Director de firme

CAEN 8211 - Activități combinate de secretariat in judetul Bihor

55 firme active in CAEN 8211 - Activități combinate de secretariat, judetul Bihor, in ordine alfabetica.

Afisate 1-55 din 55

  1. AERREUNO SERVICE SRLMunicipiul OradeaCUI 33659947
  2. ALESER CONSULTING SRLMunicipiul OradeaCUI 37364566
  3. ALRADI SRLMunicipiul OradeaCUI 19344200
  4. AMADI SISTEM SRLMunicipiul BeiuşCUI 21097845
  5. ANDRINA TRADE SRLMunicipiul OradeaCUI 6996953
  6. ANGAJATOR EXPERT SRLMunicipiul OradeaCUI 16403573
  7. A NONNA LIA SRLMunicipiul OradeaCUI 28668280
  8. ASLANBIZ S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40671960
  9. ASZ&AETR561 S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48309575
  10. BADLAND SRLMunicipiul OradeaCUI 15895397
  11. BLAMANEL SRLMunicipiul OradeaCUI 28250139
  12. CENTRAL EUROPE JOBS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40648908
  13. CLEVERBAUGELD S.R.L.Sat Sânmartin, Comuna SânmartinCUI 50926238
  14. CONCIERGE CPAS EUROPE S.R.L.Sat Sântion, Comuna BorşCUI 47720784
  15. CONTACONS SISTEM S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40639942
  16. CONTANDOR CONSULTING S.R.L.Sat Hidişelu de Jos, Comuna Hidişelu de SusCUI 46289820
  17. COUNTEC CONSULTING S.R.L.Sat Chiraleu, Comuna ChişlazCUI 50864488
  18. DD OFFICE SERVICES S.R.L.Sat Husasău de Tinca, Comuna Husasău de TincaCUI 49396928
  19. DUOSIS EXPERT SRLMunicipiul OradeaCUI 28882780
  20. FINECO CONT S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 35665678
  21. GABCIP CONT SRLMunicipiul OradeaCUI 9914281
  22. GAMIS IMPEX SRLMunicipiul OradeaCUI 5119666
  23. GEO & GEO SRLSat Şumugiu, Comuna Hidişelu de SusCUI 10330707
  24. GIA TAILORING S.R.L.Municipiul OradeaCUI 38832371
  25. GUI ACCOUNTING & HR S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 49640703
  26. IBEX GROUP RO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45260183
  27. INSTNOVA SRLMunicipiul OradeaCUI 15358202
  28. INTEGRIO SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 50867263
  29. KADOLI SRLMunicipiul OradeaCUI 14216544
  30. KIDA ELIT CONSULT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45465456
  31. KLAPROSE SRLMunicipiul OradeaCUI 36324792
  32. LUCKY ANCHOR S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47815884
  33. MARICAMIL S.R.L.Municipiul SalontaCUI 49838060
  34. MATE & JAKAB EXPERT CONSULTING SRLSat Poşoloaca, Comuna TileagdCUI 37720450
  35. NGI EXPERT PROCONSULTING S.R.L.Sat Săud, Comuna BunteştiCUI 40020589
  36. OCTAMARC CONSULT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 42387736
  37. OMNIBIZ CONSULTING S.R.L.Municipiul OradeaCUI 41604632
  38. ONE TIME SOLUTION S.R.L.Municipiul MarghitaCUI 48827895
  39. OTIFILIP SERV S.R.L.Municipiul OradeaCUI 43599591
  40. PANNON LOGISTICĂ ŞI CONSULTANŢĂ SRLSat Paleu, Comuna PaleuCUI 27264152
  41. PROASIMED SRLMunicipiul OradeaCUI 36072008
  42. PROFIT STRATEGY S.R.L.Loc. Ciocaia, Oraş SăcueniCUI 41366930
  43. PROINTEL DYNAMIC SRLMunicipiul OradeaCUI 33592987
  44. PROMPT INFOCONSULT SRLMunicipiul OradeaCUI 19022280
  45. SALARIZARE MAICONT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46110320
  46. SECREMIRA SRLMunicipiul OradeaCUI 29053097
  47. SECRETARIAT CONSULTING SRLMunicipiul OradeaCUI 26737880
  48. SORANAGRO SRLMunicipiul OradeaCUI 18404265
  49. STARIMA CONSULTING S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40153747
  50. SWERO SMART CONSTRUCT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48912338
  51. TAHOMA PRINT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40206370
  52. TICHY TRADING SRLMunicipiul OradeaCUI 5397522
  53. TOPFIN MANAGEMENT SRLMunicipiul OradeaCUI 33959685
  54. UNIPOL SRLSat Tărian, Comuna Girişu de CrişCUI 12891048
  55. VARADINUM FINANCE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 41005714