Director de firme

CAEN 1520 - Fabricarea încălțămintei in judetul Bihor

165 firme active in CAEN 1520 - Fabricarea încălțămintei, judetul Bihor, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 165

  1. ABEL IMPEX SRLMunicipiul OradeaCUI 4348610
  2. ADEGYONGY SRLMunicipiul OradeaCUI 16887236
  3. ADORA FACTORY S.R.L.Sat Hidişelu de Sus, Comuna Hidişelu de SusCUI 50677412
  4. AIRYN SHOES SRLLoc. Săcueni, Oraş SăcueniCUI 27172849
  5. ALESIA CONFORT SHOES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47081745
  6. ALEXIA CALZATURE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 38601253
  7. ANDAGHIO SRLLoc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 18674625
  8. ANGELA SHOES SRLSat Roşiori, Comuna RoşioriCUI 33849496
  9. ANTONIA BRAND S.R.L.Sat Tileagd, Comuna TileagdCUI 52260313
  10. ARA SHOES ROMANIA SRLLoc. Valea lui Mihai, Oraş Valea lui MihaiCUI 9834611
  11. BETBO SRLSat Diosig, Comuna DiosigCUI 32720778
  12. BIHORE SRLMunicipiul OradeaCUI 17882067
  13. BOGDI & COSTI SRLMunicipiul OradeaCUI 22312275
  14. BOTONY SHOES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 43179563
  15. BREUS INCALTAMINTE SRLSat Voivozi, Comuna PopeştiCUI 11981517
  16. BUPA SHOES SRLSat Cefa, Comuna CefaCUI 28104257
  17. CARA STAR SHOES FIVE S.R.L.Sat Diosig, Comuna DiosigCUI 44953866
  18. CATWALK SRLMunicipiul OradeaCUI 24508481
  19. CITY PRODUCT SHOES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 47516319
  20. CIUP & BABY SRLSat Butani, Comuna MăgeştiCUI 30713391
  21. CLASICOR SA CLUJ-NAPOCA SUCURSALA ORADEAMunicipiul OradeaCUI 16036000
  22. CLELIA DUE PROD SRLMunicipiul OradeaCUI 5430793
  23. COMODI PROD SRLMunicipiul OradeaCUI 63572
  24. COOR PLAST S.R.L.Municipiul OradeaCUI 51138467
  25. CRI & GI SRLMunicipiul OradeaCUI 16978148
  26. CUSĂTORUL SHOES SRLSat Roşiori, Comuna RoşioriCUI 24980068
  27. DANCHISFLOR TRANS S.R.L.Municipiul BeiuşCUI 42182013
  28. DARIANCA ALEDA SRLMunicipiul OradeaCUI 38082229
  29. DAVCRIS ART SHOES SRLSat Şauaieu, Comuna NojoridCUI 37955325
  30. DEADELI SRLMunicipiul OradeaCUI 5609226
  31. DENISA SI ASOCIATII SRLSat Avram Iancu, Comuna Avram IancuCUI 23193768
  32. DERNISARA SRLSat Dernişoara, Comuna DernaCUI 13744231
  33. DOLONIA EXIM SRLMunicipiul OradeaCUI 6166712
  34. ELIFOD SRLSat Aştileu, Comuna AştileuCUI 36387642
  35. EMABELVID SRLSat Nojorid, Comuna NojoridCUI 32149680
  36. EMPIRICCO S.R.L.Municipiul OradeaCUI 54905599
  37. ERSANDERS CONSULT SRLSat Curtuişeni, Comuna CurtuişeniCUI 26801401
  38. EUREKA SHOES SRLLoc. Valea lui Mihai, Oraş Valea lui MihaiCUI 30707047
  39. EUROPEAN QUALITY SHOES S.R.L.Loc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 35635537
  40. EXPERT SHOES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40046902
  41. EXPERT TOP CONTROL SRLMunicipiul OradeaCUI 17971679
  42. EXPO SHOES S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 38725863
  43. FABIO SHOES S.R.L.-D.Municipiul OradeaCUI 40428210
  44. FA - FI TRADE SRLSat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 9204632
  45. FELICIA SHOES SRLSat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 27820894
  46. FILDAV SHOES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 42711742
  47. FLAEMI PRESTCOM SRLLoc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 9806000
  48. FLAGHISER SHOES S.R.L.Loc. Tinăud, Oraş AleşdCUI 43573842
  49. FOREVER BODRAN S.R.L.Municipiul OradeaCUI 44579959
  50. GARDA MODA SRLMunicipiul OradeaCUI 9938817
  51. GEFIPE SRLLoc. Săcueni, Oraş SăcueniCUI 15105897
  52. GERMARKO JYM S.R.L.Municipiul MarghitaCUI 39054723
  53. GIMACOTI SRLMunicipiul MarghitaCUI 16333168
  54. GIRONACCI COM SRLLoc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 27959427
  55. HOKIDE KIDS SRLMunicipiul OradeaCUI 38655784
  56. HUNGAROITALY SHOES KFT BIHARKERESZTES SUCURSALA ORADEAMunicipiul OradeaCUI 40053594
  57. IANCROI SRLMunicipiul OradeaCUI 35954889
  58. ITALGIO 72 S.R.L.Loc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 35589660
  59. JUNIOR SHOES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 35920959
  60. KARTIKA SHOES SRLMunicipiul OradeaCUI 12800406
  61. KOSTA CALZATURE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 45616524
  62. KOZMIX SRLLoc. Cadea, Oraş SăcueniCUI 14065069
  63. LAMIRSAN SRLSat Păuşa, Comuna NojoridCUI 17937375
  64. LAURIUS CONSTRUCT SRLSat Biharia, Comuna BihariaCUI 28231820
  65. LEGERO SHOES ROMANIA SRLLoc. Valea lui Mihai, Oraş Valea lui MihaiCUI 13262178
  66. LEOFEX PROD SRLMunicipiul OradeaCUI 12235086
  67. L & F SHOES SRLMunicipiul OradeaCUI 30161378
  68. LIKE QUALITY SHOES INDUSTRIE S.R.L.Municipiul OradeaCUI 42304706
  69. LIKE STITCHING S.R.L.Municipiul OradeaCUI 48785013
  70. LINEA GIADA S.R.L.Sat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 43038319
  71. LIVARO SRLSat Livada de Bihor, Comuna NojoridCUI 16361257
  72. LLOYD SHOES ROMANIA SRLLoc. Valea lui Mihai, Oraş Valea lui MihaiCUI 13398367
  73. LSG STRAS S.R.L.Loc. Ştei, Oraş ŞteiCUI 47467755
  74. LTI PROD SHOES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 53174830
  75. LUANA TEAM SRLSat Haieu, Comuna SânmartinCUI 35312803
  76. LUGINA SHOES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 50597186
  77. LUG-SHOES S.R.L.Loc. Valea lui Mihai, Oraş Valea lui MihaiCUI 53061971
  78. LUMEA PANTOFILOR S.R.L.Municipiul OradeaCUI 38720092
  79. LUNA SHOES SRLLoc. Valea lui Mihai, Oraş Valea lui MihaiCUI 17554906
  80. LUXBRAND S.R.L.Sat Tileagd, Comuna TileagdCUI 48263958
  81. MADISER SRLSat Şerghis, Comuna VârciorogCUI 23282750
  82. MADIVANA SRLMunicipiul OradeaCUI 36929484
  83. MĂDLINUŢA SHOES SRLMunicipiul OradeaCUI 25452559
  84. MA.FE PROD S.R.L.Municipiul OradeaCUI 40091938
  85. MAIA SHOES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 49007761
  86. MANUAL STAR SRLMunicipiul MarghitaCUI 18522279
  87. MARA LEATHER SRLMunicipiul OradeaCUI 29312612
  88. MARCO CONTROL SHOES SRLMunicipiul OradeaCUI 19239085
  89. MARIFLOR SHOES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 50655945
  90. MARINECA SRLMunicipiul OradeaCUI 31094323
  91. MAYA ALEXANDRA PREST S.R.L.Municipiul OradeaCUI 38944464
  92. MEGA STAR PRODIMPEX SRLMunicipiul OradeaCUI 57368
  93. MELANIA NEW SRLLoc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 31555559
  94. MELANIA RO SRLLoc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 27959435
  95. MELINA SHOES S.R.L.Municipiul OradeaCUI 35579550
  96. MERVIN CONFORT S.R.L.Sat Paleu, Comuna PaleuCUI 43119090
  97. MIA CARPA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂLoc. Valea lui Mihai, Oraş Valea lui MihaiCUI 50511842
  98. MODIFLEX SRLMunicipiul OradeaCUI 6618745
  99. NEW COMFORT SRLSat Voivozi, Comuna PopeştiCUI 24932206
  100. NEWEST IMPEX SRLSat Gheghie, Comuna AuşeuCUI 11713654