Director de firme

CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală in judetul Bihor

173 firme active in CAEN 8621 - Activități de asistență medicală generală, judetul Bihor, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 173

  1. ADRIACARD SRLMunicipiul OradeaCUI 16994860
  2. ADRIMEDICAL S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 51300010
  3. AIDE MED S.R.L.Sat Cenaloş, Comuna SâniobCUI 50151832
  4. ALBADAMED S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 39195854
  5. AMBULANTA BGS MEDICAL UNIT SRL - SEDIU SECUNDARSat Oşorhei, Comuna OşorheiCUI 54707753
  6. AMON MED SRLSat Fughiu, Comuna OşorheiCUI 36205694
  7. ANAMED SRLMunicipiul OradeaCUI 19222601
  8. ANCA SABĂU PRAXIS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 44968611
  9. ANCUDAN MED SRLLoc. Vaşcău, Oraş VaşcăuCUI 36172538
  10. ANGELS MED CENTRU MEDICAL S.R.L.Loc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 54388409
  11. ANTOOMED CLINIC S.R.L.Municipiul OradeaCUI 55501335
  12. ARDELEANCA MEDICAL S.R.L.Sat Cihei, Comuna SânmartinCUI 42845175
  13. ASERA MED PROSANA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 53950508
  14. AUTOMED DDD SRLSat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 31555702
  15. AVRONA SRLMunicipiul OradeaCUI 63971
  16. BALOG RITA MEDICAL S.R.L.Municipiul OradeaCUI 41257517
  17. BASTET RA MED S.R.L.Municipiul OradeaCUI 44480261
  18. BECHTOLD SRLMunicipiul OradeaCUI 15579874
  19. BIOTRIX REGENERATIVE SOLUTIONS S.R.L.Sat Tinca, Comuna TincaCUI 23812406
  20. BRIGHIDIN MEDICAL S.R.L.Sat Haieu, Comuna SânmartinCUI 54755785
  21. BUTARU MED SRLSat Ciumeghiu, Comuna CiumeghiuCUI 25765297
  22. CABINETFAM S.R.L.Sat Groşi, Comuna AuşeuCUI 35293094
  23. CABINET MEDICAL DR. CSEROS ADELA S.R.L.Sat Borş, Comuna BorşCUI 45764210
  24. CABINET MEDICAL DR.FITER S.R.L.Sat Tileagd, Comuna TileagdCUI 38914129
  25. CABINET MEDICAL DR.MANCIU SRLMunicipiul OradeaCUI 33531467
  26. CABINET MEDICAL DR. NEGRUŢ ANCA S.R.L.Loc. Săcueni, Oraş SăcueniCUI 35741341
  27. CABINET MEDICAL DR.OŞVAT RAMONA SRLSat Cotiglet, Comuna CeicaCUI 31678772
  28. CABINET MEDICAL DR POPUS IOANA FLORINA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 42457025
  29. CABINET MEDICAL DR. PURCARU IOAN S.R.L.Sat Suplacu de Barcău, Comuna Suplacu de BarcăuCUI 35741384
  30. CABINET MEDICAL FAMILIA BOROȘ S.R.L.Sat Popeşti, Comuna PopeştiCUI 47982475
  31. CABINET MEDICAL TABACU DIANA SRLMunicipiul OradeaCUI 30635633
  32. CABINET MOLDOMEDICAL S.R.L.Municipiul OradeaCUI 43469710
  33. CAB MIAMED S.R.L.Municipiul OradeaCUI 30993496
  34. CĂLIN MED SRLSat Burzuc, Comuna SârbiCUI 32213813
  35. CATA HANINA MED S.R.L.Sat Sânmartin, Comuna SânmartinCUI 39665824
  36. CELS MED S.R.L.Sat Lugaşu de Jos, Comuna Lugaşu de JosCUI 35322467
  37. CENTRUL MEDICAL ALEPOPMED S.R.L.Sat Popeşti, Comuna PopeştiCUI 44802073
  38. CENTRUL MEDICAL BETHESDA SRLMunicipiul OradeaCUI 77802
  39. CENTRUL MEDICAL PROFESOR DR. AUGUSTIN LENGHEL SRLMunicipiul OradeaCUI 27867943
  40. CLINICA FRANCISKA S.R.L.Sat Tinca, Comuna TincaCUI 50552850
  41. CLINICA HYPERBARIUM S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45829930
  42. C.M.I. DORINA SÎRCA SRLMunicipiul OradeaCUI 34338740
  43. CMI DR. BUHA LOREDANA SRLMunicipiul OradeaCUI 26074796
  44. CMI DR. HĂLBAC MONICA AMALIA S.R.L.Sat Mădăras, Comuna MădărasCUI 41053100
  45. C.M.I. DR. TERIAN LIVIA S.R.L.Sat Săcădat, Comuna SăcădatCUI 51159257
  46. CMI DR.TOMA DORIN PETRU S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51104952
  47. CSIBI MEDFAM S.R.L.Sat Ineu, Comuna IneuCUI 44173410
  48. DASTIAN MED S.R.L.Sat Aştileu, Comuna AştileuCUI 47098755
  49. DAVLON MED SRLSat Drăgeşti, Comuna DrăgeştiCUI 24166990
  50. DAVMED OMS SRLMunicipiul OradeaCUI 36201021
  51. DOCTOR ROBI SRLMunicipiul OradeaCUI 14963680
  52. DR. ANDOR SRLSat Vintere, Comuna HolodCUI 32022376
  53. DR. BUNDAŞ IULIANA SRLMunicipiul OradeaCUI 35566470
  54. DR.CĂLIN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 35858059
  55. DR. CIUCAŞ MED S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39650823
  56. DR. DUMITRESCU MIRCEA SRLMunicipiul OradeaCUI 27659667
  57. DR FARCAS MARIUS SRLMunicipiul OradeaCUI 36487684
  58. DR. FILIP ANDREA-IOANA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52058277
  59. DR. HORNUNG MARIA SRLMunicipiul OradeaCUI 31482252
  60. DR IVAN MIRELA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 44526458
  61. DR. MG BARRON S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48681918
  62. DR. OROS TEODORA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 38935920
  63. DR. PANYI LAURA DIANA SRLMunicipiul OradeaCUI 30993488
  64. DR. SCHECEK SRLMunicipiul OradeaCUI 30577940
  65. DR. SLUSAR DAOMED SRLMunicipiul SalontaCUI 13704148
  66. DR.TOLNAI ANGELA S.R.L.Municipiul SalontaCUI 38386465
  67. ECCI.MED DR. MED. DOINA JABBEN SRLMunicipiul OradeaCUI 38382463
  68. ELEDENT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 54142438
  69. ELIASMED DIAGNOSZTIKA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 32111902
  70. ELISANTES TEOLA SRLMunicipiul MarghitaCUI 35297312
  71. ELVIRA MED SRLMunicipiul OradeaCUI 32818807
  72. ENDOVELICUS MED S.R.L.Sat Tăşad, Comuna DrăgeştiCUI 44690123
  73. EURO MED TIM S.R.L.Municipiul OradeaCUI 41384596
  74. FIDES MED S.R.L.Loc. Peştiş, Oraş AleşdCUI 51814240
  75. FIF MEDFAM S.R.L.Municipiul OradeaCUI 50242094
  76. FLOREMED SRLMunicipiul OradeaCUI 26594357
  77. FLORYPOPMED SRLSat Popeşti, Comuna PopeştiCUI 30672399
  78. FORUM MEDICAL S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48677895
  79. FREUDMED SRLMunicipiul OradeaCUI 9711570
  80. GENERAL MEDICINE PRACTICE SRLMunicipiul OradeaCUI 37795119
  81. GLOBAL SOLUTIONS FOR FREEDOM SRLMunicipiul OradeaCUI 29199603
  82. GOODWILL LIFECARE S.R.L.Municipiul MarghitaCUI 54746981
  83. GOODWILL MEDICAL SRLMunicipiul MarghitaCUI 37932798
  84. GYAMED SRLMunicipiul OradeaCUI 27578643
  85. HEALTH CLINIC ASTRAEA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39332030
  86. HEALTHMED CARE S.R.L.Loc. Valea lui Mihai, Oraş Valea lui MihaiCUI 41307224
  87. HELP ECHO MED S.R.L.Loc. Valea lui Mihai, Oraş Valea lui MihaiCUI 41948261
  88. HERDIA MED S.R.L.Loc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 50439232
  89. HOLISTIC CHARMED S.R.L.Municipiul OradeaCUI 44300425
  90. HORMEDMUN SRLMunicipiul OradeaCUI 24199963
  91. IAGARMED S.R.L.Sat Pomezeu, Comuna PomezeuCUI 50995645
  92. INGRID TEO MED S.R.L.Sat Sârbi, Comuna SârbiCUI 38791832
  93. IVAMEDICINE S.R.L.Sat Nojorid, Comuna NojoridCUI 41331710
  94. KABARITI MED S.R.L.Sat Ciuhoi, Comuna SâniobCUI 50207410
  95. LASAN HEALTH CARE SRLSat Şuncuiuş, Comuna ŞuncuiuşCUI 33347422
  96. LASCAU MED S.R.L.Sat Măgeşti, Comuna MăgeştiCUI 52590508
  97. LENSOPTIC CONCEPT SRLMunicipiul MarghitaCUI 37921152
  98. LIRIAN HARMONY CENTER S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40354562
  99. LOREDMED S.R.L.Sat Lazuri de Beiuş, Comuna Lazuri de BeiuşCUI 40053616
  100. MAGES MED S.R.L.Sat Măgeşti, Comuna MăgeştiCUI 38903103