Director de firme

CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Constanța

255 firme active in CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 255

  1. 1T01IT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 39499780
  2. 4FOUR S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51133010
  3. 8BYTES DIGITAL VENTURES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49612762
  4. 8BYTES MEDIA AGENCY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45914237
  5. ACCELERISE TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49531188
  6. A-CODER S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52179759
  7. ACTIVE BUSINESS DIGITAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55386368
  8. ACTUALIS IT S.R.L.Sat Peştera, Comuna PeşteraCUI 55143989
  9. ADAMOVYCH MAKSYM S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54642298
  10. ADINEX IT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54761507
  11. ADMEDIA TOMIS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 18523401
  12. AFB MEDIA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47865297
  13. AGER CONCEPT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51893635
  14. AG SOFT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50582061
  15. AHEAD AUTOMATION S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 55677715
  16. AIVORA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52658719
  17. AKIM ONLINE TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 36175763
  18. ALGOTECH UNLIMITED S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43636142
  19. ALMEIRO TOP INTERNATIONAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48933500
  20. ALPHA INTEGRATE TECH S.R.L.Loc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 51509638
  21. AMA PROMPT TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40356237
  22. AMBER PROGRAMMING S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50908576
  23. APEX MIND S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 52774047
  24. AQURATE S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 51247758
  25. ARTIFICIAL BUSINESS INTELLIGENCE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 48209983
  26. ASCLEPIOS MEDICAL SOLUTIONS S.R.L.Loc. Eforie Sud, Oraş EforieCUI 54761493
  27. AVA WEB SERVICES REAL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55583998
  28. AXONOS AUTOMATION S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 55653570
  29. BARKODES RO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50526649
  30. BD WEBLAB - S.R.L.ConstanțaCUI 54545660
  31. BEENOLOGY S.R.L.Sat Lazu, Comuna AgigeaCUI 48035330
  32. BENDY SERVICES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 55231452
  33. BEST IT SOFT S.R.L.Loc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 51016982
  34. BEST SOLUTION DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 42403165
  35. BEYOUTY & WELLNESS S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 51317225
  36. BINARIO DIGITAL EXPERT S.R.L.Sat Lazu, Comuna AgigeaCUI 45591144
  37. BLOCKCHAIN BUILDERS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49533308
  38. BODIMAR ACTIV SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29798777
  39. CHELES CBL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47827013
  40. CLEVERLINE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47422362
  41. CLOUD MANAGER S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 46566106
  42. CLOUDS TECH PROJECTS S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 44968816
  43. CODEBREAKER S.R.L.Loc. Cernavodă, Oraş CernavodăCUI 52187778
  44. CODE CRAFT STUDIO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51343259
  45. CODEGRAIN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54921110
  46. CODE GUILD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47609434
  47. CODEPL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 50958272
  48. CONCINNITY STUDIO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 45348030
  49. CONS ANDO SRLMunicipiul ConstanţaCUI 8071619
  50. CONTROL ENGINEERING SRLLoc. Ovidiu, Oraş OvidiuCUI 16279000
  51. CREATIVER AGILE INNOVATION S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43717280
  52. CREWVECTOR GLOBAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51944658
  53. CRISCAM SOFTWARE S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 54684501
  54. CSS FACTORY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49517000
  55. CTC TECH VISION S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 52434878
  56. DASH TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46112096
  57. DEEPSENSE TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47222364
  58. DEEP TECH DEVELOPMENT S.R.L.Sat Agigea, Comuna AgigeaCUI 47140280
  59. DEVITYRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 32399610
  60. DEVLOGICS PRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43135184
  61. DISCOVER DESIGN S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 34832034
  62. DUMITRESCU WEBARTS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33796723
  63. DUMY DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46663184
  64. EAISOFT S.R.L.Sat Cumpăna, Comuna CumpănaCUI 51279920
  65. EBS SOFTWARE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 53190984
  66. ECOMMERCE MADE HAPPY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52117012
  67. ELEMENTAL GAMES S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52578199
  68. EMBERHAWK S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51455686
  69. EVA WORDPRESS SOLUTION SRLMunicipiul MedgidiaCUI 38188824
  70. EVERCLOUD SRLMunicipiul ConstanţaCUI 33378941
  71. EXPERT AQUA ZONE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 31938520
  72. FALEZA TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47036841
  73. FLASH IT S.R.L.Loc. Eforie Nord, Oraş EforieCUI 47004106
  74. FOOD COMMERCE SERVICII S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44054959
  75. FORMULA DATABASE S.R.L.Sat Tuzla, Comuna TuzlaCUI 40014366
  76. FULVEX EXIM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1901294
  77. GATTA S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51552557
  78. GGO TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49391998
  79. GLANCE ADVERTISING S.R.L.Loc. Năvodari, Oraş NăvodariCUI 45698710
  80. GLOW CONNECTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51271985
  81. GOHUSTLY S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40626098
  82. GREEN VERTEX DESIGN S.R.L.Municipiul MedgidiaCUI 44490001
  83. GROWTHFIT S.R.L.Sat Oituz, Comuna LuminaCUI 54996864
  84. GUS TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 51552549
  85. HUZLY SOFTWARE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 47140264
  86. HYYYVE TECH S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52213168
  87. IMOWI SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 35452556
  88. INDIVISIBLE S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49371109
  89. INEDITO WEB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43789383
  90. INFINITY LABS - S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52467360
  91. INFODIF SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 52815864
  92. INFORM-CONT SRLMunicipiul ConstanţaCUI 5130478
  93. INGENIOUS SECURE SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 54420054
  94. INGIT NEW SOFT S.R.L.Loc. Techirghiol, Oraş TechirghiolCUI 51194700
  95. INSULLOC AI S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 46746760
  96. INTRINOSOLUTIONS. S.R.L.Loc. Mamaia-Sat, Oraş NăvodariCUI 45509749
  97. INTRODATA SYSTEM MANAGEMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43275510
  98. IPAGENT PRO S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 49261351
  99. IPI IT DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43032073
  100. IT SOFT MANAGEMENT & DEVELOPMENT SRLMunicipiul MedgidiaCUI 27187009