Director de firme

CAEN 3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a. in judetul Alba

89 firme active in CAEN 3109 - Fabricarea de mobilă n.c.a., judetul Alba, in ordine alfabetica.

Afisate 1-89 din 89

  1. ADI MOB STAR S.R.L.Sat Sebeşel, Comuna SăscioriCUI 48062580
  2. AMBIENTAL FURNITURE S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 42698570
  3. ANY & JASMINE PAL S.R.L.Municipiul SebeşCUI 39877290
  4. APIMOB ALBA SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 30357570
  5. APULUM ARTMOB SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 38102490
  6. ARIANE REGAL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 28187210
  7. ATERO SRLMunicipiul SebeşCUI 14127552
  8. BEST MOB SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 23987025
  9. BIMOB DESIGN S.R.L.Municipiul SebeşCUI 46482820
  10. BLACK BISON SRLLoc. Zlatna, Oraş ZlatnaCUI 10535389
  11. CABANA MOCANULUI SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 37909078
  12. CASSIA BIAD S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 47333818
  13. CERAMOB DESIGN SRLSat Lunca Mureşului, Comuna Lunca MureşuluiCUI 30743058
  14. CRONOS ART DESIGN SRLSat Corna, Comuna Roşia MontanăCUI 30844184
  15. CRONOS MOB DESIGN S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 40446402
  16. DAVID BORDA WOOD S.R.L.Loc. Măgina, Municipiul AiudCUI 40291138
  17. DAVID PREST SRLSat Ighiel, Comuna IghiuCUI 8902661
  18. DAVSTYLE APUSENI S.R.L.Sat Trisoreşti, Comuna BistraCUI 44391539
  19. DEBECO EXPERT SRLMunicipiul BlajCUI 25476787
  20. DECOR GENERAL INVEST S.R.L.Sat Coceşti, Comuna Avram IancuCUI 43486231
  21. DOART DESIGN MOB S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 40812929
  22. DUSTY JO'S WORKSHOP S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 46677678
  23. ECCOKIT DESIGN SRLSat Săliştea, Comuna SălişteaCUI 32176480
  24. EDYVA ROYAL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 37083420
  25. EUROMOB DESIGN SRLMunicipiul BlajCUI 21923475
  26. GALAXY Z NICO SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 3500221
  27. HERMES MOBLUX S.R.L.Sat Cetea, Comuna Galda de JosCUI 42617355
  28. IASU PĂDURENI S.R.L.Municipiul SebeşCUI 42466775
  29. IMCAT LOG S.R.L.Sat Lopadea Veche, Comuna MirăslăuCUI 44362002
  30. IOANA MOBART S.R.L.Municipiul BlajCUI 40193032
  31. KANA DESIGN S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 45489102
  32. LARIX INTER SRLMunicipiul SebeşCUI 6231683
  33. LUCSEMOB MODERN S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 41955820
  34. LUKSIM PREST SRLMunicipiul BlajCUI 18099412
  35. LUK WINDOW SOLUTIONS S.R.L.Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna MureşCUI 40493170
  36. MAGIC WOOD BÎRLEA S.R.L.Sat Poienile-Mogoş, Comuna MogoşCUI 49726139
  37. MARAMOB ALBA IULIA S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 40372437
  38. MARAMOB ALBA S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 48496449
  39. MARCO POLO SRLSat Bucerdea Vinoasă, Comuna IghiuCUI 2762895
  40. MAXILAND MOBISMAX SRLMunicipiul SebeşCUI 37687303
  41. MOB ARTIZAN ALBA SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 30455560
  42. MOB DEV DESIGN S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 41342574
  43. MOBILĂ CARINA SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 36503992
  44. MOBILISIMO DESIGN SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 35010406
  45. MOBIPAV PRODUCT S.R.L.Sat Goieşti, Comuna VidraCUI 42106385
  46. MOGA CLASS SRL-DSat Sebeşel, Comuna SăscioriCUI 37194585
  47. MOGAMOB DECOR S.R.L.Sat Sebeşel, Comuna SăscioriCUI 46414221
  48. MOGAMOB DESIGN SRLSat Sebeşel, Comuna SăscioriCUI 37410956
  49. MOLAN MOB S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 42315462
  50. MONTANA BIS SRLSat Cărpiniş, Comuna Roşia MontanăCUI 1753651
  51. MONTANA FURNITURE S.R.L.Loc. Câmpeni, Oraş CâmpeniCUI 33711174
  52. NELL MOB BEST S.R.L.Sat Mirăslău, Comuna MirăslăuCUI 46414272
  53. NUOVA ROMITAL IMPEX SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 13301331
  54. NYKOL MOB SRLLoc. Tiur, Municipiul BlajCUI 16614350
  55. PAULEUGEN EXPERTMOB S.R.L.Loc. Petreşti, Municipiul SebeşCUI 43213436
  56. POMAS SRLLoc. Lancrăm, Municipiul SebeşCUI 1771550
  57. PRIMA MOB DESIGN S.R.L.Sat Sebeşel, Comuna SăscioriCUI 46893566
  58. QUVETTE EVO S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 44321444
  59. QUVETTE SOLUTION S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 43708001
  60. RAUMART MOB S.R.L.Sat Săliştea, Comuna SălişteaCUI 44884324
  61. REHOBOT CONCEPT S.R.L.Loc. Vinerea, Oraş CugirCUI 47310903
  62. ROALY DESIGN SRLMunicipiul SebeşCUI 21835829
  63. ROMWEST DECO SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 35161964
  64. RUST & DUST MANUFACTURA S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 45520895
  65. SAMIRA MOB SRLLoc. Câmpeni, Oraş CâmpeniCUI 28130043
  66. SCHOSSWENDER MOBEL SRLSat Căpâlna, Comuna SăscioriCUI 1770938
  67. SEDIA MODERNA SRLLoc. Cugir, Oraş CugirCUI 26776537
  68. SEDIROM INTERNATIONAL SRLLoc. Vinerea, Oraş CugirCUI 36156524
  69. SEDIROM SRLLoc. Vinerea, Oraş CugirCUI 9532516
  70. SEPAL DESIGN SRLLoc. Lancrăm, Municipiul SebeşCUI 13837012
  71. SETALL COR SRLLoc. Ocna Mureş, Oraş Ocna MureşCUI 27086950
  72. SOFART CONFORT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 27817147
  73. SORIN MOB APUSENI S.R.L.Sat Ciuldeşti, Comuna BistraCUI 40067174
  74. SYSUROALWOOD S.R.L.Sat Gârbova, Comuna GârbovaCUI 40538204
  75. TÂMPLĂRIE IGNAT SRLLoc. Oarda, Municipiul Alba IuliaCUI 18126487
  76. TAPIS-SERV SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 10125451
  77. TRANSILVANIA MYSTIC WOOD S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 40446208
  78. TRANSILVANIA PRODUCTION SRLLoc. Câmpeni, Oraş CâmpeniCUI 1767681
  79. TRENDY MOB STUDIO SRLSat Livezile, Comuna LivezileCUI 35835845
  80. TRITON MOB S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 41649294
  81. URBAN WOODS TRANSILVANIA S.R.L.Loc. Măgina, Municipiul AiudCUI 40165237
  82. VALAHIA SRLMunicipiul SebeşCUI 7468662
  83. VANGO MOB S.R.L.Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba IuliaCUI 41236905
  84. VENTURES MOB S.R.L.Municipiul BlajCUI 39345439
  85. VXPMOB TOTAL S.R.L.Sat Gârbova, Comuna GârbovaCUI 46117417
  86. WOOD LINES LG S.R.L.Municipiul AiudCUI 42965961
  87. YUKAMOB STYLE S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 43313940
  88. YUKA SMART EXPERT S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 41294302
  89. ZENAREX S.R.L.Municipiul AiudCUI 46250218