Director de firme

CAEN 0145 - Creșterea ovinelor și caprinelor in judetul Arad

46 firme active in CAEN 0145 - Creșterea ovinelor și caprinelor, judetul Arad, in ordine alfabetica.

Afisate 1-46 din 46

  1. ADALIN & CLAUDIU CONSTRUCT SRLLoc. Pâncota, Oraş PâncotaCUI 24852867
  2. AGRI SIB COOPERATIVĂ AGRICOLĂSat Sânmartin, Comuna MaceaCUI 45107881
  3. AGRO ECO TEHNIC S.R.L.Sat Şiştarovăţ, Comuna ŞiştarovăţCUI 50917361
  4. AGROPECORA S.R.L.Sat Tauţ, Comuna TauţCUI 41829627
  5. ALILUC FENIS S.R.L.Sat Feniş, Comuna GurahonţCUI 44228087
  6. ALLECO AGROBERT S.R.L.Sat Tauţ, Comuna TauţCUI 48398904
  7. A & P GALAXY RIDER SRLSat Şilindia, Comuna ŞilindiaCUI 37249583
  8. BALTA DIN DRUM SRLSat Şicula, Comuna ŞiculaCUI 18508584
  9. BLIDARIU SMAFT SRLSat Sânmartin, Comuna MaceaCUI 35313710
  10. CINTEANA COOPERATIVĂ AGRICOLĂSat Cintei, Comuna ZărandCUI 47313381
  11. COOPERATIVA AGRICOLĂ ARCHIŞANASat Archiş, Comuna ArchişCUI 37089911
  12. COOPERATIVA AGRICOLĂ MIORIŢA PÂNCOTALoc. Pâncota, Oraş PâncotaCUI 38632438
  13. COOPERATIVA AGRICOLĂ NERMIŞSat Archiş, Comuna ArchişCUI 37115425
  14. CRISCOM ALESIA SRLSat Şepreuş, Comuna ŞepreuşCUI 35037975
  15. CRISTI F. FERMA S.R.L.Sat Sălăjeni, Oraş SebişCUI 42047491
  16. DAMI FERM LACTO S.R.L.Municipiul AradCUI 38986176
  17. DYNAMIC TECHNOFARM S.R.L.Sat Urvişu de Beliu, Comuna HăşmaşCUI 45138160
  18. GREEN & CLEAN PEISAGE SRLSat Neudorf, Comuna ZăbraniCUI 26284160
  19. HULEA FARM S.R.L.Sat Gurba, Comuna ŞiculaCUI 46783032
  20. IGIOVIS SRLLoc. Pâncota, Oraş PâncotaCUI 25767433
  21. ÎNFRĂȚIREA GHIȘE COOPERATIVA AGRICOLĂSat Şepreuş, Comuna ŞepreuşCUI 40518754
  22. JUNG SERVICES & SUPPORT SRLSat Drauţ, Comuna TârnovaCUI 37283453
  23. LACAUNE SHEEP S.R.L.Municipiul AradCUI 44590515
  24. MARGINEANA SRLSat Nădab, Oraş Chişineu-CrişCUI 7927994
  25. MARIAOVINE S.R.L.Sat Zerindu Mic, Comuna MişcaCUI 54815364
  26. MARILAND DOM SRLLoc. Chişineu-Criş, Oraş Chişineu-CrişCUI 34775176
  27. MEREOAŞU S.R.L.Sat Apateu, Comuna ApateuCUI 44018778
  28. MIELUPEX SRLSat Mişca, Comuna MişcaCUI 16479407
  29. MIORITA JIANU SRLSat Zăbrani, Comuna ZăbraniCUI 18214503
  30. MITICAPRIS S.R.L.Sat Chereluş, Comuna ŞiculaCUI 45114080
  31. OVIS ZĂBRANI SRLSat Zăbrani, Comuna ZăbraniCUI 1737400
  32. PANDALAND S.R.L.Loc. Şoimoş, Oraş LipovaCUI 51613018
  33. PERLA ZARANDULUI COOPERATIVA AGRICOLĂSat Zărand, Comuna ZărandCUI 37080599
  34. POP AGRO MIȘCA S.R.L.Loc. Chişineu-Criş, Oraş Chişineu-CrişCUI 49095925
  35. SAPORISALENTO SRLMunicipiul AradCUI 36422243
  36. SET SDEA CARPATIN SRLSat Cermei, Comuna CermeiCUI 32367596
  37. SILVIA & NELU S.R.L.Sat Iratoşu, Comuna IratoşuCUI 40055757
  38. SINTEA MARE COOPERATIVĂ AGRICOLĂSat Chereluş, Comuna ŞiculaCUI 45156361
  39. SMART ADVERTISING CATALEYA SRLSat Şepreuş, Comuna ŞepreuşCUI 36368047
  40. STANA OVINE SRLSat Şepreuş, Comuna ŞepreuşCUI 35037967
  41. STANA STREULEA SRLSat Căpâlnaş, Comuna BirchişCUI 36978266
  42. TAVERNA INEOANĂ S.R.L.Loc. Ineu, Oraş IneuCUI 41782435
  43. TOMA EUGEN COSMIN 2013 SRLSat Mişca, Comuna MişcaCUI 32110729
  44. VLADSIB AGRO S.R.L.Sat Turnu, Oraş PecicaCUI 43082799
  45. V&P AGROFARM SOCODOR S.R.L.Sat Socodor, Comuna SocodorCUI 48227181
  46. ZOOSERV REPRODUCTION SRLSat Şicula, Comuna ŞiculaCUI 20919336