Director de firme

CAEN 7111 - Activități de arhitectură in judetul Bihor

263 firme active in CAEN 7111 - Activități de arhitectură, judetul Bihor, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 263

  1. ADARA FONDURI EUROPENE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39697257
  2. ADARA PLUS SRLSat Hidişelu de Jos, Comuna Hidişelu de SusCUI 31894466
  3. ADL ARCHDESIGN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52635880
  4. A.D.L. ARCHITECTURE&DESIGN SRLMunicipiul OradeaCUI 33752026
  5. AFORMA CONTUR S.R.L.Municipiul OradeaCUI 37572869
  6. ALFA CONTROL SRLMunicipiul OradeaCUI 56583
  7. A.LINE STUDIO DE ARHITECTURĂ ȘI DESIGN S.R.L.Sat Alparea, Comuna OşorheiCUI 45925279
  8. AMPRENTA STUDIO SRLMunicipiul OradeaCUI 65980
  9. APPLA STUDIO SRLMunicipiul OradeaCUI 27977288
  10. ARADRIO STUDIO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48109208
  11. ARCH FASHION SRLMunicipiul OradeaCUI 25310457
  12. ARCHIBET SRLMunicipiul OradeaCUI 31847782
  13. ARCHISHADES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 44596216
  14. ARCHISTUFF STUDIO SRLMunicipiul OradeaCUI 35719611
  15. ARCHITECTURE FOR HUMANS S.R.L.Sat Tilecuş, Comuna TileagdCUI 38894285
  16. ARCHITM SRLMunicipiul OradeaCUI 15725236
  17. ARCHIVISTA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 50166620
  18. ARHETIP SRLMunicipiul OradeaCUI 11405891
  19. ARH HOUSE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51385483
  20. ARHI ACT STUDIO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49510940
  21. ARHICLASS SRLMunicipiul OradeaCUI 28281674
  22. ARHIDECOR CONCEPT S.R.L.Sat Sânmartin, Comuna SânmartinCUI 46740414
  23. ARHIFIN S.R.L.Sat Sânmartin, Comuna SânmartinCUI 38634811
  24. ARHIFORMA SRLMunicipiul OradeaCUI 18720586
  25. ARHILINE PRO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 42990582
  26. ARHIMANIA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40153860
  27. ARHIMAT IDEEA SRLSat Copăceni, Comuna SîmbătaCUI 37306077
  28. ARHINA PROJECT SRLMunicipiul OradeaCUI 35913102
  29. ARHINVEST CONCEPT SRLMunicipiul OradeaCUI 26011682
  30. ARHIONE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47295714
  31. ARHIPELAG PROIECT SRLSat Urviş de Beiuş, Comuna ŞoimiCUI 28399115
  32. ARHIPLAN - CONSULT SRLMunicipiul OradeaCUI 32085137
  33. ARHIPLAN INVEST SRLMunicipiul OradeaCUI 35050990
  34. ARHIPROIECT CONSULT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 42640943
  35. ARHISOFT PROVIDER SRLSat Şinteu, Comuna ŞinteuCUI 33180498
  36. ARHITECTAL S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48801100
  37. ARHITECT GHILEA IONUŢ CRISTIAN S.R.L.Sat Cihei, Comuna SânmartinCUI 35493327
  38. ARHITEVO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 50710640
  39. ARHIVLAS PROIECT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45397742
  40. ARHIVO STUDIO INVEST S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39931080
  41. ARHIVO STUDIO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 32880981
  42. ARHIZEN STUDIO SRLMunicipiul OradeaCUI 36708939
  43. ARHTECH PROJECT SRLSat Şuncuiuş, Comuna ŞuncuiuşCUI 25950260
  44. ARH VISION SRLMunicipiul OradeaCUI 22038707
  45. ARIA 9 S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48534593
  46. ARQON STUDIO S.R.L.Sat Livada de Bihor, Comuna NojoridCUI 44575671
  47. ARTEVIS PRO SRLMunicipiul OradeaCUI 38336939
  48. ARTLINESIM S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39635807
  49. ART. LU DESIGN SRLMunicipiul OradeaCUI 30477290
  50. ARTPLAN CONSULTING SRLMunicipiul OradeaCUI 21938484
  51. ARTPRENTA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 38655814
  52. ART PRO CON S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47695699
  53. ART TECHNOPROJECT SRLMunicipiul OradeaCUI 25385360
  54. ASA DA CASA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45894865
  55. ASIGN DESIGN PROJECT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46450518
  56. ATAMORA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 38713575
  57. ATELIER589 ARHITECTURA & DESIGN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46120455
  58. ATELIER 71 ABM S.R.L.Sat Livada de Bihor, Comuna NojoridCUI 49926072
  59. ATELIER ARHITECT ARNOLD SZABO SRLMunicipiul OradeaCUI 4855532
  60. ATELIER BTE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52174158
  61. ATELIER CUBE STUDIO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45639188
  62. ATELIER DE PROIECTARE BENTA SRLMunicipiul OradeaCUI 17988077
  63. ATELIER DRIM S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40039719
  64. ATELIER FRA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46859025
  65. ATELIER LATERAL ARHITECTURĂ ŞI DESIGN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 43599621
  66. ATELIER LILE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 34276508
  67. ATELIER MUDI S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40153682
  68. ATELIER PROART S.R.L.Municipiul OradeaCUI 44433634
  69. ATELIER RDI PROJECT S.R.L.Municipiul BeiuşCUI 45493669
  70. ATELIERUL 511 S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46062354
  71. ATELIER WALK S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40844653
  72. ATOMM ARCHITECTURE DESIGN S.R.L.Municipiul BeiuşCUI 45769234
  73. AVALON AMENAJARI SI ARHITECTURA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 43151597
  74. BDFA STUDIO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39526176
  75. BENIDU PROIECT SRLSat Sânmartin, Comuna SânmartinCUI 18937578
  76. BERG PLAN PROIECT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45124564
  77. BESP SRLMunicipiul OradeaCUI 23542949
  78. BEYOND THE BOX S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40020490
  79. BGA DESIGN LAB S.R.L.Sat Oşorhei, Comuna OşorheiCUI 51159281
  80. BHPROINV SRLMunicipiul OradeaCUI 37676932
  81. BIAPROIECT IMOB SRLMunicipiul OradeaCUI 14322138
  82. BIROU ARHITECTURA PLUS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 53072997
  83. BIROU DE ARHITECTURĂ FENESI FERENCZ SRLMunicipiul OradeaCUI 26495353
  84. BIROUL DE ARHITECTURĂ ŞI PROIECTARE VESTRI SRLMunicipiul OradeaCUI 25704559
  85. BODIVA IMPEX SRLMunicipiul OradeaCUI 5824879
  86. BODOR ARCHITECTURE SRLMunicipiul OradeaCUI 14333536
  87. BOROCCIO PROJECT SRLMunicipiul OradeaCUI 33280462
  88. BRIGHTCHOICE CONSULTING SRLMunicipiul OradeaCUI 30541482
  89. BRIGITTA SAGHI DESIGN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45251371
  90. BRUION SRLSat Sânnicolau de Beiuş, Comuna ŞoimiCUI 21411300
  91. BYM ARCHITECT S.R.L.Sat Apateu, Comuna NojoridCUI 50321660
  92. CADRO LANDSCAPE STUDIO S.R.L.Sat Sititelec, Comuna Husasău de TincaCUI 44567059
  93. CDD ARHITEAMVEST S.R.L.Municipiul OradeaCUI 37851707
  94. CDD DINAMIC IMOBINVEST S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46662375
  95. CH CONSULT CONSTRUCT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 32818777
  96. CID ARHITECT DAN COSTA SRLMunicipiul OradeaCUI 34456533
  97. CITYSCAPE KNITTER S.R.L.Municipiul BeiuşCUI 49660905
  98. CIVIC DESIGN SRLMunicipiul OradeaCUI 17694640
  99. CLASX DESIGN SRLMunicipiul OradeaCUI 14081820
  100. COARHITECTURA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40153879