Director de firme

CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Sălaj

89 firme active in CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Sălaj, in ordine alfabetica.

Afisate 1-89 din 89

  1. ALFA SOFTWARE SAMunicipiul ZalăuCUI 3504649
  2. AMAZING APPS SOFTWARE S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 52411270
  3. ARTOFCHRIS MULTIMEDIA SRLLoc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu SilvanieiCUI 20551896
  4. BECASSINE S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 51647053
  5. BH3X TECHWORKS S.R.L.Sat Bădăcin, Comuna PericeiCUI 51603812
  6. BIA FOTO S.R.L.Sat Marca, Comuna MarcaCUI 39778947
  7. BIRSAN DANIEL AUTOMATIONS S.R.L.Sat Prodăneşti, Comuna CreacaCUI 55702495
  8. BRIX DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 52927329
  9. CANIGRUM S.R.L.Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu SilvanieiCUI 50821037
  10. CAVE BEAR TECHNOLOGIES S.R.L.Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de JosCUI 49250387
  11. COLUCI CONSULT SRLMunicipiul ZalăuCUI 15056530
  12. COMPLETABLE FUTURE S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 54687656
  13. CONCEPTUAL - BOX & DESIGN S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 39234457
  14. CORTEXIUM SMART SOLUTIONS S.R.L.Sat Firminiş, Comuna MirşidCUI 51159990
  15. CRAFTBOX DIGITAL S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 52641539
  16. CS SUSTAINABLE SOLUTIONS S.R.L.Sat Voivodeni, Comuna DraguCUI 49456396
  17. CUSTOMCODE FLOW S.R.L.Sat Huseni, Comuna CrasnaCUI 55269104
  18. DATA DRIVEN ANALYTICS S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 50458935
  19. DIGITAL RAINFOREST S.R.L.Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu SilvanieiCUI 42835457
  20. DINAMIC PRO EA - S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 54466540
  21. DISOFT S.R.L.Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu SilvanieiCUI 52237868
  22. DMC AUTOMATION S.R.L.Sat Creaca, Comuna CreacaCUI 52281073
  23. EVALENT STUDIO S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 52368588
  24. EXCELLSUN S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 55401263
  25. FIGOBIT S.R.L.Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu SilvanieiCUI 40453809
  26. FLOW CODEFIX S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 55657424
  27. FLYTHROUGH TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 44502220
  28. FRONTIER RESEARCH LABS S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 55555971
  29. GREENTECH FWD S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 51307612
  30. H7R LABS S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 51391299
  31. HATECH LABS S.R.L.Sat Băbeni, Comuna BăbeniCUI 50532896
  32. HRJ INNOVATIONS S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 48100624
  33. INSTANT SYNC S.R.L.Sat Sâg, Comuna SâgCUI 45223100
  34. INTELLIBYTE S.R.L.Sat Bocşa, Comuna BocşaCUI 45457640
  35. INTERRUPT THREE S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 52303112
  36. IUVERA SOFT - S.R.L.ZalăuCUI 54510149
  37. KANBAN RT SOFT S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 41262564
  38. KITO PIXEL CRAFT S.R.L.Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu SilvanieiCUI 54404792
  39. KRAFT VENTURES S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 50777136
  40. LAZAR ALEX DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 51270360
  41. MILESTONE DIGITAL ADEVELOPER S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 47227493
  42. MIND GRID S.R.L.Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu SilvanieiCUI 42387450
  43. MIRSOFT ERP S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 49527756
  44. MMA WEB CONCEPT S.R.L.Loc. Jibou, Oraş JibouCUI 51993871
  45. MONOCLUE SOLUTIONS S.R.L.Sat Prodăneşti, Comuna CreacaCUI 39276061
  46. NETTAS IT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 47850245
  47. NEXALOGIC DIGITAL SJ S.R.L.Sat Crişeni, Comuna CrişeniCUI 55650647
  48. NEXT ESSEDI SRLSat Derşida, Comuna BobotaCUI 35804202
  49. NEXTLEVEL AUTOMATION S.R.L.Sat Mirşid, Comuna MirşidCUI 55476878
  50. NEXTTECH INTERNATIONAL SRLMunicipiul ZalăuCUI 34347544
  51. NOMADIC SOFTWARE S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 51279628
  52. NORDLANE DIGITAL S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 55474834
  53. ONLINE WEBDESIGN SRLMunicipiul ZalăuCUI 28230476
  54. OTNIEL IT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 52887410
  55. PIXELART MEDIA S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 51779909
  56. PIXELSTOCODE S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 43435947
  57. PROGRAMADORU S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 50534510
  58. REAL DREAM VILLE S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 41460006
  59. RED SKY SOFTWARE S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 51789910
  60. RENDEVO S.R.L.Sat Port, Comuna MarcaCUI 54772786
  61. ROOTSPARKLE S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 53155120
  62. RSA SOFT S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 43911790
  63. RURBIS SERVICES S.R.L.Sat Cizer, Comuna CizerCUI 48124585
  64. SAKURAWEB S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 51184609
  65. SCP ERP IT S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 37573198
  66. SDM AGILE MANAGEMENT S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 49407520
  67. SECOND CLUE IT S.R.L.Sat Prodăneşti, Comuna CreacaCUI 51217919
  68. SEDO ELECTRIC SRLMunicipiul ZalăuCUI 15546893
  69. SELF SOFT SRLMunicipiul ZalăuCUI 18259700
  70. SILENT INTERACTIONS S.R.L.Sat Valea Loznei, Comuna LoznaCUI 55262904
  71. SMART TEAM TRANSILVANIA S.R.L.Sat Cliţ, Comuna BăbeniCUI 37730535
  72. SND DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 55490163
  73. SOFTMASTERS CLC CONSULTING S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 52534567
  74. STAMP MEDNOLOGY S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 49892646
  75. SWT CORE S.R.L.Sat Vârsolţ, Comuna VârşolţCUI 54675660
  76. SYNTERIX ROBOTICS S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 55518841
  77. TARS TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 52414730
  78. TECHNEXUS S.R.L.Sat Hereclean, Comuna HerecleanCUI 48100659
  79. TECHPACK S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 42447315
  80. TIMBEROOT S.R.L.Sat Creaca, Comuna CreacaCUI 51478876
  81. TRUE TO CODE S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 51725003
  82. TYVEN S.R.L.Sat Crişeni, Comuna CrişeniCUI 46577474
  83. UNLOOP S.R.L.Sat Fântânele Rus, Comuna RusCUI 52378972
  84. URSFUSIONTECH S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 47746091
  85. VECTRANOVA S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 40359888
  86. VEHICK STUDIOS S.R.L.Loc. Cehei, Oraş Şimleu SilvanieiCUI 47367551
  87. WEB CODEFIX S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 55422568
  88. WOLFRAMIT SERVICES S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 43976225
  89. WORLD WIDE BIZCOM S.R.L.Municipiul ZalăuCUI 40913443