Director de firme

CAEN 4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale in judetul Arad

516 firme active in CAEN 4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale, judetul Arad, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 516

  1. ACC CONS S.R.L.Municipiul AradCUI 53066855
  2. ADFINES REZIDENTIAL 88 S.R.L.Municipiul AradCUI 39872226
  3. ADG PRO CONSTRUCT S.R.L.Municipiul AradCUI 50611299
  4. ADI MAS TEHNIC CONSTRUCT S.R.L.Sat Iratoşu, Comuna IratoşuCUI 36227609
  5. AD TEHNIC CONSTRUCT S.R.L.Municipiul AradCUI 52152990
  6. ADY&ADY CONSTRUCTIONS S.R.L.Municipiul AradCUI 51368024
  7. ADYTRANS SPEDITION INTERNAŢIONAL SRLMunicipiul AradCUI 32961911
  8. AGROTRANS INDUSTRIAL SRLSat Gurahonţ, Comuna GurahonţCUI 16573799
  9. AGRO UTIL AV S.R.L.Sat Chesinţ, Comuna ZăbraniCUI 54683735
  10. AIL NOVO CONSTRUCT S.R.L.Sat Dieci, Comuna DieciCUI 55005650
  11. AIR ZION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul AradCUI 45672150
  12. AJUTOR APROAPE S.R.L.Sat Aluniş, Comuna FrumuşeniCUI 54245034
  13. AKEMVEST GROUP S.R.L.Municipiul AradCUI 32902630
  14. ALBERTO & GABRIEL RESIDENCE S.R.L.Municipiul AradCUI 39416335
  15. ALEXANDRA ALULEFTER SRLMunicipiul AradCUI 23634600
  16. ALEX&BROZD CONSTRUCT DESIGN S.R.L.Municipiul AradCUI 52832776
  17. ALEX & DANI DECO S.R.L.Municipiul AradCUI 52421355
  18. ALINFINISAJE S.R.L.Sat Aluniş, Comuna FrumuşeniCUI 55294159
  19. ALMADAV CONSTRUCT S.R.L.Sat Pilu, Comuna PiluCUI 51899867
  20. AL - MERVE COMSERV S.R.L.Sat Sânleani, Comuna LivadaCUI 39708887
  21. ALPIN TERRA IANIS S.R.L.Sat Miniş, Comuna GhiorocCUI 51278002
  22. ALTERNATIV SPEED 2024 S.R.L.Municipiul AradCUI 50604577
  23. AMADA COM DIVERS SRLMunicipiul AradCUI 27531756
  24. AMAHOUSE SRLMunicipiul AradCUI 6648339
  25. AMBIENT RESIDENCE PREMIUM S.R.L.Sat Vladimirescu, Comuna VladimirescuCUI 40439499
  26. ANALAN SMART SOLUTIONS S.R.L.Municipiul AradCUI 39773923
  27. ANASUR DEZVOLTARE SI MANAGEMENT S.R.L.Sat Săvârşin, Comuna SăvârşinCUI 44719920
  28. ANCIANO CONSTRUCT S.R.L.Municipiul AradCUI 52287300
  29. ANDONY`S STEEL SRLLoc. Pâncota, Oraş PâncotaCUI 36556237
  30. ANGULO CONSTRUCT S.R.L.Sat Cristeşti, Comuna HălmagiuCUI 54683727
  31. A&N INTENS TRADING S.R.L.Sat Susag, Comuna CraivaCUI 53927475
  32. APCOFIN CONSTRUCT S.R.L.Municipiul AradCUI 53350007
  33. APCOFIN MAR S.R.L.Municipiul AradCUI 35986066
  34. APIMA - MINIS S.R.L.Sat Miniş, Comuna GhiorocCUI 39350486
  35. ARBANOM CONSTRUCT SRLSat Slatina de Criş, Comuna DeznaCUI 27687888
  36. ARCO MARIȘ CONSTRUCT S.R.L.Sat Tisa Nouă, Comuna FântâneleCUI 44585837
  37. ARED MANAGEMENT S.R.L.Municipiul AradCUI 28503568
  38. ARENTEXPERT S.R.L.Municipiul AradCUI 52405945
  39. ARESCON S.R.L.Oraş SântanaCUI 46923390
  40. ARH REVO SOLUTION S.R.L.Municipiul AradCUI 39812585
  41. ARMAN FUTURE CONSTRUCT S.R.L.Municipiul AradCUI 51928105
  42. ARMOS LOGISTICS S.R.L.Municipiul AradCUI 54728241
  43. ARNO SAR CONSTRUCT S.R.L.Municipiul AradCUI 41670474
  44. ART CLEANING S.R.L.Sat Semlac, Comuna SemlacCUI 54584936
  45. ARTEMIS CONSTRUCTII S.R.L.Sat Iermata, Comuna SeleuşCUI 51653616
  46. ARTUR & ADELBERT THE GRAND SERVICE S.R.L.Municipiul AradCUI 51544821
  47. A&S MUSIC EVENTS S.R.L.Municipiul AradCUI 54387365
  48. ASVEST IMOBILIARE S.R.L.Municipiul AradCUI 51191665
  49. ATODIS SERV SRLMunicipiul AradCUI 26235930
  50. AUGUSTUS CONSTRUCT SRLMunicipiul AradCUI 21889497
  51. AXTROM TECK SRLMunicipiul AradCUI 32447172
  52. AZG ARHIKTIRIO SRLMunicipiul AradCUI 34436234
  53. AZI NOVA CONSTRUCT - S.R.L.Sat Şeitin, Comuna ŞeitinCUI 54470621
  54. BAIDA CONSTRUCT S.R.L.Sat Semlac, Comuna SemlacCUI 52180389
  55. BALAJ MULTI SERVICE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂMunicipiul AradCUI 51269306
  56. BAROC FATADE S.R.L.Municipiul AradCUI 54529079
  57. BATI RENOV S.R.L.Municipiul AradCUI 53248679
  58. BAU PROFI STEFAN S.R.L.Sat Ghioroc, Comuna GhiorocCUI 51269349
  59. BB STEELAT CONSTRUCT SRLMunicipiul AradCUI 33981623
  60. BELSCONSTRUCT S.R.L.Loc. Caporal Alexa, Oraş SântanaCUI 54035563
  61. BENHOME COMERCIAL S.R.L.Municipiul AradCUI 42562764
  62. BEST CONCRETE FLOOR SRLMunicipiul AradCUI 37375620
  63. BETHALAND MEDIA SRLMunicipiul AradCUI 33484985
  64. BFC CONSTRUCT S.R.L.Sat Horia, Comuna VladimirescuCUI 54003375
  65. BIALUX VEST CONSTRUCTII S.R.L.Loc. Ineu, Oraş IneuCUI 51293770
  66. BLOKIMPEX CONSTRUCT 2017 SRLLoc. Sebiş, Oraş SebişCUI 37124849
  67. BLUE EYES CONSTRUCT S.R.L.Loc. Lipova, Oraş LipovaCUI 40833603
  68. BLZ CONSTRUCTION S.R.L.Municipiul AradCUI 55649294
  69. BOGDAN B.A.C. CONSTRUCT S.R.L.Sat Agrişu Mare, Comuna TârnovaCUI 42525332
  70. BOGDY DECOR S.R.L.Sat Covăsânţ, Comuna CovăsânţCUI 52407954
  71. BOROD VERDE CURAT S.R.L.Sat Şimand, Comuna ŞimandCUI 54387349
  72. BOTACONSTRUCT S.R.L.Sat Cermei, Comuna CermeiCUI 51529236
  73. BRAVENTIS S.R.L.Sat Şicula, Comuna ŞiculaCUI 52293965
  74. BRAVISOL S.R.L.Sat Şicula, Comuna ŞiculaCUI 51705480
  75. BRB CONSTRUCTION S.R.L.Municipiul AradCUI 52782554
  76. BROD EXCAVATOARE S.R.L.Sat Şiria, Comuna ŞiriaCUI 41369472
  77. BSS DYNAMICS S.R.L.Municipiul AradCUI 54220609
  78. BTA CONSTRUCT PRO S.R.L.Municipiul AradCUI 54022270
  79. BTN PRO CONSTRUCT S.R.L.Sat Cicir, Comuna VladimirescuCUI 52946495
  80. BUDYVLI S.R.L.Municipiul AradCUI 52389610
  81. BUILD BETTER BUILDINGS S.R.L.Sat Camna, Comuna ŞilindiaCUI 45024620
  82. BUZA CINCI TEI SRLLoc. Sântana, Oraş SântanaCUI 36425770
  83. BVL BUILDINGS S.R.L.Sat Felnac, Comuna FelnacCUI 52648340
  84. CALALBERCHE CONSTRUCT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂSat Semlac, Comuna SemlacCUI 51150428
  85. CALIBEN CONSTRUCT SRLMunicipiul AradCUI 16368786
  86. CĂLIN MANUFACTURING 19 S.R.L.Municipiul AradCUI 43812060
  87. CANZ HOLDING CONSTRUCTIONS S.R.L.Municipiul AradCUI 49604867
  88. CASA DECO DLN S.R.L.Sat Sederhat, Oraş PecicaCUI 51924910
  89. CĂTĂLIN TOP CONSTRUCT 2024 S.R.L.Sat Pilu, Comuna PiluCUI 50453890
  90. CAVAEDIUM S.R.L.Sat Macea, Comuna MaceaCUI 24341641
  91. C&C TOP CONSTRUCT S.R.L.Municipiul AradCUI 47587123
  92. CEO CONCEPT 26 S.R.L.Sat Sânpaul, Comuna ŞofroneaCUI 54818670
  93. CETATEA LUMINATĂ S.R.L.Sat Şiria, Comuna ŞiriaCUI 42449669
  94. CHALLENGE RECRUITMENT S.R.L.Sat Şiclău, Comuna GrăniceriCUI 50860141
  95. CLA & PIMENT PROJECT S.R.L.Sat Galşa, Comuna ŞiriaCUI 52078770
  96. CLEMAX DESIGN CONSTRUCT SRLSat Frumuşeni, Comuna FrumuşeniCUI 31986500
  97. CLEVER SOLUTIONS POINT SRLMunicipiul AradCUI 30220490
  98. CLIO MULTI SERVICES CONSTRUCT S.R.L.Sat Hunedoara Timişană, Comuna ŞaguCUI 51768900
  99. CO-ANT CONSTRUCT S.R.L.Sat Seliştea, Comuna CărandCUI 53750259
  100. CODRIN IONEL CONS S.R.L.Municipiul AradCUI 51261876