Director de firme

CAEN 5153 - Comerț cu ridicata al materialului lemnos și de construcții in judetul Bihor

36 firme active in CAEN 5153 - Comerț cu ridicata al materialului lemnos și de construcții, judetul Bihor, in ordine alfabetica.

Afisate 1-36 din 36

  1. ALADNAN SRLSat Voivozi, Comuna PopeştiCUI 18610664
  2. ALITEO SRLMunicipiul SalontaCUI 15684560
  3. BITUMAT SRLMunicipiul OradeaCUI 21293256
  4. BOGDAN FOREST SRLSat Batăr, Comuna BatărCUI 20999602
  5. CARPEDIL SRLSat Nojorid, Comuna NojoridCUI 18743172
  6. COLEUS IMPEX SRLSat Talpe, Comuna DrăgăneştiCUI 6455613
  7. COLOR MASTERS SRLMunicipiul OradeaCUI 20630302
  8. COMLIEX SRLSat Sânmartin, Comuna SânmartinCUI 18516838
  9. CORNELO CONSTRUCT SRLMunicipiul OradeaCUI 16868099
  10. COSTAMY IMPEX SRLSat Tileagd, Comuna TileagdCUI 16657350
  11. DECOR TERRANOVA SRLSat Leş, Comuna NojoridCUI 19078604
  12. DENON IMPEX SRLMunicipiul OradeaCUI 9262960
  13. EL FOUAD IMPEX SRLMunicipiul OradeaCUI 21380948
  14. FLEX & CO SRLMunicipiul OradeaCUI 19112005
  15. FORESTONE SRLSat Telechiu, Comuna ŢeţcheaCUI 18023279
  16. FOREST SAPODEL SRLMunicipiul OradeaCUI 14239467
  17. GHEZAKI SRLSat Sălard, Comuna SălardCUI 16333222
  18. HOLZCONTACT SRLSat Cauaceu, Comuna BihariaCUI 19094294
  19. ITALGRES SRLMunicipiul OradeaCUI 21161018
  20. LEMNCRIS SRLSat Zăvoiu, Comuna SîmbătaCUI 18842648
  21. MAXVLAMIS SRLMunicipiul SalontaCUI 18303775
  22. MOBAKO SRLMunicipiul OradeaCUI 20491867
  23. MONDO INSTALATII SRLMunicipiul OradeaCUI 16282200
  24. MONDO PLUS SRLSat Felcheriu, Comuna OşorheiCUI 16351644
  25. MULTISISTEM TRADING SRLMunicipiul SalontaCUI 5104819
  26. OKOTECH SRLMunicipiul OradeaCUI 21680430
  27. PIRITY 2004 SRLSat Sălard, Comuna SălardCUI 16688535
  28. PLANTERRA SRLMunicipiul OradeaCUI 22158312
  29. PROMO FENSTARPLAST SRLMunicipiul OradeaCUI 21550457
  30. RITECS ANTIC SRLMunicipiul OradeaCUI 12767156
  31. ROMALB SRLMunicipiul OradeaCUI 18899288
  32. SAMPIT SRLMunicipiul BeiuşCUI 20942835
  33. STOLO SRLSat Sălard, Comuna SălardCUI 18973902
  34. SZELLI 2000 PREST SRLMunicipiul OradeaCUI 11020119
  35. VILDCORB PROD COM SRLLoc. Ştei, Oraş ŞteiCUI 3718499
  36. VOGA SERV SRLMunicipiul OradeaCUI 4855435