S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 15409802
  9. ACTUAL SRLSat Pestera, Comuna MoieciuCUI 1104301
  10. AGENTIA SARBU SRLMunicipiul BraşovCUI 12816313
  11. AGENTIE DE ARHITECTURA SI DESIGN ADA SRLMunicipiul BraşovCUI 1098315
  12. AIBA PROIECT SRLMunicipiul BraşovCUI 9747680
  13. ALMA.ARK STUDIO DE ARHITECTURA SI DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 37977030
  14. ALPHARCH.CODESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50122667
  15. AMACRI A.C.C. DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 38560234
  16. ANARCHYTECTURE SRLMunicipiul BraşovCUI 38271155
  17. AND PROIECT SRLSat Prejmer, Comuna PrejmerCUI 23654527
  18. ARCH-CORPORATION-LIM S.R.L.Municipiul BraşovCUI 48296025
  19. ARCHI-MAX SRLMunicipiul BraşovCUI 22182264
  20. ARCHITECT'S SIGNATURE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 34550947
  21. ARCHKINECT SRLMunicipiul BraşovCUI 22290410
  22. ARENA ATELIER DE PROIECTARE SRLMunicipiul BraşovCUI 31992715
  23. ARENA DESIGN SRLMunicipiul BraşovCUI 18420058
  24. ARENA PROIECTARE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 39971009
  25. ARHIAND SRLLoc. Zărneşti, Oraş ZărneştiCUI 12823752
  26. ARHIBAU TECHNIK HD S.R.L.Municipiul BraşovCUI 39575837
  27. ARHICOR DESIGN STUDIO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 30307466
  28. ARHICOR URBAN S.R.L.Municipiul SăceleCUI 39173660
  29. ARHIDOMO SRLMunicipiul BraşovCUI 16501334
  30. ARHIHABIT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 40107600
  31. ARHIMADA S.R.L.Municipiul FăgăraşCUI 50275512
  32. ARHIMAKER STUDIO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 47496289
  33. ARHIPLAN POINT CONCEPT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 41945559
  34. ARHIPROJECT DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46746280
  35. ARHI-SIST M.R. SRLMunicipiul BraşovCUI 30950673
  36. ARHITECTURA BÎRSANA S.R.L.Loc. Ghimbav, Oraş GhimbavCUI 35948070
  37. ARHITEGO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 44720364
  38. ARHITEMA SRLMunicipiul BraşovCUI 18515816
  39. ARH POINT SRLMunicipiul BraşovCUI 21995668
  40. ARI CONSULT SRLMunicipiul BraşovCUI 5210852
  41. ARKHITEKTON F.G. S.R.L.Municipiul FăgăraşCUI 40960577
  42. ARTCUBE CONCEPT SRLMunicipiul BraşovCUI 36839136
  43. ARTGRAFICPROIECT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 45810090
  44. ART INNOVATION PROJECTS S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46611908
  45. ART SHED SRLMunicipiul BraşovCUI 30938157
  46. ARTVILLE SRLMunicipiul BraşovCUI 4016794
  47. ARTWIZ HOME DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43064857
  48. AS PROIECT SRLMunicipiul BraşovCUI 15789329
  49. ATELIER ARHIDEEA SRLMunicipiul BraşovCUI 26478085
  50. ATELIER ART3D S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50586969
  51. ATELIERBAU S.R.L.Municipiul BraşovCUI 54071841
  52. ATELIER CHROMA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 48103531
  53. ATELIER DOI MASS SRLSat Bod, Comuna BodCUI 17383997
  54. ATELIER MOMO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 49764710
  55. ATELIER OBLIQ S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43558338
  56. ATELIER ODA BIROU DE ARHITECTURA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43925388
  57. ATELIER VLAD SLAVIC S.R.L.Municipiul BraşovCUI 30970107
  58. ATMOSPHERE BIROU DE ARHITECTURA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43554964
  59. A.T.R. SERBAN SRLMunicipiul BraşovCUI 13704806
  60. AZA DESIGN S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 49663480
  61. BAUHAUS ARHI SRLSat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 35936840
  62. B.B.N. ARHIPROIECT S.R.L.Loc. Zărneşti, Oraş ZărneştiCUI 48785188
  63. B.B.N. DESIGN SRLLoc. Zărneşti, Oraş ZărneştiCUI 33077299
  64. BEST PLAN SRLMunicipiul BraşovCUI 24328588
  65. BIROU DE ARHITECTURĂ ALEXANDRU BELENYI SRLMunicipiul BraşovCUI 29321718
  66. BLOKAD ARHITECTURA SRLMunicipiul BraşovCUI 23971568
  67. BLOKAD BUILD TECH S.R.L.Municipiul BraşovCUI 48619916
  68. BOGDAN ARCHITECTE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 41427735
  69. BRICK PLATFORM ARCHITECTURE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 49602955
  70. BRICK PLATFORM S.R.L.Municipiul BraşovCUI 45731728
  71. BUCON INVEST SRLMunicipiul BraşovCUI 18401196
  72. BUCUR ARHITECTURA S.R.L.Loc. Râşnov, Oraş RâşnovCUI 49597948
  73. BUSINESS PROJECT SRLMunicipiul BraşovCUI 6622070
  74. CADCON ENGINEERING S.R.L.Municipiul BraşovCUI 39189798
  75. CANVAS ARCHITECTURE & PLANNING SRLMunicipiul BraşovCUI 32945770
  76. CA SĂ AI CASĂ S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 46152007
  77. CASA MODEL S.R.L.Municipiul BraşovCUI 47461809
  78. CASE DIVERSE S.R.L.Sat Hârseni, Comuna HârseniCUI 33089315
  79. C.I.C. EUROCONSULT SRLMunicipiul BraşovCUI 18076010
  80. CIO STUDIO ARCHITECTURE & BUILD S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46730143
  81. CITY LANDMARKS SRLMunicipiul BraşovCUI 23994162
  82. CITYPLAN SRLMunicipiul BraşovCUI 14824185
  83. CLAAR WORLD S.R.L.Municipiul BraşovCUI 48760493
  84. CLEPSIDRA SRLMunicipiul BraşovCUI 1093113
  85. CO-CREATIVE DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52267990
  86. CODE PROIECT SRLMunicipiul BraşovCUI 25040272
  87. COLAJ STUDIO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43623053
  88. CONSTRUCT XSTREAME SRLMunicipiul BraşovCUI 16657890
  89. CONTEXT ARCHITECTURE SRLMunicipiul BraşovCUI 22333928
  90. COSMOPOLITAN PROJECT ARCHITECTS SRLMunicipiul BraşovCUI 24810420
  91. COSMOPOLIT DESIGN SRLMunicipiul BraşovCUI 29475334
  92. CRAFTED CREATION S.R.L.Municipiul BraşovCUI 48562119
  93. CREATING STARS S.R.L.Municipiul BraşovCUI 41527157
  94. CREATOR-PROIECT S.R.L.Municipiul SăceleCUI 38907601
  95. CRISTINA ENUŢĂ STUDIO SRLMunicipiul BraşovCUI 36521948
  96. CUT ARHITECTURĂ S.R.L.Municipiul BraşovCUI 45172243
  97. DAMAR PROIECT SRLMunicipiul BraşovCUI 21545892
  98. DANINA DESIGN SRLMunicipiul BraşovCUI 16778077
  99. DART ARCHITECTS SRLMunicipiul BraşovCUI 10041784
  100. DD ARCHITECTURE & DESIGN STUDIO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 42421579