Director de firme

Firme fara cod CAEN in judetul Arad

212 firme active in Firme fara cod CAEN, judetul Arad, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 212

  1. ABK GROUP ULUSLARARASI NAKLIYAT TICARET LIMITED SIRKETIMunicipiul AradCUI 54686634
  2. AGROINDUSTRIALA ARCER CERMEI SASat Cermei, Comuna CermeiCUI 2758835
  3. AGROINDUSTRIALA INEU SALoc. Ineu, Oraş IneuCUI 1716335
  4. AGROMEC MICALACA SAMunicipiul AradCUI 8180071
  5. AGROMEC PEREGU MIC SASat Peregu Mic, Comuna Peregu MareCUI 8179883
  6. AGROMEC SUSAG SASat Susag, Comuna CraivaCUI 8180373
  7. AGROSERVICE SICULA SASat Şicula, Comuna ŞiculaCUI 8461263
  8. AGROVILA ABEL S.R.L.Loc. Şoimoş, Oraş LipovaCUI 55460723
  9. AISADON GROUP S.R.L.Municipiul AradCUI 54466213
  10. AKAAB SERV S.R.L.Municipiul AradCUI 54998032
  11. ALLYMED DENT4YOU S.R.L.Municipiul AradCUI 54558082
  12. ALX VENTURES S.R.L.Municipiul AradCUI 55237340
  13. AMBULANŢA LIONMED S.R.L.Oraş SebişCUI 55375385
  14. ANBI ERDO VET S.R.L.Oraş Chişineu-CrişCUI 55504560
  15. A SI A 4U S.R.L.Municipiul AradCUI 55435940
  16. ASOCIAŢIA ALEGRIA HUNTINGOraş Chişineu-CrişCUI 55632454
  17. ASOCIAŢIA " ARADUL CREŞTIN"Sat Conop, Comuna ConopCUI 55329435
  18. ASOCIAŢIA GRUPUL PENTRU MANAGEMENT ŞI MEDIERE CULTURALĂMunicipiul AradCUI 54478609
  19. ASOCIAŢIA "KINEMA IKON"Municipiul AradCUI 55040762
  20. ASOCIATIA "POMPIERUL - ARAD"Municipiul AradCUI 55449822
  21. ASOCIAŢIA "STUDIO 73" ARADMunicipiul AradCUI 55633816
  22. ASOCIAŢIA URBANDADAMunicipiul AradCUI 54798220
  23. ASOCIAŢIA YMCA ARADMunicipiul AradCUI 55312093
  24. AUTOELECTRIC PARTNERSHIP GMBH & CO.KGOraş SântanaCUI 54505312
  25. AUTO HELL TEILE S.R.L.Municipiul AradCUI 55260555
  26. AUTOPREST COM SRLMunicipiul AradCUI 3861455
  27. AVANGURA DM S.R.L.Municipiul AradCUI 55276594
  28. AXM CORE SYSTEMS S.R.L.Municipiul AradCUI 54641950
  29. AYPAM LOJISTIK ULUS. NAK. TIC. LTD. STI.Municipiul AradCUI 54645995
  30. BALLMAIER & SCHULTZ WERTPAPIER SA FRANKFURT AM MAIN FILIALA ARADMunicipiul AradCUI 6600713
  31. BATILI ULUS TAS. LOJ. HIZ. SAN. VE TIC LTD STIMunicipiul AradCUI 54646290
  32. BAZA DE APROVIZIONARE ZONALA ARAD SAMunicipiul AradCUI 8542856
  33. B.C.D. PARTNERS GROUP S.R.L.Municipiul AradCUI 54910781
  34. BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ BUNA VESTIRESat Slatina de Criş, Comuna DeznaCUI 54839029
  35. BITBLOCKLABS S.R.L.Sat Stoineşti, Comuna CraivaCUI 55612210
  36. BLUE COMIMPEX SRLMunicipiul AradCUI 13102487
  37. BMI SERVICES & SOLUTIONS S.R.L.Municipiul AradCUI 55500658
  38. B & M NATURAL HEALING S.R.L.Oraş PâncotaCUI 54479639
  39. B N I ROUMANIA SRL SUCURSALA ARADMunicipiul AradCUI 7352233
  40. BRAIN TRAINING S.R.L.Municipiul AradCUI 54508270
  41. BRAVEMAN CONSULTING S.R.L.Municipiul AradCUI 55114657
  42. BRS GLOBAL ULUS. TAS. TIC. LTD. STI.Municipiul AradCUI 54687923
  43. BUTUNOI SRLMunicipiul AradCUI 6648878
  44. CAMPDAM FISHING & TACKLE S.R.L.Sat Sântana, Oraş SântanaCUI 54664520
  45. CEBE ULUSLARARASI NAKLIYAT LOJISTIK SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETIMunicipiul AradCUI 54646460
  46. CHARMING HILL S.R.L.Sat Cuied, Comuna ButeniCUI 54761710
  47. CHILL AND PLAY S.R.L.Municipiul AradCUI 54438817
  48. CLIMATECH 4SEASONS S.R.L.Municipiul AradCUI 55237382
  49. CLINICA THERESIOPOLIS S.R.L.Sat Vinga, Comuna VingaCUI 55574132
  50. CLUBUL SPORTIV PODGORIA GHIOROCSat Ghioroc, Comuna GhiorocCUI 55200375
  51. CLUBUL SPORTIV ,,VIITORUL,, SATU NOUSat Mişca, Comuna MişcaCUI 54582617
  52. COMHOMA TECHNOLOGY GMBHMunicipiul AradCUI 54672795
  53. COMPAS SRLMunicipiul AradCUI 3978685
  54. COM-PROD BLANARUL SCCALoc. Pâncota, Oraş PâncotaCUI 1721765
  55. CONI SAT SRL SUCURSALA CURTICILoc. Curtici, Oraş CurticiCUI 5706687
  56. COOPERATIVA DE CREDIT - BANCA POPULARĂ PHOENIX ARAD - SUCURSALA CHIŞINEU CRIŞLoc. Chişineu-Criş, Oraş Chişineu-CrişCUI 12955702
  57. COOPERATIVA DE CREDIT BANCA POPULARA PHOENIX ARAD SUCURSALA INEULoc. Ineu, Oraş IneuCUI 12291507
  58. COOPERATIVA DE CREDIT - BANCA POPULARA PHOENIX ARAD SUCURSALA LIPOVALoc. Lipova, Oraş LipovaCUI 12318866
  59. COOPERATIVA DE CREDIT BANCA POPULARA PHOENIX ARAD SUCURSALA NADLACLoc. Nădlac, Oraş NădlacCUI 12374459
  60. COOPERATIVA DE CREDIT BANCA POPULARA PHOENIX ARAD SUCURSALA SEBISLoc. Sebiş, Oraş SebişCUI 12291515
  61. CORPAL S.R.L.Municipiul AradCUI 54565799
  62. COSTEA & DUBAT SRLSat Zădăreni, Comuna ZădăreniCUI 3606932
  63. CRAI M.S. SRLMunicipiul AradCUI 5014449
  64. DANUBE MINERALS LIMITED-DOUGLAS SUCURSALA PETRIŞ ROMANIASat Petriş, Comuna PetrişCUI 14028702
  65. DARQUE LOJISTIK TASIMACILIK DIS TICARET LIMITED SIRKETIMunicipiul AradCUI 55439489
  66. DDD CRACIUN DANIEL SI ARIANA S.R.L.Oraş IneuCUI 55245709
  67. DDM INVEST III AGMunicipiul AradCUI 55101126
  68. D&D SPOLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIAMunicipiul AradCUI 55714767
  69. DELFIN GLOBALNAK.VE.TIC.LTD.STIMunicipiul AradCUI 54465544
  70. DELTACOLOR SAMunicipiul AradCUI 1684489
  71. DENTAL STUDIO & SPA S.R.L.Municipiul AradCUI 55467080
  72. DEPOPS S.R.L.Municipiul AradCUI 55686918
  73. DETLEF & DAVID SRLMunicipiul AradCUI 13399389
  74. DIETO-KINETICA CENTER S.R.L.Municipiul AradCUI 54508149
  75. DIVERTIS MOBILA IMPEX SRLMunicipiul AradCUI 6292206
  76. ECLA CONSULTING S.R.L.Sat Frumuşeni, Comuna FrumuşeniCUI 55561850
  77. EIGHT CLUB BILIARD & DARTS S.R.L.Oraş Chişineu-CrişCUI 55213936
  78. ELECTRA FREI S.R.L.Municipiul AradCUI 54757530
  79. EMERALD DELUXE S.R.L.Sat Şimand, Comuna ŞimandCUI 55603165
  80. EMILIA PRODCOM SRLMunicipiul AradCUI 3026293
  81. EMM AI SOLUTIONS S.R.L.Municipiul AradCUI 54892529
  82. EMMA V SRLMunicipiul AradCUI 1695275
  83. ENERGOCONSTRUCTIA SA BUCURESTI SUCURSALA SAVIRSINSat Săvârşin, Comuna SăvârşinCUI 5882187
  84. ESIRCI LOJISTIK TIC. LTD. STI.Municipiul AradCUI 54913524
  85. EUROGRUP SRLLoc. Lipova, Oraş LipovaCUI 13439661
  86. EUROPA TRADE STUDIO LLC REPREZENTAT FISCAL PRIN SC ANCOR TAX SOLUTIONS SRLMunicipiul AradCUI 55475708
  87. FALCOND INTERNATIONAL S.R.L.Oraş IneuCUI 54479647
  88. FAST OPTIMPRO S.R.L.Municipiul AradCUI 55336289
  89. FERE CONCEPT GROUP S.R.L.Municipiul AradCUI 54518223
  90. FINBERG ALGORITHMS S.R.L.Municipiul AradCUI 54834706
  91. FLEET SOLUTIONS S.R.L.Municipiul AradCUI 54518207
  92. FLIXBUS CZ S.R.O.Municipiul AradCUI 54597405
  93. FLORINTER SRLMunicipiul AradCUI 10060085
  94. FRAGA PRODIMPEX SRLSat Zăbalţ, Comuna UsusăuCUI 3780237
  95. FRANCO EXPERT BUILDER S.R.L.Municipiul AradCUI 55467055
  96. FRIENDSHIP SRLMunicipiul AradCUI 1693940
  97. FST LOJISTIK ULUS. NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.Municipiul AradCUI 55472264
  98. FULLSPED TASIMACILIK VE GUMRUKLEME TICARET LIMITED SIRKETIMunicipiul AradCUI 54512980
  99. GENERAL RESORT COMPANY SRLMunicipiul AradCUI 11271897
  100. GEORGY`S D&A DECORATOR S.R.L.Sat Şiria, Comuna ŞiriaCUI 55096356