Director de firme

CAEN 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor in judetul Bihor

55 firme active in CAEN 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor, judetul Bihor, in ordine alfabetica.

Afisate 1-55 din 55

  1. ALEDA COM SRLMunicipiul OradeaCUI 2397897
  2. ANDAYA-JUNIOR S.R.L.Municipiul OradeaCUI 52295125
  3. ARBELLA S.R.L.Sat Nojorid, Comuna NojoridCUI 50871400
  4. ARTILY TEXTIL S.R.L.Loc. Săcueni, Oraş SăcueniCUI 41656348
  5. ATELIER DRAPAJ S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51864680
  6. BEQUARTII SRLMunicipiul SalontaCUI 36615309
  7. BIANINI COM SRLSat Seghişte, Comuna LuncaCUI 13554768
  8. BITEXTOSC COM SRLMunicipiul OradeaCUI 6734669
  9. CĂLI&DELI S.R.L.-D.Sat Dobreşti, Comuna DobreştiCUI 35770550
  10. CLIPE MAGICE SRLMunicipiul OradeaCUI 8120380
  11. COMBOTA IMPEX SRLMunicipiul BeiuşCUI 3899697
  12. CORE COMMERCE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48575801
  13. DENY INTEX SRLMunicipiul OradeaCUI 57902
  14. DIABORA SRLMunicipiul SalontaCUI 24134166
  15. EKOBREG S.R.L.Sat Apateu, Comuna NojoridCUI 52406380
  16. ELI COUTURE SRLMunicipiul OradeaCUI 34612705
  17. ELI IMEX SRLMunicipiul OradeaCUI 72260
  18. EMME ALTA MODA SRLMunicipiul OradeaCUI 35019413
  19. EODDORA EXIM SRLMunicipiul MarghitaCUI 9184977
  20. EURO PRELATE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51819230
  21. FURPILE SRLMunicipiul OradeaCUI 11522760
  22. GYONGY IMPEX SRLMunicipiul SalontaCUI 5141965
  23. HERA TEXTILE SRLSat Tărian, Comuna Girişu de CrişCUI 33003879
  24. HM-DIZAJN SRLMunicipiul OradeaCUI 33521692
  25. ICONIC PRODUCTS A&A S.R.L.Municipiul OradeaCUI 32825510
  26. INNA PRO HOME S.R.L.Sat Sânmartin, Comuna SânmartinCUI 52620420
  27. JANSTEF COM SRLMunicipiul OradeaCUI 8675704
  28. KELAGA IMPEX SRLMunicipiul OradeaCUI 32285755
  29. LEDAL COM SRLMunicipiul OradeaCUI 6455125
  30. L & G TROPIC COM SRLLoc. Ştei, Oraş ŞteiCUI 4084845
  31. LOOMARTS S.R.L.Sat Paleu, Comuna PaleuCUI 52481462
  32. LOOMARTS S.R.L. - SEDIU SECUNDARMunicipiul OradeaCUI 54796009
  33. LUCA TEXTILE SRLMunicipiul OradeaCUI 37735320
  34. MAGAZIN VERONICA SRLMunicipiul OradeaCUI 57775
  35. METROTEX REMDAN SRLMunicipiul OradeaCUI 29178546
  36. METROTEX SRLMunicipiul BeiuşCUI 87750
  37. MIA-BOUTIQUE SRLMunicipiul OradeaCUI 67752
  38. NELI STYLE S.R.L.Sat Tinca, Comuna TincaCUI 54475874
  39. PREMIUM DESIGN EXPERTS S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51820897
  40. RALUCA COM SRLMunicipiul OradeaCUI 67515
  41. RAVER COM SRLMunicipiul OradeaCUI 7896103
  42. ROMPRIM IMPEX SRLMunicipiul OradeaCUI 7748999
  43. SALVENA PROD SRLMunicipiul OradeaCUI 26665571
  44. SEEMOON STYLE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 29106280
  45. STARSHINERS SRLSat Palota, Comuna SântandreiCUI 23508416
  46. STEL COMEX SRLMunicipiul OradeaCUI 7270338
  47. TANILAR SRLSat Rieni, Comuna RieniCUI 18077104
  48. TERRA HOME DESIGN SRLMunicipiul OradeaCUI 37021452
  49. TEXALIM COM SRLMunicipiul OradeaCUI 2399111
  50. TEXTILCOTTON SRLMunicipiul OradeaCUI 72279
  51. THALIDA PREST SRLSat Bratca, Comuna BratcaCUI 3652360
  52. VERDI HOME S.R.L.Sat Băile Felix, Comuna SânmartinCUI 49814419
  53. VILIAM IMPEX SRLMunicipiul OradeaCUI 6122422
  54. VINNY'S STYLE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 41406996
  55. ZIMT SRLMunicipiul SalontaCUI 15403680