Director de firme

CAEN 4519 - Comerț cu alte autovehicule in judetul Alba

13 firme active in CAEN 4519 - Comerț cu alte autovehicule, judetul Alba, in ordine alfabetica.

Afisate 1-13 din 13

  1. ALEJANDRO D'ANGELO MAMPOSO SRLMunicipiul SebeşCUI 24821402
  2. ANDRONIC SECURITY SISTEM S.R.L.Municipiul SebeşCUI 42493877
  3. CANO MOBILE S.R.L.Municipiul AiudCUI 41378322
  4. CONSTANTRETRO ALBA S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 23228823
  5. DAVID IANIS CAR SRLMunicipiul AiudCUI 24430250
  6. IANCU IOAN SELECT S.R.L.Municipiul SebeşCUI 42491477
  7. KAPI AUTO ONE S.R.L.Sat Laz, Comuna SăscioriCUI 46538912
  8. PERFECT SRLSat Pianu de Jos, Comuna PianuCUI 4905282
  9. PINK DREAMS STILL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 30349240
  10. PREST SERVIZI GENERALI SRLMunicipiul AiudCUI 32145069
  11. SIN AUTO PRO S.R.L.Municipiul SebeşCUI 48678270
  12. TIPPERS AND CRANES SRL SPANIA SUCURSALA SEBEŞMunicipiul SebeşCUI 24765515
  13. YAAQUB COMPANY SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 34449617