Director de firme

CAEN 3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a. in judetul Arad

118 firme active in CAEN 3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a., judetul Arad, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 118

  1. ADALY EXCLUSIV S.R.L.Municipiul AradCUI 42008107
  2. ADDA GRUP SRLMunicipiul AradCUI 15799047
  3. A.D. TEHNIC SRLMunicipiul AradCUI 6601204
  4. ALMASO GROUP S.R.L.Sat Fântânele, Comuna FântâneleCUI 46664775
  5. ALMI LUX DESIGN S.R.L.Sat Fântânele, Comuna FântâneleCUI 45342046
  6. ANSAN IMPEX SRLSat Buteni, Comuna ButeniCUI 3517444
  7. ANSERA WOOD CORPORATION S.R.L.Sat Hodiş, Comuna BârsaCUI 46039149
  8. ARMIS SAMunicipiul AradCUI 1695070
  9. ART WOOD DENSING S.R.L.Municipiul AradCUI 49795465
  10. ATELIER - MOBILA LA COMANDA S.R.L.Municipiul AradCUI 41520655
  11. ATELIERUL LEMASI S.R.L.Municipiul AradCUI 40802097
  12. ATELIERUL LIGNARIUS S.R.L.Municipiul AradCUI 45824100
  13. BENNY MOB ART S.R.L.Sat Vladimirescu, Comuna VladimirescuCUI 49711588
  14. BES SIL TÎMPLARUL SRLLoc. Sântana, Oraş SântanaCUI 24562057
  15. BEST BED STORY S.R.L.Municipiul AradCUI 50789327
  16. BIA CLASS S.R.L.Loc. Lipova, Oraş LipovaCUI 46690405
  17. BIOBEE WOODWORK S.R.L.Municipiul AradCUI 40709614
  18. BONANZA SRLSat Buteni, Comuna ButeniCUI 1739690
  19. BULC MOBILA DE VIS LA COMANDA S.R.L.Municipiul AradCUI 48383490
  20. CASA RAREŞ SRLLoc. Sebiş, Oraş SebişCUI 22917609
  21. CASIUSMOBEL S.R.L.Sat Vladimirescu, Comuna VladimirescuCUI 50337291
  22. C-DINAMIC AMBIENT PROD S.R.L.Sat Mădrigeşti, Comuna BraziiCUI 39719673
  23. CHAR-MOB SERVICE S.R.L.-D.Sat Săvârşin, Comuna SăvârşinCUI 45975293
  24. CLANDSIM 2017 S.R.L.Municipiul AradCUI 38754184
  25. CLAS MOBEL SRLMunicipiul AradCUI 11070001
  26. CLAUDIA HOTTUBE S.R.L.Sat Păulian, Comuna ButeniCUI 46495269
  27. CNC WOODCRAFT S.R.L.Sat Milova, Comuna ConopCUI 46708766
  28. DAGAU DESIGN S.R.L.Sat Vasile Goldiş, Comuna BeliuCUI 46341502
  29. DAL ANGELI PROD MOB SRLMunicipiul AradCUI 24036885
  30. DANTELĂRIA LEMNULUI SRLMunicipiul AradCUI 37961017
  31. DAVIAN VEST FOREST S.R.L.Sat Horia, Comuna VladimirescuCUI 39322850
  32. DEGU MARK MOBIL SRLMunicipiul AradCUI 16204830
  33. DENISILV LUCMAR SRLSat Măderat, Oraş PâncotaCUI 23511543
  34. EASS LOGISTIK S.R.L.Municipiul AradCUI 17053956
  35. EMAD DOORS SRLSat Miniş, Comuna GhiorocCUI 37663355
  36. EVELIN 2016 S.R.L.Loc. Curtici, Oraş CurticiCUI 39819249
  37. FABRIC CIRBAF S.R.L.Sat Vladimirescu, Comuna VladimirescuCUI 40386882
  38. FARCAŞ TANIA 2015 SRLSat Şicula, Comuna ŞiculaCUI 35126371
  39. FARIOBOYS S.R.L.Sat Gurahonţ, Comuna GurahonţCUI 39334383
  40. FAROW MONI IMPEX SRLOraş SântanaCUI 38177132
  41. FILIP’S WOODSHOP S.R.L.Municipiul AradCUI 50311887
  42. FOND INTERMED 2015 SRLSat Drauţ, Comuna TârnovaCUI 35126452
  43. FORA PRODIMPEX SRLSat Şeitin, Comuna ŞeitinCUI 7615160
  44. FORTICO LEMN'S S.R.L.Comuna SăvârşinCUI 46495374
  45. GAMMA INTERNATIONAL SRLMunicipiul AradCUI 15298445
  46. GARONIA SRLMunicipiul AradCUI 14358646
  47. GERIMAX INTERNAŢIONAL SRLMunicipiul AradCUI 13549265
  48. GIACALMA TREND INDUSTRIES SRLMunicipiul AradCUI 32832011
  49. GYMOB TEAM 2013 SRLSat Dieci, Comuna DieciCUI 32100288
  50. HALTOD WOOD S.R.L.Sat Chisindia, Comuna ChisindiaCUI 46699773
  51. HERMAN PREST SRLSat Zimandcuz, Comuna Zimandu NouCUI 30194090
  52. HIGH-Q CERAMIC INDUSTRY SRLMunicipiul AradCUI 38010710
  53. HOLZKUNST & DEKORATION S.R.L.Sat Felnac, Comuna FelnacCUI 41872902
  54. IANELBIM SRLMunicipiul AradCUI 5530300
  55. IDEAL PRODUCTION NKI S.R.L.Loc. Chişineu-Criş, Oraş Chişineu-CrişCUI 46273483
  56. ILONCA TERENURI SRLSat Berechiu, Comuna ApateuCUI 35126444
  57. IMT-INDUSTRIA MOBILI TAPPEZZATI SRLMunicipiul AradCUI 18559669
  58. IRON WOLF 2015 SRLSat Păulian, Comuna ButeniCUI 35131734
  59. ISSA TECH MOB SRLMunicipiul AradCUI 35318482
  60. KONIG P. SRLSat Vladimirescu, Comuna VladimirescuCUI 6527388
  61. KRIZSTYLE PROFESSIONAL S.R.L.Municipiul AradCUI 39857285
  62. LAZICI MOBILA TED S.R.L.Sat Gurahonţ, Comuna GurahonţCUI 39298906
  63. LCO ARTMOB LUX S.R.L.Sat Buteni, Comuna ButeniCUI 34016834
  64. LEGNO LAND S.R.L.Sat Peregu Mare, Comuna Peregu MareCUI 39681811
  65. LIANDRA STIL SRLSat Dezna, Comuna DeznaCUI 28473386
  66. LIDAR IMPEX SRLSat Livada, Comuna LivadaCUI 4143577
  67. LORALIS BY JOHAN SRLSat Bonţeşti, Comuna GurahonţCUI 24007936
  68. LUKMOB CONCEPT S.R.L.Sat Vinga, Comuna VingaCUI 40063997
  69. LUKMOB FURNITURE S.R.L.Sat Vinga, Comuna VingaCUI 44933273
  70. M.A.D. WOOD&RESIN S.R.L.Loc. Sântana, Oraş SântanaCUI 40157889
  71. MARIMAD MOB SRL-DMunicipiul AradCUI 38010737
  72. MAXSTILE SRLMunicipiul AradCUI 13455578
  73. MBU FURNITURE CONCEPT S.R.L.Municipiul AradCUI 42473390
  74. MEGA MOB ART SRLMunicipiul AradCUI 33012176
  75. METALUX DECO S.R.L.Sat Birchiş, Comuna BirchişCUI 45588955
  76. MIA MOB CARPENTER S.R.L.Municipiul AradCUI 43490372
  77. MICA VIO PREST SRLSat Drauţ, Comuna TârnovaCUI 35126428
  78. MM WOODART S.R.L.Sat Andrei Şaguna, Comuna Zimandu NouCUI 43980765
  79. MOBGRADINI APUSENI SRLSat Sânleani, Comuna LivadaCUI 37548631
  80. MOBILA MK TEHNIC SRLMunicipiul AradCUI 37275329
  81. MOBIL ART SRLMunicipiul AradCUI 12905810
  82. MOBILIERBLUM S.R.L.Municipiul AradCUI 48499054
  83. MOBILIER DIVERS SRLMunicipiul AradCUI 35223137
  84. MOBIL ONE SRLMunicipiul AradCUI 16774423
  85. MOBIL VENETIA SRLMunicipiul AradCUI 4009789
  86. MOBIN HOLDING SRLLoc. Sântana, Oraş SântanaCUI 16797451
  87. MOBI PECICA 2007 SRLLoc. Pecica, Oraş PecicaCUI 22570878
  88. MOBIPROIECT SRLMunicipiul AradCUI 4881566
  89. MOBITECH SRLMunicipiul AradCUI 15685611
  90. MOBIVO INTERIOR S.R.L.Municipiul AradCUI 46574532
  91. MODULUS MOB DESIGN S.R.L.Municipiul AradCUI 39274028
  92. MONTADOR PREST S.R.L.Municipiul AradCUI 49330397
  93. MOOD TOOLS EXPERT S.R.L.Municipiul AradCUI 40457088
  94. NAGY IMPEX SRLSat Zimandu Nou, Comuna Zimandu NouCUI 7928116
  95. OLIMIH TRADE SRLLoc. Pâncota, Oraş PâncotaCUI 17235494
  96. OPTIMAL CUT S.R.L.Municipiul AradCUI 47186237
  97. PATURI DE LUX LARISA S.R.L.Comuna VladimirescuCUI 46034982
  98. PINGUIN SRLMunicipiul AradCUI 1687078
  99. PRODCOM ANDANTE SRL SUCURSALA ARADMunicipiul AradCUI 14552196
  100. ROOBO PELLETS S.R.L.Municipiul AradCUI 39549528