Director de firme

CAEN 3100 - Fabricarea de mobilă in judetul Brașov

109 firme active in CAEN 3100 - Fabricarea de mobilă, judetul Brașov, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 109

  1. 4M BUSINESS SRLMunicipiul SăceleCUI 31856985
  2. ABSTRACT MOB SRLSat Pojorta, Comuna LisaCUI 26667335
  3. ACCENT MOB ROMANIA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46343074
  4. ADOR MOBILA SRLMunicipiul BraşovCUI 30377160
  5. ALCUS DESIGN S.R.L.Municipiul CodleaCUI 42720520
  6. ALLMOB SMART DESIGN S.R.L.Sat Cristian, Comuna CristianCUI 44347541
  7. AMICA IMPEX SRLMunicipiul BraşovCUI 7887237
  8. A & M IMOB SRLMunicipiul BraşovCUI 24188980
  9. AMIRAMOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50932655
  10. ANTADA COM SRLMunicipiul FăgăraşCUI 17967295
  11. ARBORIA WOOD DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 53058542
  12. ARC MOB SRLMunicipiul BraşovCUI 13945820
  13. ART VISION D.M.G. SRLMunicipiul CodleaCUI 35690370
  14. ATELIER FORMA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52714789
  15. ATELIER JACAMAR S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52714800
  16. AUTOMOTIVE LUX SRLMunicipiul BraşovCUI 27886325
  17. BAUVAN & SIMON S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46049274
  18. BON-ALI S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50765034
  19. BOOBAMOB S.R.L.Municipiul SăceleCUI 38647390
  20. BORNWOOD GAMING S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52554025
  21. BRASECO MOBILIER S.R.L.Municipiul BraşovCUI 41116070
  22. C & A PHOENIX ART SRLMunicipiul BraşovCUI 30195559
  23. CHOOSE ARKKA S.R.L.Municipiul CodleaCUI 46435534
  24. CLASSTEM NEGOIU S.R.L.Municipiul FăgăraşCUI 40395180
  25. CODYMOB PRODUCT S.R.L.Municipiul SăceleCUI 43949301
  26. COOL ESTETIC & HIGH SRLMunicipiul BraşovCUI 28235279
  27. CRISWOOD INVESTMENT S.R.L.Sat Hărman, Comuna HărmanCUI 43357164
  28. DAMIRWOOD S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46534627
  29. DANY MOB RLD S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46715992
  30. DATATIMING SPORT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43115705
  31. DOMCRAFT S.R.L.Municipiul CodleaCUI 49646404
  32. DON CREATIVO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 17420467
  33. ECAVAS SRLMunicipiul BraşovCUI 18997200
  34. ESSNOVA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52814460
  35. EURO CARM GROUP SRLMunicipiul BraşovCUI 14724852
  36. EURODECOR SRLSat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 16129576
  37. EVIR GLOBAL S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51776104
  38. FACTORY MODULE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51560231
  39. GANEXPERT DESIGN SRLSat Berivoi, Comuna ReceaCUI 24506812
  40. GRADIENT BRASOV SRLMunicipiul SăceleCUI 37875609
  41. HALO PAINT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46108486
  42. HOME IDEAS S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 40468320
  43. HOUSE OF FURNITURE SRLMunicipiul BraşovCUI 37992501
  44. INDART SVIGO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 40387713
  45. JL CUSTOM DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52756717
  46. KAPA ART DECO SRLSat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 35594445
  47. KE CRAFTS S.R.L.Municipiul SăceleCUI 52168377
  48. KOMOD LINE CREATION S.R.L.Oraş GhimbavCUI 48223490
  49. KOS MOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 48091259
  50. KREART STUDIO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 26438234
  51. KRONSTADT RESTAURATOR ART S.R.L.Sat Hărman, Comuna HărmanCUI 51491271
  52. KVIK ELEGANCE SRLSat Crizbav, Comuna CrizbavCUI 33840446
  53. LAVANDA SMART S.R.L.Sat Prejmer, Comuna PrejmerCUI 47215049
  54. LAZAR MOBILA SRLSat Predeluţ, Comuna BranCUI 38045182
  55. LIVEIN FURNITURE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 40359063
  56. LOGITEH PROD SRLMunicipiul BraşovCUI 16098542
  57. LUNA MOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52734638
  58. LUPENI MOBILI S.R.L.Municipiul BraşovCUI 37604642
  59. LUSERADA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 53541732
  60. MAGIC CREATIV MOB S.R.L.Municipiul CodleaCUI 46772947
  61. MELBRICK S.R.L.Sat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCUI 46417171
  62. MFM WOOD S.R.L.Sat Sercaia, Comuna ŞercaiaCUI 52192502
  63. MIKA NOVA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50362805
  64. MIVIO S.R.L.Loc. Ghimbav, Oraş GhimbavCUI 51868267
  65. MOBALDO DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 46981390
  66. MOBILA CUM VREI S.R.L.Sat Iasi, Comuna ReceaCUI 52858580
  67. MOBILA KONRAD S.R.L.Municipiul SăceleCUI 46094356
  68. MOBILERO CONCEPT S.R.L.Municipiul SăceleCUI 42068850
  69. MOBILIER MASIV BENY S.R.L.Sat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCUI 40715810
  70. MOBISUBO TRANSCOM SRLMunicipiul SăceleCUI 9483944
  71. MOVIAN SRLMunicipiul BraşovCUI 13662557
  72. MTA DENTROCASA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51641425
  73. NAN WOOD FURNITURE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 43189443
  74. NCX CAPITAL S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 54424820
  75. NEW DELY DESIGN S.R.L.Loc. Râşnov, Oraş RâşnovCUI 40387543
  76. NIVAMIR ELIT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 44948584
  77. NORDIC INSIGHT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51004651
  78. N&Y MOB SIGNATURE S.R.L.Municipiul CodleaCUI 38569624
  79. ONE SIA S.R.L.Sat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCUI 51437442
  80. PALLUCA EXIM SRLMunicipiul BraşovCUI 12006333
  81. PASCAL DESIGN SRLSat Satu Nou, Comuna HălchiuCUI 17971938
  82. PAT MOB SRLSat Poiana Mărului, Comuna Poiana MăruluiCUI 23242810
  83. PLATINUM MOB DESIGN S.R.L.Municipiul BraşovCUI 36465163
  84. POMPI PROACTIV S.R.L.Loc. Predeal, Oraş PredealCUI 39041588
  85. SABYS INTERIOR SRLMunicipiul BraşovCUI 30774097
  86. SANTOPAL SILV SRLMunicipiul BraşovCUI 32853898
  87. SENSE OF ART SRLMunicipiul BraşovCUI 37829629
  88. SIENNAMARK MOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 50847355
  89. SIGMA FIT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51772773
  90. SMART & ART MOB S.R.L.Municipiul BraşovCUI 45787311
  91. SMARTER PROJECT MOB S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 48655757
  92. SMART SURFACES SOLUTIONS - S.R.L.Municipiul BraşovCUI 41151973
  93. SMG-CUSTOMS S.R.L.Loc. Zărneşti, Oraş ZărneştiCUI 49627089
  94. SONG WOODSHOP S.R.L.Municipiul BraşovCUI 51725798
  95. SPIRAL D.C.D. SRLMunicipiul BraşovCUI 29259918
  96. TAMAS FURNISHINGS S.R.L.Municipiul SăceleCUI 38682452
  97. TEWMOB S.R.L.Sat Budila, Comuna BudilaCUI 51471061
  98. THE TIMBER TALE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 52390399
  99. TOTAL FUSION S.R.L.Municipiul BraşovCUI 53136233
  100. UNICORN CENTER A.H. SRLMunicipiul BraşovCUI 23536858