Director de firme

CAEN 8559 - Alte forme de învățământ n.c.a. in judetul Bacău

190 firme active in CAEN 8559 - Alte forme de învățământ n.c.a., judetul Bacău, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 190

  1. 3D XKIDS S.R.L.Municipiul BacăuCUI 47398329
  2. ADA NAILS SRLMunicipiul OneştiCUI 34306579
  3. ADMYFEEL S.R.L.Sat Lilieci, Comuna HemeiuşCUI 49450156
  4. ADVANSITY CONSULTING S.R.L.Municipiul OneştiCUI 42973336
  5. ADVANSITY SOLUTIONS S.R.L.Municipiul OneştiCUI 46763647
  6. AIDA TREND SRLMunicipiul BacăuCUI 30387295
  7. AIDOMA PED S.R.L.Municipiul OneştiCUI 40756411
  8. ALCHIMIC THERAPY S.R.L.Sat Crihan, Comuna MăguraCUI 46231577
  9. ALCHIMIC TRAINING S.R.L.Sat Crihan, Comuna MăguraCUI 48749908
  10. ALDOLY SRLMunicipiul OneştiCUI 16982297
  11. ALEXRAL CONSULT SRLMunicipiul BacăuCUI 17931194
  12. ALTHEA CARE - S.R.L.Municipiul BacăuCUI 54521296
  13. ALYNED INSURANCE SRLMunicipiul BacăuCUI 30427950
  14. ANA CU IUBIRE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 41726320
  15. ANCA AUTO TRANS S.R.L.Municipiul BacăuCUI 47046438
  16. ANDRA GHEORGHIU EYELASHES S.R.L.Municipiul BacăuCUI 51155077
  17. ANDREI FITNESS COACHING S.R.L.Municipiul BacăuCUI 50671347
  18. ANSEDU S.R.L.Sat Mărgineni, Comuna MărgineniCUI 52810298
  19. ASOCIATIA MEDCONECTMunicipiul BacăuCUI 55487176
  20. ASOCIATIA PENTRU CONSILIERE SI DEZVOLTARE CONTINUASat Fântânele, Comuna HemeiuşCUI 55490554
  21. ASOCIATIA SCUTUL DOMNULUISat Traian, Comuna TraianCUI 55022375
  22. ASPERA CURS SRLMunicipiul BacăuCUI 16831804
  23. ASSET ARCHITECT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 52472553
  24. AUTOGRUP S.R.L.Municipiul BacăuCUI 44594916
  25. AUTOREGAL CPPTR S.R.L.Municipiul BacăuCUI 38794499
  26. AVATAR GAIA S.R.L.Municipiul BacăuCUI 51784735
  27. BALANCED COMMUNICATOR S.R.L.Municipiul BacăuCUI 43079106
  28. BARBU N. MARIA-RAMONA_MEDITATOROraş ComăneştiCUI 55667282
  29. BEAUTY FACTORY CONCEPT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 39449820
  30. BE SMART BUSINESS S.R.L.Municipiul BacăuCUI 43840370
  31. BE SMART GENERATION S.R.L.Municipiul OneştiCUI 40953294
  32. BIG IDEA HUB DESIGN S.R.L.Municipiul BacăuCUI 43206986
  33. BP-NAIL CONCEPT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 45857476
  34. BUHUSFORM S.R.L.Sat Prădaiş, Comuna HuruieştiCUI 45947625
  35. BUILD UP ACADEMY S.R.L.Municipiul BacăuCUI 49468188
  36. BUSINESS GROWTH HUB S.R.L.Municipiul BacăuCUI 48401660
  37. BUSY BEES CLUB S.R.L.Municipiul BacăuCUI 40705167
  38. CAM EDUCATION FUN S.R.L.Municipiul OneştiCUI 47084180
  39. CĂTRE SINE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 47131622
  40. CDP CONSILIERE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 45891575
  41. CENTRUL DE MEDITATII LEIA S.R.L.Municipiul BacăuCUI 40742041
  42. CENTRUL EDUCAŢIONAL ISTEŢII VESELI S.R.L.Sat Căbeşti, Comuna Podu TurculuiCUI 52212278
  43. CERT SRLMunicipiul BacăuCUI 979538
  44. CITY ROCK S.R.L.Sat Baraţi, Comuna MărgineniCUI 49144440
  45. CLUB EDUFUN S.R.L.Sat Valea Budului, Comuna MărgineniCUI 46861130
  46. COGNITIV BRAINS S.R.L.Loc. Comăneşti, Oraş ComăneştiCUI 49286542
  47. CONSTELARIS CONSULT S.R.L.Sat Hemeiuş, Comuna HemeiuşCUI 50671428
  48. CONSULTING BY TDS S.R.L.Municipiul BacăuCUI 52564347
  49. CPI BUSINESS ACADEMY S.R.L.Municipiul BacăuCUI 14163920
  50. CRAFTING LIVES S.R.L.Sat Hemeiuş, Comuna HemeiuşCUI 39353911
  51. CRAFTING MINDS S.R.L.Sat Fântânele, Comuna HemeiuşCUI 30865772
  52. CREATIVE SELF IOANA CASAPU S.R.L.Sat Pustiana, Comuna PârjolCUI 47136689
  53. CRIVALOR S.R.L.Municipiul BacăuCUI 52089516
  54. DANIEL LDR GROUP S.R.L.Municipiul BacăuCUI 50591515
  55. DAVIAN FAMILY S.R.L.Municipiul OneştiCUI 39302500
  56. DAY CARE GARDEN S.R.L.Municipiul BacăuCUI 45776673
  57. DEEA NAILS ACADEMY S.R.L.Municipiul OneştiCUI 50620670
  58. DEVMIND CONNECT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 50430012
  59. DEVMIND S.R.L.Municipiul BacăuCUI 36931816
  60. ECB BUSINESS S.R.L.Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae BălcescuCUI 48320450
  61. EDUCAFE BALTEANU S.R.L.Municipiul BacăuCUI 50825616
  62. EDU CAFE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 48433246
  63. EDUCAŢIE SMART S.R.L.Municipiul BacăuCUI 52925956
  64. EDUPEDIA ONLINE S.R.L.Sat Letea Veche, Comuna Letea VecheCUI 44709331
  65. EDUSERV MATH S.R.L.Municipiul BacăuCUI 44891160
  66. EDU SMARTNET S.R.L.Municipiul BacăuCUI 49318296
  67. EDUTECA ATELIER S.R.L.Sat Hemeiuş, Comuna HemeiuşCUI 39826963
  68. EDUTECA MIND - S.R.L.Municipiul BacăuCUI 54488947
  69. EDUTECA PSIHOCLINIC S.R.L.Sat Hemeiuş, Comuna HemeiuşCUI 51800474
  70. EDU ZECE PLUS SRLMunicipiul OneştiCUI 33847533
  71. ELINA DEV GROUP S.R.L.Municipiul BacăuCUI 48117731
  72. ELLORA CONSULTING SRLSat Traian, Comuna TraianCUI 16895670
  73. ELUVIUM INNOVATION S.R.L.Sat Letea Veche, Comuna Letea VecheCUI 51412413
  74. EMPOWERWING S.R.L.Municipiul BacăuCUI 48983690
  75. ENGLISH CENTER BACĂU S.R.L.Municipiul BacăuCUI 44670436
  76. EU QUALITY TRAINER SRLMunicipiul BacăuCUI 27459928
  77. EVOLUTION TRAINING & CONSULTING S.R.L.Municipiul BacăuCUI 45379061
  78. EVOLUTIV CONSULTANTS NETWORK SRLMunicipiul BacăuCUI 22980495
  79. EXPERT AKTIV GROUP SRLMunicipiul OneştiCUI 7632527
  80. EXPERTARM CONSULT SRLMunicipiul BacăuCUI 36704112
  81. EXPERTARM PROFESIONAL S.R.L.Municipiul BacăuCUI 40083358
  82. FACE MASTER VISION EDUCATION S.R.L.Municipiul BacăuCUI 46362564
  83. FENG QI S.R.L.Sat Răcăciuni, Comuna RăcăciuniCUI 49438446
  84. FIROCO CONSULTING S.R.L.Municipiul BacăuCUI 54082719
  85. FIRST BEST CLASS 4U S.R.L.Municipiul BacăuCUI 49003476
  86. FORMAV EXPERT S.R.L.Sat Letea Veche, Comuna Letea VecheCUI 42612412
  87. FORM CONSULT SRLSat Letea Veche, Comuna Letea VecheCUI 23461011
  88. FREEPRENOR S.R.L.Municipiul BacăuCUI 48162694
  89. FUTURE LEARN BACAU S.R.L.Municipiul MoineştiCUI 43563520
  90. FUTURE SMART PEOPLE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 44594967
  91. GADY HDD S.R.L.Municipiul BacăuCUI 50137889
  92. GEMA GENERAL MANAGEMENT SRLMunicipiul BacăuCUI 14051411
  93. GLOBAL HAIR EDUCATION S.R.L.Municipiul BacăuCUI 52505677
  94. GOETHE & SCHILLER-DEUTSCHE SCHULE GMBH SRLMunicipiul BacăuCUI 36698347
  95. GP MATE - S.R.L.Sat Oituz, Comuna OituzCUI 46074448
  96. HAIR BASE SCHOOL S.R.L.Municipiul OneştiCUI 55464253
  97. HAPPY MIND KIDS S.R.L.Municipiul OneştiCUI 52192391
  98. HAPPY MOMENTS MEDIA S.R.L.Municipiul BacăuCUI 40131692
  99. HAPPYSCOOL S.R.L.Sat Hemeiuş, Comuna HemeiuşCUI 43957398
  100. HIPNOTERRA S.R.L.Municipiul BacăuCUI 51775621