Director de firme

CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Prahova

274 firme active in CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Prahova, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 274

  1. 8IT DATA PATTERNS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 43859195
  2. ACTIVEARTIFICIALE S.R.L.Sat Teşila, Comuna Valea DoftaneiCUI 51488071
  3. ADMIN SOFT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 40493307
  4. ADWIN SOFTWARE SRLMunicipiul PloieştiCUI 25445810
  5. AFFINICHAI S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 52566771
  6. AFFIXEN SOFTWARE S.R.L.Sat Şirna, Comuna ŞirnaCUI 51399993
  7. AFTERMATH SOFTWARE SRLOraş BreazaCUI 35457391
  8. AI SOFTWARE AGENT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 37946840
  9. AIVIL DEVZONE S.R.L.Sat Păuleşti, Comuna PăuleştiCUI 55681368
  10. ALCO INNOVATIONS S.R.L.Sat Pietroşani, Comuna Puchenii MariCUI 49742002
  11. ALEF ZERO SRLMunicipiul PloieştiCUI 1348284
  12. ALEX MARINESCU SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 41575073
  13. ALPHANEX SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 49185904
  14. ALPHA ZETA ANALYTICS S.R.L.Loc. Băicoi, Oraş BăicoiCUI 51226313
  15. ALT TEH-NO INSIGHT S.R.L.Sat Păuleşti, Comuna PăuleştiCUI 47543500
  16. ALUER LEARNING S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 55558722
  17. ANALYTIX AI S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 49201066
  18. ANDEBE SOFTWARE & MORE S.R.L.Sat Secăria, Comuna SecăriaCUI 40952833
  19. ANDRU SYSTEMS S.R.L.Sat Fulga de Jos, Comuna FulgaCUI 55503611
  20. ANDYA IT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 51869238
  21. ANMATEK S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 51911103
  22. AOB INNOVATION LABS S.R.L.Sat Lapoş, Comuna LapoşCUI 46356589
  23. APACHE MEDIA S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 49404877
  24. APPLIED BUSINESS SYSTEMS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 39815948
  25. APTIMUS LABS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 55691477
  26. AQUILA - ICT SOLUTIONS & CONSULTANCY SRLSat Păuleştii Noi, Comuna PăuleştiCUI 38291179
  27. ARCHLAYER SOLUTIONS S.R.L.Sat Brebu Manăstirei, Comuna BrebuCUI 52005248
  28. ARCH SKIP IT S.R.L.Sat Cornu de Jos, Comuna CornuCUI 51111291
  29. ATISIMO SRLMunicipiul PloieştiCUI 17923426
  30. ATOMIC LABS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 54798840
  31. ATRIUM STREET BRIDGE S.R.L.Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-ScăeniCUI 48204986
  32. ATTESTORA S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 54349353
  33. AUTO CAR HIRE INTERNATIONAL SRLMunicipiul PloieştiCUI 28093751
  34. AVODAH LABS S.R.L.Sat Vărbilău, Comuna VărbilăuCUI 52912506
  35. BADSI HIGH VOLTAGE DIAGNOSTIC S.R.L.Municipiul CâmpinaCUI 55311136
  36. BAMCREA S.R.L.Municipiul CâmpinaCUI 49359270
  37. BELOYAL TECH S.R.L.Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de MunteCUI 44742184
  38. BIRD ENGINEERING LAB S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 53094316
  39. BLOCATAR S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 45895992
  40. BLUESPHERE TECH S.R.L.Sat Podenii Noi, Comuna Podenii NoiCUI 55661077
  41. BLUESTACK LABS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 52278175
  42. BMB SOLUTIONS S.R.L.Sat Moara, Comuna Puchenii MariCUI 51510403
  43. BODYRESTORE S.R.L.Sat Potigrafu, Comuna GorgotaCUI 34729757
  44. BRAINOBLE APPSMART TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 30900144
  45. BRANDISOFTWARE S.R.L.Loc. Sinaia, Oraş SinaiaCUI 48000498
  46. BRAND TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 55603106
  47. BRIDGEMORE S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 37975454
  48. BSOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 49296198
  49. BUJENTERPRISE S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 51674325
  50. BURAMA SOFTWARE S.R.L.Municipiul CâmpinaCUI 49359296
  51. BUYER BRAIN S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 46449300
  52. BYTESPARK SOLUTION S.R.L.Loc. Băicoi, Oraş BăicoiCUI 48190686
  53. CALYPSO SERV SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNATOraş ComarnicCUI 54717471
  54. CAPITAL REPUBLIC S.R.L.Oraş Boldeşti-ScăeniCUI 55631262
  55. CHARTER READY S.R.L.Oraş BuşteniCUI 55541453
  56. CHRONOSOFT S.R.L.Loc. Sinaia, Oraş SinaiaCUI 45933590
  57. CLOUDMAP S.R.L.Municipiul CâmpinaCUI 52492429
  58. COCKTAIL CREATIVE STUDIO SRLSat Poiana Câmpina, Comuna Poiana CâmpinaCUI 32649880
  59. CODESPECTRUM S.R.L.Oraş BreazaCUI 51036793
  60. CODE WIZARDS S.R.L.Sat Păuleşti, Comuna PăuleştiCUI 49302494
  61. CODISTRUCT S.R.L.Municipiul CâmpinaCUI 14769420
  62. COLORSOFT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 51895245
  63. CONCEPT AV GRAPHICS & DEVELOPMENT SRLMunicipiul CâmpinaCUI 28667889
  64. CONTIV WEB DESIGN SRLLoc. Băicoi, Oraş BăicoiCUI 35061124
  65. CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRLMunicipiul PloieştiCUI 31657974
  66. CONTROLHUB S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 50707106
  67. CONVEX SOFTWARE SRLLoc. Băicoi, Oraş BăicoiCUI 34826946
  68. CRAFTYCODE S.R.L.Sat Stejaru, Comuna BraziCUI 49277552
  69. CROWN SOLAR AGENCY S.R.L.Sat Băneşti, Comuna BăneştiCUI 52158829
  70. CTRL ITOLOGY S.R.L.Oraş BreazaCUI 49461139
  71. CURIOSITY SPACE S.R.L.Sat Teişani, Comuna TeişaniCUI 39474620
  72. CUSTOM SOFT SOLUTIONS S.R.L.Loc. Băicoi, Oraş BăicoiCUI 43176249
  73. CYBER EYE SOLUTION S.R.L.Sat Ploieştiori, Comuna BlejoiCUI 54781423
  74. CYBERINT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 50831006
  75. CYBERSERV S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 54776052
  76. D1G SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 45119290
  77. DABNET-IT RO S.R.L.Loc. Băicoi, Oraş BăicoiCUI 38561272
  78. DACSIN SHOP S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 43655284
  79. DAIMON SOFTWARE S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 55046641
  80. DARIYA BA S.R.L.Loc. Buşteni, Oraş BuşteniCUI 54427982
  81. DATAWARE AEROSPACE S.R.L.Sat Valea Stâlpului, Comuna TeişaniCUI 55568238
  82. DBM SRLMunicipiul CâmpinaCUI 37313090
  83. DCH SYSTEMS S.R.L.Loc. Sinaia, Oraş SinaiaCUI 52236811
  84. DECLARIX HUB S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 54770351
  85. DETENTE CONSULTANTS SRLMunicipiul PloieştiCUI 17117812
  86. DEVCRAFTS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 41484455
  87. DIM TECH STUDIO S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 50680230
  88. DMG SMART IT SOLUTIONS SRLSat Nucşoara de Jos, Comuna PoseştiCUI 37084248
  89. DMR IT FULL OPTION SERVICES S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 55015521
  90. DN SOFTWARE SRLMunicipiul CâmpinaCUI 34426532
  91. DOIBANI S.R.L.Sat Buştenari, Comuna TelegaCUI 55436059
  92. DOITPRO WEB S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 51438162
  93. DON DEZVOLT S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 54802763
  94. DOROMG S.R.L.Sat Puchenii Mari, Comuna Puchenii MariCUI 54953960
  95. DOUĂ CREIOANE CREATIVE LABS S.R.L.Sat Cocoşeşti, Comuna PăuleştiCUI 43131450
  96. DOZA DE ZEN S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 41597462
  97. DRAENI RUX S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 44122948
  98. DREISOFT DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 51903178
  99. DRIZZLE NET S.R.L.Municipiul PloieştiCUI 34693254
  100. DUALB DIGITAL S.R.L.Municipiul CâmpinaCUI 49359237