Director de firme

CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Bihor

358 firme active in CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Bihor, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 358

  1. ABSTRACTLAB S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48051521
  2. ABZ TECH SERVICES S.R.L.Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna PaleuCUI 46343295
  3. A&C CREATIVE INNOVATIONS S.R.L.Municipiul MarghitaCUI 49705489
  4. ACERO BPIE SRLMunicipiul OradeaCUI 28928356
  5. ACHVA CONSULTING S.R.L.Municipiul OradeaCUI 50036299
  6. ADMOVE AI S.R.L.Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna PaleuCUI 51913392
  7. ADVANCED DATA ANALYTICS PROJECTS S.R.L.Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna PaleuCUI 44725396
  8. AIM PRECISION S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39362693
  9. AIOS TECH S.R.L.Municipiul OradeaCUI 53754838
  10. A.J. QUALITY SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51877990
  11. ALFABET ENTERPRISE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45502473
  12. ALF QUALITECH S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46533176
  13. ALGORHYTHM TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40758960
  14. ALMEXA SRLMunicipiul OradeaCUI 15791337
  15. AM FRESH SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40463896
  16. ANCOS PROD SRLMunicipiul OradeaCUI 4240545
  17. ANDPOP TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46562465
  18. ANDREI SAUPE IT CONSULTING S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45582839
  19. AP DIGITAL FACTORY SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 55169318
  20. APEX INCORPORATED S.R.L.Municipiul OradeaCUI 55624567
  21. APIDEMIA TECH S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47763190
  22. APPIC SOFTWARE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39779039
  23. ARCHILAB STUDIO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52449844
  24. ARGOTIC S.R.L.Municipiul OradeaCUI 54744743
  25. ARTIFICIAL SYSTEMS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 42509655
  26. ARUA DEVICE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 55526755
  27. ASCENTIUM S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 41912470
  28. ASCENT TECHNOLOGIES S.R.L.Sat Borod, Comuna BorodCUI 40089121
  29. ASPIRE SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45877635
  30. ASYNC CODECORE S.R.L.Sat Paleu, Comuna PaleuCUI 52658662
  31. AUTOMATION ALLIANCE GROUP S.R.L.Municipiul OradeaCUI 55195309
  32. BACS TECH SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46229194
  33. BALCANIA SOURCING S.R.L.Loc. Delani, Municipiul BeiuşCUI 41967379
  34. BALINIT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 43256755
  35. BALS DIGITAL S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49356591
  36. BAS CUSTOM SOFTWARE S.R.L.Loc. Delani, Municipiul BeiuşCUI 40388735
  37. BBTEST BIHOR S.R.L.Municipiul OradeaCUI 34401384
  38. BDG CREATIVE LAB S.R.L.Municipiul OradeaCUI 55604179
  39. BEJU TECH S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 51184560
  40. BINARYNODE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52837765
  41. BINAR ZONE SOLUTIONS S.R.L.Sat Sânmartin, Comuna SânmartinCUI 41288734
  42. BÎRLĂDEANU TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45033105
  43. BITZENCODE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51594897
  44. BIZO IT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 55195325
  45. BLACKBOX CODERS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 44397094
  46. BORMOS TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46695135
  47. BORSAN GREEN CODE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 54119923
  48. BPJ DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L.Loc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 53888295
  49. BREBAN ENTERPRISE S.R.L.Sat Şimian, Comuna ŞimianCUI 52630653
  50. BRIGHT PATH LABS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 53221754
  51. BUILDAID LABS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 54375077
  52. CHAINCODED S.R.L.Municipiul BeiuşCUI 51769700
  53. CIORNO DIGITAL LIMITED S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51242548
  54. CLEVERWAY TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 44553665
  55. CODELIUM S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 54798352
  56. CODEREVIVAL S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 47755804
  57. CODESTERIX S.R.L.Oraş SăcueniCUI 46576894
  58. COFFEE AND CODE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47305117
  59. COLORS ART & DESIGN CONCEPT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 38872619
  60. CONNECTA DEVELOPMENT AND HOLDING S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47045084
  61. CONSOLOGGER S.R.L.Municipiul OradeaCUI 44465237
  62. CONVERSIONRABBIT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49386355
  63. COREFRAME S.R.L.Municipiul SalontaCUI 52009118
  64. CREATIVE LOGIC SRLMunicipiul OradeaCUI 33441011
  65. CREATIVELY S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51709016
  66. CREATIVE SMART IT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51744897
  67. CRISS DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 50695575
  68. CRISTIMSOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂSat Paleu, Comuna PaleuCUI 51120893
  69. CRM LR S.R.L.Sat Cîmpani, Comuna CîmpaniCUI 41065660
  70. CRYSTAL CODE SRLMunicipiul OradeaCUI 16887317
  71. CTRL ALT DEL SOLUTIONS S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 41954093
  72. CVX SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51089127
  73. DACTECH SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48873123
  74. DAGEMA INFOSMART S.R.L.Municipiul OradeaCUI 55166613
  75. DARTZ BI SOLUTIONS SRLMunicipiul OradeaCUI 37841274
  76. DATAHEDRON LOGIC SRLMunicipiul OradeaCUI 34731765
  77. DATAINK CO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40547210
  78. DATA SWEEP S.R.L.Municipiul OradeaCUI 50552842
  79. DAVID IT TECH SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51174575
  80. DAVIDS SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46048406
  81. DAY2DAY SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 50878130
  82. DB DEV S.R.L.Sat Tulca, Comuna TulcaCUI 52471973
  83. DBS TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul OradeaCUI 62747
  84. DCN TECH SOLUTION S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51359565
  85. DEC SRLMunicipiul OradeaCUI 3652289
  86. DELUXE CONSULTING S.R.L.Sat Nojorid, Comuna NojoridCUI 53119828
  87. DEVALIN DIGITAL S.R.L.Sat Husasău de Criş, Comuna IneuCUI 55041539
  88. DEV ANGELES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51201300
  89. DEV CHAIN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 39007306
  90. DEVCORE BRG S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52457553
  91. DEVORA SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52876985
  92. DEVSON TRANSILVANIA S.R.L.Sat Luncasprie, Comuna DobreştiCUI 37918793
  93. DGTN SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45183552
  94. DIGITALIO MARKETING S.R.L.Municipiul OradeaCUI 54093181
  95. DIYANNIS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 54966170
  96. D&N SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49318431
  97. DODEV SOFTWARE S.R.L.Sat Paleu, Comuna PaleuCUI 46343236
  98. DONADA S.R.L.Sat Vadu Crişului, Comuna Vadu CrişuluiCUI 52212561
  99. DREAMSUP DIGITAL AGENCY S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45033121
  100. DUBERE SOLUTIONS SRLSat Apateu, Comuna NojoridCUI 37565748