Director de firme

CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice in judetul Alba

157 firme active in CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice, judetul Alba, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 157

  1. ADELINA EZEL COLECT SRLMunicipiul SebeşCUI 38349858
  2. AIRON CONFECŢII SRLMunicipiul SebeşCUI 37579360
  3. AIU STEEL CONFECT S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 46627840
  4. AKME CAMART SRLSat Cetea, Comuna Galda de JosCUI 33358740
  5. AKMELAND ZERO S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 52094067
  6. ALDA METAL S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 49176191
  7. ALDA METAL VISION S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 53272081
  8. ALFANIN METAL S.R.L.Municipiul BlajCUI 40537721
  9. ALIRA STEEL S.R.L.Sat Sântimbru, Comuna SântimbruCUI 46919968
  10. ALMA ȘURCĂ S.R.L.Municipiul AiudCUI 2770685
  11. ANTUCI STEEL S.R.L.Sat Coşlariu, Comuna SântimbruCUI 46767657
  12. AQUAMETAL S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 55486162
  13. AQUA THERM GAZ INSTAL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 32554713
  14. ARGONA SRLMunicipiul BlajCUI 11563816
  15. ART FERO CONCEPT SRLSat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de JosCUI 34651160
  16. ARTFERO TRADING SRLSat Ciugud, Comuna CiugudCUI 22086461
  17. ARTMETAL CULDA S.R.L.Sat Craiva, Comuna CricăuCUI 46802894
  18. ART METAL FERONEL S.R.L.Sat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de JosCUI 41430102
  19. ATELIER CONLAN S.R.L.Sat Reciu, Comuna GârbovaCUI 39446158
  20. AVRAMET SRLSat Stremţ, Comuna StremţCUI 21507708
  21. AWS STEEL S.R.L.Sat Oiejdea, Comuna Galda de JosCUI 47781471
  22. BALLETTI CONSTRUCŢII METALICE SRLSat Şibot, Comuna ŞibotCUI 31306655
  23. BARF METAL S.R.L.Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba IuliaCUI 54240673
  24. BAULUK IMPEX SRLMunicipiul AiudCUI 12107699
  25. B & B PROGETTI E CONSTRUZIONI SRLSat Şibot, Comuna ŞibotCUI 14908740
  26. B-BUILD ENTERPRISE S.R.L.Sat Cetatea de Baltă, Comuna Cetatea de BaltăCUI 41524878
  27. BEATHEC TECHNOLOGY S.R.L.Loc. Bărăbanţ, Municipiul Alba IuliaCUI 52392853
  28. BOGDAN METAL S.R.L.Sat Obreja, Comuna MihalţCUI 52195665
  29. BRAVO INSTAL SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 14670477
  30. BUTA VIG S.R.L.Sat Cenade, Comuna CenadeCUI 45458114
  31. CAMED INSTAL MONT SEBEŞ SRLMunicipiul SebeşCUI 31650780
  32. CAMED STEEL CONSTRUCT S.R.L.Municipiul SebeşCUI 45874957
  33. CIORTAN STRUCT CONS S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 44360648
  34. CLIMA THERM INVEST SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 25212254
  35. CONSTRUCŢII ŞI SERVICII SRLMunicipiul SebeşCUI 16380801
  36. CORDEA CONSTRUCT SRLLoc. Cugir, Oraş CugirCUI 1768016
  37. CORDOȘ METALIC SRLSat Cenade, Comuna CenadeCUI 36406582
  38. COSMIN CONFECȚII S.R.L.Sat Săliştea, Comuna SălişteaCUI 45993540
  39. DAN FIER FORJAT S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 40972890
  40. DANIMAR INOX SRLSat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de JosCUI 18753206
  41. DANI METAL WELD S.R.L.Sat Vinţu de Jos, Comuna Vinţu de JosCUI 44997641
  42. DANI ' S ART METAL S.R.L.Sat Câmpu Goblii, Comuna Vinţu de JosCUI 43833187
  43. DECO PRINT SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 21295931
  44. DEGIRO - S.R.L.Municipiul SebeşCUI 54449778
  45. DEKO STAHL S.R.L.Municipiul SebeşCUI 50307550
  46. DISTINS SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 6698418
  47. DUDAȘ METAL S.R.L.Sat Vurpăr, Comuna Vinţu de JosCUI 41483484
  48. DURA METAL CONSTRUCT S.R.L.Sat Deal, Comuna CâlnicCUI 52183814
  49. ECOROM METAL S.R.L.Municipiul SebeşCUI 48555960
  50. ECOTRANS METAL S.R.L.Municipiul SebeşCUI 48661899
  51. EURO INOX SRLSat Săliştea, Comuna SălişteaCUI 24186700
  52. FERRO ARTA SORIN S.R.L.Loc. Miceşti, Municipiul Alba IuliaCUI 52174549
  53. FIER & FORMA SRLSat Daia Română, Comuna Daia RomânăCUI 35712702
  54. FORJA COMUNITĂȚII S.R.L.Loc. Oarda, Municipiul Alba IuliaCUI 52157238
  55. GEO FIER SUD S.R.L.Sat Săliştea, Comuna SălişteaCUI 52176345
  56. GEOMARY TIUR SRLLoc. Tiur, Municipiul BlajCUI 29372002
  57. GLAFA IMPIANTI SRLMunicipiul SebeşCUI 36077501
  58. GLORIA NEW TEAM S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 40172196
  59. GRI METALIC DESIGN SRLSat Bucerdea Vinoasă, Comuna IghiuCUI 36344358
  60. GROZA METAL SRLMunicipiul BlajCUI 21869813
  61. GTB METAL S.R.L.Sat Ighiu, Comuna IghiuCUI 52194791
  62. HANDYMAN ATELIER S.R.L.Sat Poşaga de Jos, Comuna PoşagaCUI 46117360
  63. HAŢEGAN METAL SRLLoc. Lancrăm, Municipiul SebeşCUI 27900900
  64. INDOMINUS HACKER S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 46577997
  65. INDUSTEAM EAST EUROPE S.R.L.Municipiul AiudCUI 44662743
  66. INDUSTRIAL SERVICE SRLMunicipiul AiudCUI 12002501
  67. INTERMARK DESIGN SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 35633447
  68. IRON DRAFT SRLSat Decea, Comuna MirăslăuCUI 32134124
  69. IRON EAGLE S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 47982742
  70. IULIAN GRUP TRADING SRLSat Totoi, Comuna SântimbruCUI 25240220
  71. IULIAN SPEED GARAGE S.R.L.Municipiul SebeşCUI 54281940
  72. JOHANES METAL SRLSat Berghin, Comuna BerghinCUI 24153940
  73. KAM STEEL S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 52226745
  74. LĂCĂTUŞERIE DEVI-PLUS SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 13330582
  75. LADY ANN EVENTS S.R.L.Sat Jidvei, Comuna JidveiCUI 32825979
  76. LAIV-CIA SRLSat Sâncel, Comuna SâncelCUI 16188106
  77. LARA MONTAGGI S.R.L.Municipiul SebeşCUI 43252230
  78. LAURA PRESTIGE SRLSat Vurpăr, Comuna Vinţu de JosCUI 31697189
  79. LONG LIFE GENERATION S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 43060014
  80. LOORIS-TOOLS S.R.L.Loc. Cugir, Oraş CugirCUI 49772968
  81. MAAD PREFAB SRLMunicipiul AiudCUI 37636270
  82. MARIANO NEL SRLLoc. Câmpeni, Oraş CâmpeniCUI 18809625
  83. MATEX SRLLoc. Bărăbanţ, Municipiul Alba IuliaCUI 3707228
  84. MATINVENT S.R.L.Sat Ciumbrud, Municipiul AiudCUI 42731561
  85. MAXIMUS METAL S.R.L.Loc. Petreşti, Municipiul SebeşCUI 53083210
  86. MECANICA SRLMunicipiul SebeşCUI 3498920
  87. MERCUREAN PREST SRLSat Răhău, Municipiul SebeşCUI 36922079
  88. METALART BUILD S.R.L.Municipiul SebeşCUI 52176418
  89. METAL CONF CRICĂU S.R.L.Sat Cricău, Comuna CricăuCUI 45375248
  90. METAL DELUXE S.R.L.Sat Daia Română, Comuna Daia RomânăCUI 42683871
  91. METALICO PLUS SRLSat Sântimbru, Comuna SântimbruCUI 30636558
  92. METALLBAU PRODUKTE S.R.L.Sat Cunţa, Comuna ŞpringCUI 46317741
  93. METALLMEISTER S.R.L.Sat Şibot, Comuna ŞibotCUI 50999655
  94. METAL SERIES FORM S.R.L.Municipiul SebeşCUI 40474178
  95. METCOM PLUS S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 42286812
  96. MIRAJ INOX S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 45785868
  97. MIRYNA METAL S.R.L.Municipiul SebeşCUI 48935269
  98. MOLENT SEBES SRLMunicipiul SebeşCUI 10684917
  99. MOLENT STRUCTURI SRLMunicipiul SebeşCUI 31036845
  100. MT IMPIANTI MECCANICI SRLLoc. Miceşti, Municipiul Alba IuliaCUI 34610593