Director de firme

CAEN 1520 - Fabricarea încălțămintei in judetul Alba

13 firme active in CAEN 1520 - Fabricarea încălțămintei, judetul Alba, in ordine alfabetica.

Afisate 1-13 din 13

  1. ADELI PROD SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 18342014
  2. ALBA ROSE S.R.L.Sat Totoi, Comuna SântimbruCUI 53838823
  3. ALFA SCHUHE SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 17484738
  4. BALDO SRLSat Totoi, Comuna SântimbruCUI 14755042
  5. DROKER SRLMunicipiul SebeşCUI 12485074
  6. GALWAY SPORT SRLMunicipiul AiudCUI 13889593
  7. GHEPARDUL SRLSat Stremţ, Comuna StremţCUI 17827585
  8. GLERUPS RO. SRLMunicipiul AiudCUI 17578948
  9. MATIN-MAIER SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 1755776
  10. ONOCANCOMPANY S.R.L.Municipiul SebeşCUI 39437214
  11. PROGRESUL SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂMunicipiul Alba IuliaCUI 1761069
  12. REKORD SRLMunicipiul Alba IuliaCUI 6698930
  13. RUNSTAR SHOES S.R.L.Municipiul Alba IuliaCUI 41718211