Director de firme

CAEN 5242 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei in judetul Bihor

32 firme active in CAEN 5242 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, judetul Bihor, in ordine alfabetica.

Afisate 1-32 din 32

  1. BLUE OXIGEN SRLMunicipiul OradeaCUI 22784588
  2. CELSIO SRLMunicipiul OradeaCUI 19090683
  3. CIFAFA SRLMunicipiul SalontaCUI 21800979
  4. COMDUO T SRLMunicipiul OradeaCUI 7270346
  5. CSACSA SRLMunicipiul SalontaCUI 22641812
  6. DACRICOM SRLMunicipiul OradeaCUI 73738
  7. DAVIATI SRLMunicipiul OradeaCUI 12613432
  8. DIAS PLANET SRLLoc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 14605754
  9. DIMIRULIS COM SRLMunicipiul BeiuşCUI 7504676
  10. ETA & EMA SRLMunicipiul OradeaCUI 22759274
  11. EUROENERGY SRLMunicipiul OradeaCUI 13033166
  12. FANILA SRLMunicipiul OradeaCUI 17273579
  13. GENERAL BIN 2006 SRLMunicipiul OradeaCUI 19490949
  14. GEODIN SRLLoc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 21315729
  15. GEOPOL DESIGN SRLMunicipiul MarghitaCUI 18377934
  16. GIANFRANCO SRLLoc. Săcueni, Oraş SăcueniCUI 16688497
  17. ILRO EXIM SRLMunicipiul OradeaCUI 7381999
  18. IMAGE VENERA SRLMunicipiul OradeaCUI 18139371
  19. INTISIMO SRLMunicipiul OradeaCUI 10746866
  20. LOSARD SRLMunicipiul OradeaCUI 20550980
  21. MICHEDENI SRLMunicipiul OradeaCUI 16912976
  22. MIVER IMPEX SRLMunicipiul OradeaCUI 3736150
  23. NEVADIT SRLMunicipiul OradeaCUI 17186014
  24. PLOP LARK SRLMunicipiul SalontaCUI 21520154
  25. RANCILLIO COMEXIM SRLMunicipiul OradeaCUI 3723100
  26. REGIADI SRLSat Tămăşeu, Comuna TămăşeuCUI 16076625
  27. STILUX SRLMunicipiul OradeaCUI 18862467
  28. TARAXA SRLSat Abram, Comuna AbramCUI 17287795
  29. TIANFU SRLMunicipiul SalontaCUI 22887931
  30. TIANYLU SRLMunicipiul SalontaCUI 22164381
  31. TIMOL COM SRLSat Şimian, Comuna ŞimianCUI 7023850
  32. TRANDAFIRUL ROSU SRLMunicipiul OradeaCUI 18134404