Director de firme

CAEN 7500 - Activități veterinare in judetul Brăila

49 firme active in CAEN 7500 - Activități veterinare, judetul Brăila, in ordine alfabetica.

Afisate 1-49 din 49

  1. APIVET UNI SRLSat Unirea, Comuna UnireaCUI 25141897
  2. AUR DUMI VET SRLLoc. Insurăţei, Oraş InsurăţeiCUI 27907746
  3. BROWN MARKET & FOOD S.R.L.Sat Galbenu, Comuna GalbenuCUI 42893091
  4. CMVI DR. OLTEANU T. SILVIU-GEORGESat Movila Miresii, Comuna Movila MiresiiCUI 55609648
  5. COMPLET NICO SAN VET SRLSat Bărăganul, Comuna BărăganulCUI 27907754
  6. CRIODRI VET S.R.L.Sat Dudescu, Comuna ZăvoaiaCUI 40917151
  7. CRIOTI TRADE SRLSat Dudeşti, Comuna DudeştiCUI 18525798
  8. CUMAIRO VET SRLMunicipiul BrăilaCUI 36263172
  9. DAJIRVET SRLSat Jirlău, Comuna JirlăuCUI 36225438
  10. DISNIKVET SRLSat Visani, Comuna VisaniCUI 36733258
  11. DRAGOVET SRLSat Jirlău, Comuna JirlăuCUI 9155653
  12. DUMIALIVET S.R.L.Sat Tudor Vladimirescu, Comuna Tudor VladimirescuCUI 39119725
  13. DUMIALIVET S.R.L. - SEDIU SECUNDARMunicipiul BrăilaCUI 54791320
  14. ENDOVELICUS CONSULT SRLMunicipiul BrăilaCUI 34125416
  15. EXIGENT VET ALIMAN SRLMunicipiul BrăilaCUI 38319660
  16. HUMBERVET CONSULTING S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 43544480
  17. IANCTUD VET SRLLoc. Ianca, Oraş IancaCUI 32544671
  18. IODRAVET PREST S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 45465197
  19. ISVORVET PREST SRLSat Silistea, Comuna SilisteaCUI 36213050
  20. JERMED SRLLoc. Făurei, Oraş FăureiCUI 12312545
  21. LUMA MEDVET S.R.L.Sat Cazasu, Comuna CazasuCUI 46002581
  22. MAAGVET IMPEX SRLSat Viziru, Comuna ViziruCUI 6074872
  23. MADMAXVET SRLMunicipiul BrăilaCUI 17299358
  24. MAIVET SRLMunicipiul BrăilaCUI 33119084
  25. MARISVET SRLMunicipiul BrăilaCUI 35459562
  26. MIP CABVET SERV S.R.L.Sat Tichileşti, Comuna TichileştiCUI 43787633
  27. NIDAMARVET PREST S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 45204213
  28. PAW PATROL VET S.R.L.Sat Chiscani, Comuna ChiscaniCUI 54937841
  29. PERYCRIVET S.R.L.Sat Jugureanu, Comuna UlmuCUI 45562440
  30. PIGPRODVET S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 47994046
  31. PRIER COMPANY SRLMunicipiul BrăilaCUI 16712650
  32. RADU AGRIVET S.R.L.Sat Chiscani, Comuna ChiscaniCUI 44086870
  33. SMOVIC VET SRLMunicipiul BrăilaCUI 33926645
  34. SOULS VET S.R.L.Loc. Ianca, Oraş IancaCUI 48781712
  35. STEFAN PET CARE S.R.L.Sat Cazasu, Comuna CazasuCUI 45063661
  36. TANIVET S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 55691507
  37. TWO ARIES VET SRLMunicipiul BrăilaCUI 31199869
  38. UNIREA MG VET S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 46002573
  39. UPSBOG VET S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 36525133
  40. VETBRINI S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 36059840
  41. VET CONSULT SRLMunicipiul BrăilaCUI 11410146
  42. VETERACTOR SRLSat Zăvoaia, Comuna ZăvoaiaCUI 33403794
  43. VETERMAX SRLSat Maxineni, Comuna MaxineniCUI 23533983
  44. VETGENES SRLSat Dudeşti, Comuna DudeştiCUI 23041000
  45. VETGEOMAD SRLSat Silistea, Comuna SilisteaCUI 32688383
  46. VETJARTUF S.R.L.Sat Tufeşti, Comuna TufeştiCUI 46499147
  47. VETROLARA MEDICAL SRLMunicipiul BrăilaCUI 38169628
  48. VETVINPAN SRLSat Berteştii de Sus, Comuna Berteştii de JosCUI 33739965
  49. VETZAMIGE S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 40208524