Director de firme

CAEN 5590 - Alte servicii de cazare in judetul Arad

52 firme active in CAEN 5590 - Alte servicii de cazare, judetul Arad, in ordine alfabetica.

Afisate 1-52 din 52

  1. AGATA PAN 2016 SRLSat Vladimirescu, Comuna VladimirescuCUI 36157473
  2. AIRAMSIN SERV SRLSat Arăneag, Comuna TârnovaCUI 32041203
  3. AL - CRIS SRLMunicipiul AradCUI 5629134
  4. ALIOMA NADAB S.R.L.Sat Nădab, Oraş Chişineu-CrişCUI 47961901
  5. ARBOR EVEREST S.R.L.Municipiul AradCUI 41076413
  6. AUTO SCHROT COMPANY SRLMunicipiul AradCUI 4967340
  7. BUSINESS CONFORT APARTMENTS S.R.L.Municipiul AradCUI 40665380
  8. CASA VANATORULUI ARAD S.R.L.Municipiul AradCUI 46655793
  9. DENSOF INTEGRATED S.R.L.Sat Ghioroc, Comuna GhiorocCUI 45817510
  10. DOMENIUL LUPAS S.R.L.Sat Şimand, Comuna ŞimandCUI 41788209
  11. DOMINO HR RESIDENCE S.R.L.Sat Zimandcuz, Comuna Zimandu NouCUI 45401851
  12. DORGO HOUSE S.R.L.Loc. Radna, Oraş LipovaCUI 50659904
  13. DOR-TIN AGRO SRLMunicipiul AradCUI 29149079
  14. DREAM HOUSE PERFECT S.R.L.Sat Zimandu Nou, Comuna Zimandu NouCUI 51454044
  15. EMMAYAN LAND S.R.L.Sat Temeşeşti, Comuna SăvârşinCUI 51225571
  16. FORESTA ROIBAN SRLSat Bata, Comuna BataCUI 16347120
  17. GALROM AGREMENT SRLSat Moneasa, Comuna MoneasaCUI 16368832
  18. GEORGE'S & MILLY CO SRLMunicipiul AradCUI 23074430
  19. GETA APT SRLSat Zădăreni, Comuna ZădăreniCUI 14852827
  20. HOTEL INTER-M SRLMunicipiul AradCUI 21331678
  21. MADAM - VEST SRLSat Hălmăgel, Comuna HălmăgelCUI 20959810
  22. MAYABELLE MAISON S.R.L.Sat Şagu, Comuna ŞaguCUI 46829032
  23. MERIDIAN GROUP SRLMunicipiul AradCUI 21418279
  24. MILLY & GGP COMPANY SRLMunicipiul AradCUI 14872891
  25. ML OXALIS RESIDENCE S.R.L.Municipiul AradCUI 46350578
  26. MOTEL RAREŞ SRLMunicipiul AradCUI 15003633
  27. M & S INTERNATIONAL SRLMunicipiul AradCUI 6017400
  28. NAGY JUNIOR PNEU-SERVICE SRLSat Sânleani, Comuna LivadaCUI 15596808
  29. NIDOROOMS S.R.L.Municipiul AradCUI 52744046
  30. OLIMP 2000 SRLMunicipiul AradCUI 1709800
  31. ONALISA VEST SRLMunicipiul AradCUI 24418699
  32. PASSANGER TOUR SRLMunicipiul AradCUI 31205472
  33. PENSIUNEA AQUAPARK SRLSat Şimand, Comuna ŞimandCUI 23229713
  34. PENSIUNEA CRIȘ S.R.L.Loc. Chişineu-Criş, Oraş Chişineu-CrişCUI 46469197
  35. PENSIUNEA RAIUL MUNTILOR SRLLoc. Sebiş, Oraş SebişCUI 31007220
  36. PENSIUNE DORGO S.R.L.Loc. Lipova, Oraş LipovaCUI 38955773
  37. PERLA APUSENILOR SRLSat Hăşmaş, Comuna HăşmaşCUI 15875225
  38. PICASSO RESTAURANT S.R.L.Municipiul AradCUI 51320654
  39. POPAS CAPRIOARA SRLSat Căprioara, Comuna SăvârşinCUI 18192154
  40. PRO CONFORT GROUP SRLMunicipiul AradCUI 17799108
  41. ROVIGO CONTAB S.R.L.Sat Vladimirescu, Comuna VladimirescuCUI 38523830
  42. SALASUL SEMLECAN SRLSat Semlac, Comuna SemlacCUI 1729980
  43. SIG SEI S.R.L.Municipiul AradCUI 42992826
  44. STIL EVENTS NOVA S.R.L.Sat Sânleani, Comuna LivadaCUI 39291860
  45. VIVIMAX PARC SRLSat Bonţeşti, Comuna GurahonţCUI 38003799
  46. WEST COM ALEXANDER SRLMunicipiul AradCUI 15878400
  47. WEST HOTEL SRLSat Vladimirescu, Comuna VladimirescuCUI 15964543
  48. WOLF M.M. SRLMunicipiul AradCUI 4967226
  49. WONDERLAND PĂULIȘ S.R.L.Loc. Lipova, Oraş LipovaCUI 39510188
  50. WR 102 / ARAD CAZARE S.R.L.Municipiul AradCUI 49819300
  51. XE.MAR PROD-COM SRLMunicipiul AradCUI 3779534
  52. ZORI DE ZI SRLMunicipiul AradCUI 24473030