Director de firme

CAEN 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor in judetul Bacău

77 firme active in CAEN 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor, judetul Bacău, in ordine alfabetica.

Afisate 1-77 din 77

  1. ACAA GRUP S.R.L.Sat Dumbrava, Comuna Gura VăiiCUI 55257622
  2. ADRIANO 2004 SRLSat Hertioana-Răzeşi, Comuna TraianCUI 16550736
  3. ADRIBODI STYLE SRLMunicipiul BacăuCUI 33008779
  4. AGHIOGEON SRLMunicipiul BacăuCUI 13894751
  5. ALEANCA TRANSCOM SRLMunicipiul OneştiCUI 4186268
  6. ALE BACOM SRLMunicipiul BacăuCUI 28094749
  7. ALICE & MIHAELA TEXTIL S.R.L.Municipiul BacăuCUI 53062276
  8. AMERICAN SOCKS ROMANIA S.R.L.Municipiul BacăuCUI 55273547
  9. AMNOS SRLSat Podu Turcului, Comuna Podu TurculuiCUI 32496965
  10. ANAYSMARIO S.R.L.Municipiul BacăuCUI 40813258
  11. ANY-MARY SRLMunicipiul OneştiCUI 956984
  12. ARISTELA SRLMunicipiul BacăuCUI 25791660
  13. AURA-M SRLMunicipiul OneştiCUI 958616
  14. AURORA COMIND SRLMunicipiul OneştiCUI 958640
  15. BLUEBERRY SRLMunicipiul BacăuCUI 21773289
  16. BUCRI SRLMunicipiul BacăuCUI 17307752
  17. CARMEL COM SRLSat Boşoteni, Comuna Bereşti-TazlăuCUI 7095970
  18. CATILEN SRLMunicipiul OneştiCUI 8613159
  19. CIOLI SRLMunicipiul OneştiCUI 8613337
  20. CIRAZCOM SRLMunicipiul OneştiCUI 5243400
  21. COM VELARAS SRLMunicipiul BacăuCUI 5994806
  22. COMVEMNEX SRLMunicipiul BacăuCUI 6222715
  23. CONFORT DESIGN CARPET S.R.L.Sat Răcăuţi, Comuna BuciumiCUI 38471846
  24. COONF MMD S.R.L.Municipiul BacăuCUI 41826663
  25. CRAFTEO SPOT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 51447012
  26. CRISTAL-CONSTRUCT SRLMunicipiul BacăuCUI 16140825
  27. DAROXI SRLMunicipiul BacăuCUI 25324010
  28. ELOSERV GRUP SRLSat Caşin, Comuna CaşinCUI 29748302
  29. FAM TEXTILE S.R.L.Loc. Dărmăneşti, Oraş DărmăneştiCUI 48306145
  30. FLORIDONA PREST SRLMunicipiul BacăuCUI 5496399
  31. GABRILCOM SRLMunicipiul BacăuCUI 11111187
  32. GELEMAX COM SRLLoc. Buhuşi, Oraş BuhuşiCUI 7573463
  33. GENMIREE SRLMunicipiul BacăuCUI 13761313
  34. GEO-88 SRLMunicipiul BacăuCUI 23858357
  35. GRANAT SRLMunicipiul BacăuCUI 17955479
  36. GRANAT SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNATSat Lespezi, Comuna GârleniCUI 54831963
  37. GRITI & CO-IMPORT EXPORT SRLMunicipiul BacăuCUI 4457367
  38. HARCOMTEX SRLMunicipiul BacăuCUI 16797478
  39. IMPEX PUIU SRLSat Bogdan Vodă, Comuna SăuceştiCUI 4014661
  40. INNAPLANT SRLLoc. Comăneşti, Oraş ComăneştiCUI 4158233
  41. INTIMO LINGERIE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 47107691
  42. IOSIM COM TEXTILE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 39902149
  43. LACRIMA SRLMunicipiul OneştiCUI 959433
  44. LAVIRACOM SRLMunicipiul BacăuCUI 4187182
  45. LILIA COM SRLMunicipiul MoineştiCUI 23074694
  46. LIV - TEXSTYLE S.R.L.Sat Măgura, Comuna MăguraCUI 39853712
  47. LONTANO SRLMunicipiul BacăuCUI 15233390
  48. MAGAZINUL CU OFERTE S.R.L.Municipiul MoineştiCUI 43825133
  49. MAGRE S.R.L.Municipiul MoineştiCUI 47236785
  50. MARSAN COM 59 S.R.L.Sat Letea Veche, Comuna Letea VecheCUI 39882610
  51. MARY SRLMunicipiul OneştiCUI 960977
  52. MATECIP COMIXT SRLMunicipiul BacăuCUI 10811808
  53. MINA DE AUR SRLSat Gutinaş, Comuna Ştefan cel MareCUI 9838524
  54. MINORAMEX SRLLoc. Comăneşti, Oraş ComăneştiCUI 8029681
  55. MOLDOCOM SALoc. Slănic Moldova, Oraş Slănic MoldovaCUI 3202616
  56. OBCINA SRLMunicipiul BacăuCUI 12663074
  57. PALMICOM SRLMunicipiul BacăuCUI 16175718
  58. PASTIROL-COM SRLMunicipiul BacăuCUI 5662548
  59. PRESTCOM RAL SRLSat Răcăuţi, Comuna BuciumiCUI 34560355
  60. PROLEXIM SRLMunicipiul BacăuCUI 15756534
  61. RADOVICI IMPEX SRLMunicipiul BacăuCUI 23409021
  62. RAITEX DESIGN S.R.L.Municipiul MoineştiCUI 40953952
  63. RIESCO PREST SRLSat Tamaşi, Comuna TamaşiCUI 23353290
  64. RINNALDI INTERNATIONAL SRLMunicipiul BacăuCUI 36406302
  65. RODICOMCHIM SRLMunicipiul OneştiCUI 8067448
  66. ROXCOR SRLMunicipiul BacăuCUI 18805950
  67. ROYAL TEXTILE BACAU S.R.L.Municipiul BacăuCUI 45230140
  68. SAGERSIS NEW HOME S.R.L.Municipiul BacăuCUI 49144513
  69. SANCRIS COM 82 S.R.L.Sat Buhoci, Comuna BuhociCUI 39902122
  70. SANEL CONF S.R.L.Sat Letea Veche, Comuna Letea VecheCUI 39882629
  71. ŞERBAN TEXTILE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 44367379
  72. STAMDEL IMPEX SRLMunicipiul BacăuCUI 15272585
  73. STE-RIANA COM SRLMunicipiul BacăuCUI 15648265
  74. TEROM SRLMunicipiul OneştiCUI 956593
  75. TRANSIANY SRLMunicipiul BacăuCUI 5662513
  76. VIANEG COM SRLMunicipiul OneştiCUI 27453186
  77. VISEXIM SRLMunicipiul OneştiCUI 8549447