Director de firme

CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice in judetul Alba

148 firme active in CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice, judetul Alba, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 148

  1. ADELINA EZEL COLECT SRLMunicipiul SebeşCUI 38349858
  2. AIRON CONFECŢII SRLMunicipiul SebeşCUI 37579360
  3. AIU STEEL CONFECT S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 46627840
  4. AKME CAMART SRLSat Cetea, Comuna Galda de JosCUI 33358740
  5. AKMELAND ZERO S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 52094067
  6. ALDA METAL S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 49176191
  7. ALDA METAL VISION S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 53272081
  8. ALFANIN METAL S.R.L.Municipiul BlajCUI 40537721
  9. ALIRA STEEL S.R.L.Sat Sântimbru, Comuna SântimbruCUI 46919968
  10. ALMA ȘURCĂ S.R.L.Municipiul AiudCUI 2770685
  11. ANTUCI STEEL S.R.L.Sat Coşlariu, Comuna SântimbruCUI 46767657
  12. AQUAMETAL S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55486162
  13. AQUA THERM GAZ INSTAL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 32554713
  14. ARGONA SRLMunicipiul BlajCUI 11563816
  15. ART FERO CONCEPT SRLSat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de JosCUI 34651160
  16. ARTFERO TRADING SRLSat Ciugud, Comuna CiugudCUI 22086461
  17. ARTMETAL CULDA S.R.L.Sat Craiva, Comuna CricăuCUI 46802894
  18. ART METAL FERONEL S.R.L.Sat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de JosCUI 41430102
  19. ATELIER CONLAN S.R.L.Sat Reciu, Comuna GârbovaCUI 39446158
  20. AVRAMET SRLSat Stremţ, Comuna StremţCUI 21507708
  21. AWS STEEL S.R.L.Sat Oiejdea, Comuna Galda de JosCUI 47781471
  22. BALLETTI CONSTRUCŢII METALICE SRLSat Şibot, Comuna ŞibotCUI 31306655
  23. BARF METAL S.R.L.Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba IuliaCUI 54240673
  24. BAULUK IMPEX SRLMunicipiul AiudCUI 12107699
  25. B & B PROGETTI E CONSTRUZIONI SRLSat Şibot, Comuna ŞibotCUI 14908740
  26. B-BUILD ENTERPRISE S.R.L.Sat Cetatea de Baltă, Comuna Cetatea de BaltăCUI 41524878
  27. BEATHEC TECHNOLOGY S.R.L.Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba IuliaCUI 52392853
  28. BOGDAN METAL S.R.L.Sat Obreja, Comuna MihalţCUI 52195665
  29. BRAVO INSTAL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 14670477
  30. BUTA VIG S.R.L.Sat Cenade, Comuna CenadeCUI 45458114
  31. CAMED STEEL CONSTRUCT S.R.L.Municipiul SebeşCUI 45874957
  32. CIORTAN STRUCT CONS S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 44360648
  33. CONSTRUCŢII ŞI SERVICII SRLMunicipiul SebeşCUI 16380801
  34. CORDEA CONSTRUCT SRLLoc. Cugir, Oraş CugirCUI 1768016
  35. CORDOȘ METALIC SRLSat Cenade, Comuna CenadeCUI 36406582
  36. COSMIN CONFECȚII S.R.L.Sat Săliştea, Comuna SălişteaCUI 45993540
  37. DAN FIER FORJAT S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 40972890
  38. DANIMAR INOX SRLSat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de JosCUI 18753206
  39. DANI METAL WELD S.R.L.Sat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de JosCUI 44997641
  40. DANI ' S ART METAL S.R.L.Sat Câmpu Goblii, Comuna Vinţu de JosCUI 43833187
  41. DECO PRINT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 21295931
  42. DEGIRO - S.R.L.Municipiul SebeşCUI 54449778
  43. DEKO STAHL S.R.L.Municipiul SebeşCUI 50307550
  44. DISTINS SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 6698418
  45. DUDAȘ METAL S.R.L.Sat Vurpăr, Comuna Vinţu de JosCUI 41483484
  46. DURA METAL CONSTRUCT S.R.L.Sat Deal, Comuna CâlnicCUI 52183814
  47. ECOROM METAL S.R.L.Municipiul SebeşCUI 48555960
  48. ECOTRANS METAL S.R.L.Municipiul SebeşCUI 48661899
  49. EURO INOX SRLSat Săliştea, Comuna SălişteaCUI 24186700
  50. FERRO ARTA SORIN S.R.L.Loc. Miceşti, Municipiul Alba IuliaCUI 52174549
  51. FIER & FORMA SRLSat Daia Română, Comuna Daia RomânăCUI 35712702
  52. FORJA COMUNITĂȚII S.R.L.Loc. Oarda, Municipiul Alba IuliaCUI 52157238
  53. GEO FIER SUD S.R.L.Sat Săliştea, Comuna SălişteaCUI 52176345
  54. GEOMARY TIUR SRLLoc. Tiur, Municipiul BlajCUI 29372002
  55. GLAFA IMPIANTI SRLMunicipiul SebeşCUI 36077501
  56. GLORIA NEW TEAM S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 40172196
  57. GRI METALIC DESIGN SRLSat Bucerdea Vinoasă, Comuna IghiuCUI 36344358
  58. GTB METAL S.R.L.Sat Ighiu, Comuna IghiuCUI 52194791
  59. HANDYMAN ATELIER S.R.L.Sat Poşaga de Jos, Comuna PoşagaCUI 46117360
  60. HAŢEGAN METAL SRLLoc. Lancrăm, Municipiul SebeşCUI 27900900
  61. INDOMINUS HACKER S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 46577997
  62. INDUSTEAM EAST EUROPE S.R.L.Municipiul AiudCUI 44662743
  63. INDUSTRIAL SERVICE SRLMunicipiul AiudCUI 12002501
  64. INTERMARK DESIGN SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 35633447
  65. IRON DRAFT SRLSat Decea, Comuna MirăslăuCUI 32134124
  66. IRON EAGLE S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 47982742
  67. IULIAN GRUP TRADING SRLSat Totoi, Comuna SântimbruCUI 25240220
  68. IULIAN SPEED GARAGE S.R.L.Municipiul SebeşCUI 54281940
  69. JOHANES METAL SRLSat Berghin, Comuna BerghinCUI 24153940
  70. KAM STEEL S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 52226745
  71. LĂCĂTUŞERIE DEVI-PLUS SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 13330582
  72. LADY ANN EVENTS S.R.L.Sat Jidvei, Comuna JidveiCUI 32825979
  73. LAIV-CIA SRLSat Sâncel, Comuna SâncelCUI 16188106
  74. LARA MONTAGGI S.R.L.Municipiul SebeşCUI 43252230
  75. LONG LIFE GENERATION S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 43060014
  76. LOORIS-TOOLS S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 49772968
  77. MAAD PREFAB SRLMunicipiul AiudCUI 37636270
  78. MARIANO NEL SRLLoc. Câmpeni, Oraş CâmpeniCUI 18809625
  79. MATEX SRLLoc. Bărăbanţ, Municipiul Alba IuliaCUI 3707228
  80. MATINVENT S.R.L.Sat Ciumbrud, Municipiul AiudCUI 42731561
  81. MAXIMUS METAL S.R.L.Loc. Petreşti, Municipiul SebeşCUI 53083210
  82. MECANICA SRLMunicipiul SebeşCUI 3498920
  83. MERCUREAN PREST SRLSat Răhău, Municipiul SebeşCUI 36922079
  84. METALART BUILD S.R.L.Municipiul SebeşCUI 52176418
  85. METAL CONF CRICĂU S.R.L.Sat Cricău, Comuna CricăuCUI 45375248
  86. METAL DELUXE S.R.L.Sat Daia Română, Comuna Daia RomânăCUI 42683871
  87. METALICO PLUS SRLSat Sântimbru, Comuna SântimbruCUI 30636558
  88. METALLBAU PRODUKTE S.R.L.Sat Cunţa, Comuna ŞpringCUI 46317741
  89. METALLMEISTER S.R.L.Sat Şibot, Comuna ŞibotCUI 50999655
  90. METAL SERIES FORM S.R.L.Municipiul SebeşCUI 40474178
  91. METCOM PLUS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 42286812
  92. MIRAJ INOX S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 45785868
  93. MIRYNA METAL S.R.L.Municipiul SebeşCUI 48935269
  94. MOLENT SEBES SRLMunicipiul SebeşCUI 10684917
  95. MOLENT STRUCTURI SRLMunicipiul SebeşCUI 31036845
  96. MT IMPIANTI MECCANICI SRLLoc. Miceşti, Municipiul Alba IuliaCUI 34610593
  97. NATINOX CONSTRUCT S.R.L.Sat Galtiu, Comuna SântimbruCUI 46693649
  98. NATINOX STYLE S.R.L.Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba IuliaCUI 38892438
  99. NECTARIA EVENT'S S.R.L.Sat Bucerdea Vinoasă, Comuna IghiuCUI 32726185
  100. NELDOR METAL DESIGN S.R.L.Municipiul BlajCUI 45464728