Director de firme

CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală in judetul Brăila

19 firme active in CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală, judetul Brăila, in ordine alfabetica.

Afisate 1-19 din 19

  1. ANASILVA MED S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 52375607
  2. CABINET DOCTOR LAPUSNEANU SRLMunicipiul BrăilaCUI 17899395
  3. CABINET DR.BERESCU SRLSat Maxineni, Comuna MaxineniCUI 16441054
  4. CABINET DR. ŢANE SRLMunicipiul BrăilaCUI 18696496
  5. CAB MED DR. MICU SRLMunicipiul BrăilaCUI 16940232
  6. CABMED DR. SOFRONOV MARIANA S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 43576067
  7. CAB.MED DR.STATE SRLMunicipiul BrăilaCUI 15290476
  8. DITEOSAN SRLMunicipiul BrăilaCUI 31109289
  9. DOCTOR STANESCU SRLMunicipiul BrăilaCUI 24621030
  10. DR.CARAC CAB. MED. SRLMunicipiul BrăilaCUI 15323778
  11. INMED SRLLoc. Ianca, Oraş IancaCUI 8511957
  12. IONIŢĂ MEDICAL CLINIC SRLMunicipiul BrăilaCUI 36927971
  13. KIDDO HEILKUNDE S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 50473463
  14. MEDICAL TAJURA SRLMunicipiul BrăilaCUI 35345665
  15. PAVAFAEZ MEDICAL SRLMunicipiul BrăilaCUI 29275670
  16. POLIMUN FAM S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 38584853
  17. ROŞIMED SERVICE SRLMunicipiul BrăilaCUI 31917020
  18. STETOMED S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 39384594
  19. VRACIUL PERMANENT S.R.L.Sat Mărasu, Comuna MărasuCUI 53079502