Director de firme

CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Mureș

240 firme active in CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Mureș, in ordine alfabetica.

Afisate 1-100 din 240

  1. 3T ENDGAME SOLUTIONS S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 41017280
  2. ACETECH DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 43306896
  3. ADVANCED TECH SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 24518086
  4. AIRKOD SOFTWARE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 52285423
  5. ALTIORA DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 53089875
  6. ALUNA SOFTWORKS S.R.L.Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 48957836
  7. AMALI S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 54791095
  8. ANTEVISE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51409817
  9. ANTRATECH S.R.L.Sat Ernei, Comuna ErneiCUI 51829608
  10. APPFORTE SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 16054732
  11. APP TAILOR S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 49394900
  12. ARTUS INTERACTIVE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 43658841
  13. ASIDEV S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 55520280
  14. AUTOASTRO S.R.L.Sat Sînpaul, Comuna SînpaulCUI 54320217
  15. AVISOFT S.R.L.Sat Batoş, Comuna BatoşCUI 47354861
  16. AXIO S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 55557832
  17. BARMILAN SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 52078959
  18. BITLOOP TECH SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 38425076
  19. BITMINT S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 49725400
  20. BLUESKY STUDIOS SRLMunicipiul ReghinCUI 18182851
  21. BLUME DIGITAL TECH S.R.L.Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 51477498
  22. BOOBOO S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 55168509
  23. BREALAB S.R.L.Sat Iod, Comuna RăstoliţaCUI 43218484
  24. BRIGHTTWO S.R.L.Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de MureşCUI 55328499
  25. BYTEBRIGHT S.R.L.Municipiul ReghinCUI 53283030
  26. CAMELWEB CREATIONS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 14905786
  27. CHIP QUALITY EVOLUTION S.R.L.Sat Tirimia, Comuna Gheorghe DojaCUI 49158543
  28. CODEDAW S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 47516920
  29. CODEDOCTOR S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 54769144
  30. CODEGENIX S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 50230049
  31. CODEMIZE STUDIO S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42933781
  32. CODE OF MOTION S.R.L.Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 41811921
  33. COMPETENT DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 52461031
  34. COMPTECH SOFT SRLMunicipiul SighişoaraCUI 34507459
  35. CORUNCA TECH CENTER S.R.L.Sat Corunca, Comuna CoruncaCUI 51093829
  36. CORVO CODE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51484460
  37. COSOLITECH S.R.L.Municipiul SighişoaraCUI 47431654
  38. CREATIVE SOLUTIONS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 17705154
  39. CURSOREM SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 31327410
  40. CYBER ONLINE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 19039133
  41. DA STUDIO S.R.L.Municipiul ReghinCUI 48825797
  42. DAVILEX SOFT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 54823294
  43. DELPA DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 55193502
  44. DEVELOPMINT & BRIQ S.R.L.Oraş Sângeorgiu de PădureCUI 46505419
  45. DEVFLOW S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51243594
  46. DEVHOOP TECH S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51435093
  47. DEVITALL SOLUTIONS SRLSat Corneşti, Comuna CrăciuneştiCUI 34950200
  48. DEVSOFTLABS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 44107190
  49. DEZVOLT.AI S.R.L.Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 52907496
  50. DMDEXP S.R.L.Sat Vălenii de Mureş, Comuna BrîncoveneştiCUI 50715230
  51. DOPIM SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 3094590
  52. DOTNOT S.R.L.Sat Bolintineni, Comuna PăsăreniCUI 48170085
  53. DROOT SOLUTIONS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 31693454
  54. DUCRIS SERVICE SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 9662435
  55. DUNAAI TECHWORKS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 48467052
  56. EASYDATA ZONE SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 35553682
  57. EKVASI AI S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 55620590
  58. EMMANOV S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 54650509
  59. ERED MITHRIN TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 44658564
  60. ESX R&D SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46551385
  61. EXERA SOFTDEVELOP S.R.L.Sat Mătrici, Comuna EremituCUI 39749151
  62. EXPOLYMPIC DIGITAL S.R.L.Sat Păsăreni, Comuna PăsăreniCUI 47509591
  63. EXPOLYMPIC DIGITAL S.R.L. - SEDIU SECUNDAR DESEMNATMunicipiul Târgu MureşCUI 54778258
  64. FEL IT S.R.L.Sat Livezeni, Comuna LivezeniCUI 51972097
  65. FEREZE WEB DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L.Sat Hărţău, Comuna PănetCUI 45556554
  66. FILIP IT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51882806
  67. FITURO S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 52396332
  68. FORGELITE VISION S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46956974
  69. FP AUTOMATION S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 53283021
  70. FRONT TECH WEB S.R.L.Municipiul ReghinCUI 48128480
  71. FRUMTECH S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51425430
  72. FUSION FRAME S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51053115
  73. GAMA SOFTWARE CONCEPT SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 37644469
  74. GENUINEBOT S.R.L.Sat Zau de Cîmpie, Comuna Zau de CîmpieCUI 43499061
  75. GLOBUS SOFTWARE DEVELOPMENT COMPANY SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 21545043
  76. GO APP SSOS SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 31961417
  77. GRAFX SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 10449989
  78. GREENFIELD SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 44070458
  79. GRID SOFT S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 50715168
  80. HABLEX S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 51517380
  81. HIGHSOFT SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 41075558
  82. HI LAB S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 52095542
  83. HIVESTORM TECHNOLOGIES S.R.L.Oraş LuduşCUI 55637397
  84. HYPERINEX S.R.L.Municipiul TârnăveniCUI 52777906
  85. IMBOX TECHNOLOGY SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46315287
  86. IMPRESSIO STUDIO S.R.L.Sat Bogata, Comuna BogataCUI 54873845
  87. INNER NEST S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 41226227
  88. INNOVIA SERVICES S.R.L.Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 47336202
  89. INSTADOCS TECHNOLOGIES S.R.L.Sat Eremitu, Comuna EremituCUI 54832055
  90. IOT4NATURE S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 42628273
  91. ISIRO AI S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46104549
  92. ISROKAPA S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 45442614
  93. ISTORM SRLMunicipiul Târgu MureşCUI 13256672
  94. IT EXCHANGE SRLLoc. Sovata, Oraş SovataCUI 18345258
  95. JENTECH S.R.L.Municipiul ReghinCUI 52072212
  96. JUST APPLICATIONS SRLSat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de MureşCUI 31295416
  97. KADENO DEV S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 46609126
  98. KADENO SOLUTIONS S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 40411455
  99. KAIUTECH S.R.L.Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de MureşCUI 51196891
  100. KAROVIA S.R.L.Municipiul Târgu MureşCUI 53818230