Director de firme

CAEN 0146 - Creșterea porcinelor in judetul Brașov

15 firme active in CAEN 0146 - Creșterea porcinelor, judetul Brașov, in ordine alfabetica.

Afisate 1-15 din 15

  1. ADIGE COMSERV SRLMunicipiul BraşovCUI 3892370
  2. AGROMAAL & PIGS SRLMunicipiul BraşovCUI 18215444
  3. ANA AGRIFARM S.R.L.Municipiul BraşovCUI 38915035
  4. BALEA-TRANS-TUR SRLSat Hălchiu, Comuna HălchiuCUI 11436758
  5. DRUG ZOO AGRO SRLSat Hălchiu, Comuna HălchiuCUI 24022863
  6. EUROPIG SAComuna ŞercaiaCUI 12477349
  7. FERMA DE LA VAD S.R.L.Sat Sercaia, Comuna ŞercaiaCUI 41770350
  8. G.L.S. FARM SRLMunicipiul SăceleCUI 16976457
  9. MANCOR SRLMunicipiul CodleaCUI 10010095
  10. PRODPIG SRLMunicipiul BraşovCUI 25128022
  11. ROYAL VIDIA FARM S.R.L.Municipiul BraşovCUI 38975746
  12. SUINPROD CONALEX SRLMunicipiul CodleaCUI 30863054
  13. SUNIFI SRLMunicipiul CodleaCUI 24791077
  14. TRANSILVANIAN BEST FARM S.R.L.Sat Sercaia, Comuna ŞercaiaCUI 34556915
  15. VLADIS LIVESTOCK S.R.L.Sat Prejmer, Comuna PrejmerCUI 44720372