Director de firme

CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. in judetul Bacău

104 firme active in CAEN 4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a., judetul Bacău, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 104

  1. ADAM TOTALCONSTRUCT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 50881667
  2. ADIDANY CONST SRLSat Valea Seacă, Comuna Nicolae BălcescuCUI 19834503
  3. ALFA & VITA KOSTAS SRLSat Valea Budului, Comuna MărgineniCUI 19159997
  4. ALLGEST VGC SRLSat Letea Veche, Comuna Letea VecheCUI 18640568
  5. ALPHA TEAM BUILDING ARA S.R.L.Sat Bereşti-Bistriţa, Comuna Bereşti-BistriţaCUI 44416234
  6. ALPIN EXTREM NEURON CONSTRUCT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 42459298
  7. ANDRALEX 2009 CONSTRUCT S.R.L.Loc. Buhuşi, Oraş BuhuşiCUI 40953910
  8. ANDREI PAVAJ CONSTRUCT S.R.L.Sat Valea Hogei, Comuna LipovaCUI 51342873
  9. ANDROMI SRLMunicipiul BacăuCUI 23985628
  10. APETRII ETERNITAS S.R.L.Loc. Buhuşi, Oraş BuhuşiCUI 51232650
  11. AT GENERAL HOLDINGS SRLLoc. Comăneşti, Oraş ComăneştiCUI 34466561
  12. AUGUSTIN DECOR SRLMunicipiul BacăuCUI 24182090
  13. AXIAL CONSTRUCT SRLMunicipiul BacăuCUI 20571516
  14. BETONEV S.R.L.Loc. Comăneşti, Oraş ComăneştiCUI 53961736
  15. BICOELIO SRLSat Podiş, Comuna MărgineniCUI 8940223
  16. BITUAH LIFE S.R.L.Municipiul BacăuCUI 45038315
  17. BMA GROUP INVEST SRLMunicipiul OneştiCUI 31379100
  18. B & M CONSTRUCT 2015 SRLSat Stănişeşti, Comuna StănişeştiCUI 34826687
  19. BOARIU EDILCONSTRUCT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 49521222
  20. BPCCOM COMPANY 10 S.R.L.Sat Lilieci, Comuna HemeiuşCUI 33486978
  21. BRAZ ALPIN TECH S.R.L.Municipiul BacăuCUI 53888422
  22. BVA CONSTRUCT SRLMunicipiul BacăuCUI 23180342
  23. CARPAT-ALPIN SRLSat Valea Mică, Comuna ClejaCUI 22235202
  24. CASA DOLCE CASA SRLMunicipiul BacăuCUI 35396855
  25. C & N HIDROTERM SRLSat Sascut, Comuna SascutCUI 18083343
  26. COMPLETE SOLUTIONS SRLMunicipiul BacăuCUI 17700750
  27. CONBEL-COMPANY SRLMunicipiul OneştiCUI 3591432
  28. COSTI SISTEM SRLMunicipiul BacăuCUI 30990805
  29. CRISMAG PREST SRLLoc. Dărmăneşti, Oraş DărmăneştiCUI 31911303
  30. DAL CONSTRUCT SRLMunicipiul BacăuCUI 9978366
  31. DAV FASTWAY S.R.L.Sat Tuta, Comuna Târgu TrotuşCUI 39770838
  32. DAVID.COLACO.CONSTRUCT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂSat Filipeşti, Comuna FilipeştiCUI 51183492
  33. DYM HOME CONSTRUCT SRLMunicipiul BacăuCUI 37771110
  34. GEDAR83 S.R.L.Sat Siretu, Comuna Letea VecheCUI 55590251
  35. GEOIUL CONSTRUCT SRLMunicipiul BacăuCUI 22688548
  36. GRANDUCA S.R.L.Sat Rogoaza, Comuna CorbascaCUI 42331107
  37. GRAVAS EUROCONSTRUCT SRLSat Letea Veche, Comuna Letea VecheCUI 31155110
  38. HDD SUPPORT SERVICES S.R.L.Municipiul BacăuCUI 47773940
  39. HIDROIZOLATII VODCONSTRUCT S.R.L.Sat Letea Veche, Comuna Letea VecheCUI 40256556
  40. HOTC.A. SRLSat Drăgugeşti, Comuna HelegiuCUI 24928140
  41. ICARS SRLSat Izvoru Berheciului, Comuna Izvoru BerheciuluiCUI 24808705
  42. I.L.S. SAMunicipiul BacăuCUI 946379
  43. IMARO GROUP SRLMunicipiul BacăuCUI 4277811
  44. IRINEL LASLAU PREST S.R.L.Sat Gheorghe Doja, Comuna RăcăciuniCUI 50347716
  45. IR MULTISERVICE S.R.L.Sat Săuceşti, Comuna SăuceştiCUI 45538361
  46. LEMARY CONFORT SRLSat Lespezi, Comuna GârleniCUI 21356869
  47. LINETRON SRLMunicipiul OneştiCUI 12000276
  48. LOGITECH SRLMunicipiul BacăuCUI 20848502
  49. LUCAGIL PROD S.R.L.Municipiul BacăuCUI 44140057
  50. LUMI & GEO SRLMunicipiul OneştiCUI 16726060
  51. LUVIS MARMOCONSTRUCT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 47763718
  52. MACRO-TUR SRLLoc. Comăneşti, Oraş ComăneştiCUI 19021390
  53. MCR EQUIPMENTS S.R.L.Sat Urecheşti, Comuna UrecheştiCUI 52810271
  54. MIKY AMENAJĂRI INTERIOARE ŞI EXTERIOARE S.R.L.Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae BălcescuCUI 46340736
  55. MINCOLY CONSTRUCT SRLSat Prăjeşti, Comuna PrăjeştiCUI 33792020
  56. MLG CONSTRUCŢII INDUSTRIALE SRLSat Prăjeşti, Comuna PrăjeştiCUI 32351174
  57. M & M EXPERT GRUPBAC SRLSat Letea Veche, Comuna Letea VecheCUI 35316546
  58. MOBIL STIL ANTICHITA ALESSMART S.R.L.Sat Pârjol, Comuna PârjolCUI 41906061
  59. MPA ELEVATORS S.R.L.Sat Dofteana, Comuna DofteanaCUI 42241799
  60. MSA THERM DESIGN S.R.L.Municipiul BacăuCUI 43411182
  61. NIKFOM CONSTRUCT SRLSat Viforeni, Comuna UngureniCUI 33936134
  62. NK ITALO SERVIZI S.R.L.Sat Drăgugeşti, Comuna HelegiuCUI 32338892
  63. OLYMPIC-POOL S.R.L.Loc. Buhuşi, Oraş BuhuşiCUI 49475550
  64. PANDEMIC ALPIN S.R.L.Municipiul BacăuCUI 43144913
  65. PAULO R.F.A. CONSTRUCT SRLSat Luncani, Comuna MărgineniCUI 32169262
  66. PCL CONSTRUCŢII SRLSat Lipova, Comuna LipovaCUI 34068957
  67. PREST-MARION SRLMunicipiul BacăuCUI 16759253
  68. PRIAD SERV S.R.L.Sat Turluianu, Comuna Bereşti-TazlăuCUI 50960159
  69. PROFESIONAL-SERV SRLLoc. Slănic Moldova, Oraş Slănic MoldovaCUI 18209620
  70. PROFESSIONAL WORK SYSTEMS SRLMunicipiul BacăuCUI 36499808
  71. PROGLISS IMPEX SRLSat Gârleni, Comuna GârleniCUI 28621270
  72. QUICK HIDROIZOLAŢII S.R.L.Sat Măgura, Comuna MăguraCUI 40301169
  73. RAFCOL S.R.L.Sat Negri, Comuna NegriCUI 42354755
  74. RAMARIS CONSTRUCT SRLMunicipiul BacăuCUI 33778654
  75. RBR CONSTRUCT SRLMunicipiul BacăuCUI 16373634
  76. R.E.I. CONSTRUCT SRLMunicipiul BacăuCUI 21936041
  77. REM PRO STANDBAU S.R.L.Sat Satu Nou, Comuna PârgăreştiCUI 53420307
  78. RIM CONSTRUCT SRLMunicipiul BacăuCUI 11343160
  79. RTU IGNIFUG SRLMunicipiul BacăuCUI 36461706
  80. RUSCONST BAC 88 S.R.L.Sat Scorţeni, Comuna ScorţeniCUI 39390103
  81. SCUT SAMunicipiul BacăuCUI 955342
  82. ŞEMINEE ITALIA D.G. S.R.L.Sat Blăgeşti, Comuna BlăgeştiCUI 40053373
  83. SERGIU PAVING S.R.L.Sat Valea Hogei, Comuna LipovaCUI 51957950
  84. SMARTALPIN SRLMunicipiul OneştiCUI 38139627
  85. SPEKTRA EXCAVAŢII LOGISTIK SRLSat Luncani, Comuna MărgineniCUI 35167282
  86. SPEKTRA UTILAJE GRUP SRLSat Luncani, Comuna MărgineniCUI 32995361
  87. TAG ON STEEL CONSTRUCTION S.R.L.Sat Lilieci, Comuna HemeiuşCUI 43097820
  88. TECTON SRLMunicipiul BacăuCUI 2815230
  89. TEHNOPROTEKT.SIM S.R.L.Sat Letea Veche, Comuna Letea VecheCUI 42639515
  90. THERMO ISOCEL SRLSat Trebeş, Comuna MărgineniCUI 36927483
  91. TINJALA CONSTRUCT S.R.L.Sat Bogdăneşti, Comuna ScorţeniCUI 49918240
  92. TRĂISTARU BUILDING CONSTRUCT S.R.L.Sat Măgura, Comuna MăguraCUI 48916410
  93. TRANSLUCENT PROJECT S.R.L.Sat Pădureni, Comuna FilipeniCUI 46164346
  94. TREND BUILDING DESIGN S.R.L.Sat Bereşti-Bistriţa, Comuna Bereşti-BistriţaCUI 44138707
  95. TRIO GRUP CONSTRUCT SRLSat Lilieci, Comuna HemeiuşCUI 27957418
  96. TRUE NORTH BUILD S.R.L.Sat Poduri, Comuna PoduriCUI 55497196
  97. UNDERPRESSURE SRLMunicipiul BacăuCUI 34093225
  98. VAPP BUCOVINA SPIRIT S.R.L.Municipiul BacăuCUI 46031080
  99. VIITOR PROGRES SRLSat Cleja, Comuna ClejaCUI 35434347
  100. VLADNEDY CONSTRUCT S.R.L.Sat Săuceşti, Comuna SăuceştiCUI 52172840