Director de firme

CAEN 4643 - Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor in judetul Bihor

48 firme active in CAEN 4643 - Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor, judetul Bihor, in ordine alfabetica.

Afisate 1-48 din 48

  1. ARTEMIS PIXEL S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49773661
  2. B & G FRIGO SRLLoc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 30215095
  3. BODI TEAM SRLMunicipiul OradeaCUI 26931843
  4. BRAIN TEK SRLMunicipiul OradeaCUI 29779147
  5. BRICOLUX EUROPA SRLMunicipiul OradeaCUI 34714110
  6. CALEO INFRA SRLMunicipiul OradeaCUI 26371495
  7. COMERȚ BIHOREAN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 43669670
  8. DALMEX GLOBE SRLMunicipiul OradeaCUI 3826202
  9. DEEP ENERGIE S.R.L.Loc. Ştei, Oraş ŞteiCUI 48549004
  10. DIGIMIX SRLMunicipiul OradeaCUI 25206279
  11. DINAMIC ROM SRLMunicipiul MarghitaCUI 24263055
  12. ECHIPOT SRLMunicipiul OradeaCUI 14002931
  13. EMER ENTERPRISES SRLMunicipiul OradeaCUI 30189603
  14. EURODATA SRLMunicipiul OradeaCUI 16009863
  15. FOX TREND SRLSat Oşorhei, Comuna OşorheiCUI 25678131
  16. GRESON TRADE SRLMunicipiul OradeaCUI 34523047
  17. HEAT AND COOL ENGROS S.R.L.Municipiul SalontaCUI 47705105
  18. I.C.G. IMPEX SRLMunicipiul OradeaCUI 5858774
  19. INOVATRADE SRLMunicipiul OradeaCUI 23117787
  20. JPK TRADING S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48744200
  21. LINDEX COM SRLMunicipiul OradeaCUI 5315565
  22. MAVISAL ELECTRO SRLMunicipiul OradeaCUI 15632838
  23. MAXXXCOMFORT RO SRLMunicipiul OradeaCUI 20167560
  24. MERLUX SRLMunicipiul OradeaCUI 3423870
  25. MIRALCO SRLSat Livada de Bihor, Comuna NojoridCUI 19138021
  26. NEOCABLE SRLMunicipiul OradeaCUI 18306577
  27. N.M. ELECTRO SRLMunicipiul OradeaCUI 10958036
  28. OPTIC SRLMunicipiul OradeaCUI 17732361
  29. OTC PHARMA LOGISTIC SRLMunicipiul SalontaCUI 33197120
  30. OTIMO SRLMunicipiul OradeaCUI 19387936
  31. PREMIUM AER CONDITIONAT S.R.L.Municipiul OradeaCUI 46088230
  32. PROMARA LUX SRLMunicipiul OradeaCUI 22894246
  33. RAJO INVEST S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40727858
  34. ROCLEAR SRLMunicipiul OradeaCUI 26760956
  35. ROMDIGITAL SRLSat Ceica, Comuna CeicaCUI 24016420
  36. ROMTEHNIC SRLMunicipiul MarghitaCUI 24263071
  37. SARAD EXPRES SRLMunicipiul OradeaCUI 26495388
  38. SERIS MAGAZIN SRLMunicipiul OradeaCUI 33695524
  39. SUPERSONIC L.B.C. COM SRLMunicipiul OradeaCUI 8471038
  40. TEKNO POINT SRLMunicipiul OradeaCUI 15171475
  41. TOP ENERGY EQUIPMENT S.R.L.Sat Haieu, Comuna SânmartinCUI 46171815
  42. TOTAL MEDIA ELECTRONICS SRLMunicipiul OradeaCUI 31449523
  43. TRAL TRADE SRLMunicipiul OradeaCUI 26665431
  44. UNYRA S.R.L.Municipiul OradeaCUI 54209104
  45. VELNOR NEXUS S.R.L.Municipiul SalontaCUI 55003381
  46. VINERA IMPEX S.R.L.Sat Husasău de Tinca, Comuna Husasău de TincaCUI 50560276
  47. WESTAVATAR ELEKTRO SRLSat Mişca, Comuna ChişlazCUI 31238453
  48. WRD LOGISTIC RO SRLMunicipiul SalontaCUI 34224614