Director de firme

CAEN 3100 - Fabricarea de mobilă in judetul Brașov

109 firme active in CAEN 3100 - Fabricarea de mobilă, judetul Brașov, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 109

  1. 4M BUSINESS SRLMunicipiul SăceleCUI 31856985
  2. ABSTRACT MOB SRLSat Pojorta, Comuna LisaCUI 26667335
  3. ACCENT MOB ROMANIA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46343074
  4. ADOR MOBILA SRLMunicipiul BraşovCUI 30377160
  5. ALCUS DESIGN S.R.L.Municipiul CodleaCUI 42720520
  6. ALLMOB SMART DESIGN S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 44347541
  7. AMICA IMPEX SRLMunicipiul BraşovCUI 7887237
  8. A & M IMOB SRLMunicipiul BraşovCUI 24188980
  9. AMIRAMOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50932655
  10. ANTADA COM SRLMunicipiul FăgăraşCUI 17967295
  11. ARBORIA WOOD DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 53058542
  12. ARC MOB SRLMunicipiul BraşovCUI 13945820
  13. ART VISION D.M.G. SRLMunicipiul CodleaCUI 35690370
  14. ATELIER FORMA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52714789
  15. ATELIER JACAMAR S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52714800
  16. AUTOMOTIVE LUX SRLMunicipiul BraşovCUI 27886325
  17. BAUVAN & SIMON S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46049274
  18. BON-ALI S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50765034
  19. BOOBAMOB S.R.L.Municipiul SăceleCUI 38647390
  20. BORNWOOD GAMING S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52554025
  21. BRASECO MOBILIER S.R.L.Municipiul BraşovCUI 41116070
  22. C & A PHOENIX ART SRLMunicipiul BraşovCUI 30195559
  23. CHOOSE ARKKA S.R.L.Municipiul CodleaCUI 46435534
  24. CLASSTEM NEGOIU S.R.L.Municipiul FăgăraşCUI 40395180
  25. CODYMOB PRODUCT S.R.L.Municipiul SăceleCUI 43949301
  26. COOL ESTETIC & HIGH SRLMunicipiul BraşovCUI 28235279
  27. CRISWOOD INVESTMENT S.R.L.Sat Hărman, Comuna HărmanCUI 43357164
  28. DAMIRWOOD S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46534627
  29. DANY MOB RLD S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46715992
  30. DATATIMING SPORT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43115705
  31. DIVANI STUDIO SRLSat Hărman, Comuna HărmanCUI 33441780
  32. DOMCRAFT S.R.L.Municipiul CodleaCUI 49646404
  33. DON CREATIVO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 17420467
  34. ECAVAS SRLMunicipiul BraşovCUI 18997200
  35. ESSNOVA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52814460
  36. EURO CARM GROUP SRLMunicipiul BraşovCUI 14724852
  37. EURODECOR SRLSat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 16129576
  38. EVIR GLOBAL S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51776104
  39. FACTORY MODULE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51560231
  40. GANEXPERT DESIGN SRLSat Berivoi, Comuna ReceaCUI 24506812
  41. GRADIENT BRASOV SRLMunicipiul SăceleCUI 37875609
  42. HALO PAINT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46108486
  43. HOME IDEAS S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 40468320
  44. HOUSE OF FURNITURE SRLMunicipiul BraşovCUI 37992501
  45. INDART SVIGO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 40387713
  46. JL CUSTOM DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52756717
  47. KAPA ART DECO SRLSat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 35594445
  48. KE CRAFTS S.R.L.Municipiul SăceleCUI 52168377
  49. KOMOD LINE CREATION S.R.L.Oraş GhimbavCUI 48223490
  50. KOS MOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 48091259
  51. KREART STUDIO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 26438234
  52. KRONSTADT RESTAURATOR ART S.R.L.Sat Hărman, Comuna HărmanCUI 51491271
  53. KVIK ELEGANCE SRLSat Crizbav, Comuna CrizbavCUI 33840446
  54. LAVANDA SMART S.R.L.Sat Prejmer, Comuna PrejmerCUI 47215049
  55. LAZAR MOBILA SRLSat Predeluţ, Comuna BranCUI 38045182
  56. LIVEIN FURNITURE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 40359063
  57. LOGITEH PROD SRLMunicipiul BraşovCUI 16098542
  58. LUNA MOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52734638
  59. LUPENI MOBILI S.R.L.Municipiul BraşovCUI 37604642
  60. LUSERADA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 53541732
  61. MAGIC CREATIV MOB S.R.L.Municipiul CodleaCUI 46772947
  62. MELBRICK S.R.L.Sat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCUI 46417171
  63. MFM WOOD S.R.L.Sat Sercaia, Comuna ŞercaiaCUI 52192502
  64. MIKA NOVA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50362805
  65. MIVIO S.R.L.Loc. Ghimbav, Oraş GhimbavCUI 51868267
  66. MOBALDO DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46981390
  67. MOBILA CUM VREI S.R.L.Sat Iasi, Comuna ReceaCUI 52858580
  68. MOBILA KONRAD S.R.L.Municipiul SăceleCUI 46094356
  69. MOBILERO CONCEPT S.R.L.Municipiul SăceleCUI 42068850
  70. MOBILIER MASIV BENY S.R.L.Sat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCUI 40715810
  71. MOBISUBO TRANSCOM SRLMunicipiul SăceleCUI 9483944
  72. MOVIAN SRLMunicipiul BraşovCUI 13662557
  73. MTA DENTROCASA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51641425
  74. NAN WOOD FURNITURE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43189443
  75. NCX CAPITAL S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 54424820
  76. NEW DELY DESIGN S.R.L.Loc. Râşnov, Oraş RâşnovCUI 40387543
  77. NIVAMIR ELIT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 44948584
  78. NORDIC INSIGHT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51004651
  79. N&Y MOB SIGNATURE S.R.L.Municipiul CodleaCUI 38569624
  80. ONE SIA S.R.L.Sat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCUI 51437442
  81. PALLUCA EXIM SRLMunicipiul BraşovCUI 12006333
  82. PASCAL DESIGN SRLSat Satu Nou, Comuna HălchiuCUI 17971938
  83. PAT MOB SRLSat Poiana Mărului, Comuna Poiana MăruluiCUI 23242810
  84. PLATINUM MOB DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 36465163
  85. POMPI PROACTIV S.R.L.Loc. Predeal, Oraş PredealCUI 39041588
  86. SABYS INTERIOR SRLMunicipiul BraşovCUI 30774097
  87. SANTOPAL SILV SRLMunicipiul BraşovCUI 32853898
  88. SENSE OF ART SRLMunicipiul BraşovCUI 37829629
  89. SIENNAMARK MOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50847355
  90. SIGMA FIT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51772773
  91. SMART & ART MOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 45787311
  92. SMARTER PROJECT MOB S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 48655757
  93. SMART SURFACES SOLUTIONS - S.R.L.Municipiul BraşovCUI 41151973
  94. SMG-CUSTOMS S.R.L.Loc. Zărneşti, Oraş ZărneştiCUI 49627089
  95. SONG WOODSHOP S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51725798
  96. SPIRAL D.C.D. SRLMunicipiul BraşovCUI 29259918
  97. TAMAS FURNISHINGS S.R.L.Municipiul SăceleCUI 38682452
  98. TEWMOB S.R.L.Sat Budila, Comuna BudilaCUI 51471061
  99. THE TIMBER TALE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52390399
  100. UNICORN CENTER A.H. SRLMunicipiul BraşovCUI 23536858