Director de firme

CAEN 5590 - Alte servicii de cazare in judetul Bacău

38 firme active in CAEN 5590 - Alte servicii de cazare, judetul Bacău, in ordine alfabetica.

Afisate 1-38 din 38

  1. ADASMYA S.R.L.Sat Filipeşti, Comuna FilipeştiCUI 51842593
  2. ALFA STAR SRLMunicipiul OneştiCUI 17535904
  3. ANTAL INDUSTRY S.R.L.Sat Făget, Comuna Ghimeş-FăgetCUI 45162193
  4. APOSTOL SERVICE A&A S.R.L.Sat Berzunţi, Comuna BerzunţiCUI 50527512
  5. AŞEZĂMÂNTUL SFÂNTULUI APOSTOL ANDREI S.R.L.Municipiul BacăuCUI 48000862
  6. BALABAN & COMP SRLMunicipiul BacăuCUI 3414341
  7. BIG FISH SRLMunicipiul BacăuCUI 18299267
  8. BNE VERITAS S.R.L.Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu OcnaCUI 48603642
  9. CASA BAMBY SRLLoc. Slănic Moldova, Oraş Slănic MoldovaCUI 31227543
  10. CASTELLINO TRAVEL SRLLoc. Târgu Ocna, Oraş Târgu OcnaCUI 37192959
  11. CETINA SRLMunicipiul BacăuCUI 23397920
  12. DANIA & PETRU IMOBILIARE S.R.L.Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu OcnaCUI 41141171
  13. DELUX APARTMENTS S.R.L.Municipiul BacăuCUI 45126042
  14. DETIS CONFORT S.R.L.Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu OcnaCUI 16396638
  15. DIATERRA SERV SRLSat Răcăciuni, Comuna RăcăciuniCUI 30271672
  16. EDIL CONFORT SRLSat Bogdan Vodă, Comuna SăuceştiCUI 16740196
  17. EMICA-IMPEX SRLMunicipiul OneştiCUI 6195297
  18. EUGENIO AGRO-TOUR SRLMunicipiul OneştiCUI 23756543
  19. FOTO SMILE SRLMunicipiul MoineştiCUI 18475290
  20. GOLDMIT SRLLoc. Buhuşi, Oraş BuhuşiCUI 2813557
  21. GREEN MAMBA SRLMunicipiul BacăuCUI 32369058
  22. GRUPUL SMV SRLMunicipiul BacăuCUI 22397883
  23. HERCOR SRLMunicipiul BacăuCUI 17847493
  24. INGRINO ESTATE S.R.L.Loc. Comăneşti, Oraş ComăneştiCUI 53885507
  25. LOREDANA LAND SRLMunicipiul BacăuCUI 26980870
  26. ORTEL SERV TUR SRLSat Lilieci, Comuna HemeiuşCUI 16506510
  27. PENSIUNEA CILEGINI S.R.L.Municipiul BacăuCUI 40927929
  28. POPASUL COLINA S.R.L.Sat Sărata, Comuna SărataCUI 39103923
  29. RESTAURANT KARISMA S.R.L.Municipiul BacăuCUI 35878250
  30. ROMIMPEX SRLMunicipiul BacăuCUI 945187
  31. ROSA INVEST S.R.L.Sat Leontineşti, Comuna ArdeoaniCUI 12365590
  32. SARAERIK S.R.L.Loc. Slănic Moldova, Oraş Slănic MoldovaCUI 45535390
  33. SILTUR SRLMunicipiul MoineştiCUI 15317610
  34. STRAT TRANS SRLMunicipiul BacăuCUI 9673280
  35. VALLANA-F S.R.L.Loc. Slănic Moldova, Oraş Slănic MoldovaCUI 49521869
  36. VILA ROYAL SRLMunicipiul BacăuCUI 34864095
  37. VIVALIA IMPEX SRLMunicipiul BacăuCUI 16610374
  38. WARDAMA SRLMunicipiul BacăuCUI 28501796