Director de firme

Firme fara cod CAEN in judetul Ilfov

747 firme active in Firme fara cod CAEN, judetul Ilfov, in ordine alfabetica.

Afisate 301-400 din 747

  1. EVYREBE SHOP S.R.L.Sat Şindriliţa, Comuna GăneasaCUI 54612718
  2. EWE DYNAMICS S.R.L.Sat Otopeni, Oraş OtopeniCUI 55317171
  3. EXPERT INTERIOARE S.R.L.Sat Roşu, Comuna ChiajnaCUI 54541870
  4. EXPO VENUS COM SRLLoc. Voluntari, Oraş VoluntariCUI 375140
  5. F13BYBF CONCEPT S.R.L.Sat Fundeni, Comuna DobroeştiCUI 55688960
  6. FABULOUS TRAVEL S.R.L.Oraş PantelimonCUI 55417952
  7. FAKTOR MEDIA S.R.L.Oraş BufteaCUI 54478455
  8. FARMIGO S.R.L.Sat Baloteşti, Comuna BaloteştiCUI 54577572
  9. FAST & CONFORT AUTO TRANSPORT S.R.L.Oraş PantelimonCUI 54577726
  10. FEMARINT 2000 SRLOraş VoluntariCUI 13570160
  11. FENICE BIOLAB S.R.L.Oraş ChitilaCUI 55614407
  12. FIB IMPORT EXPORT SRLLoc. Voluntari, Oraş VoluntariCUI 6597626
  13. FILIP CUSTOM SERVICES S.R.L.Sat Dudu, Comuna ChiajnaCUI 54653866
  14. FILLMATTE S.R.L.Sat Şindriliţa, Comuna GăneasaCUI 54764104
  15. FIT NUTRITION S.R.L.Sat Vârteju, Oraş MăgureleCUI 55647315
  16. FITO SAN COMPROD SRLComuna MogoşoaiaCUI 2788496
  17. FIVAROG IMPEX SRLComuna BerceniCUI 4912832
  18. FLOREX V.T. SRLOraş VoluntariCUI 2378054
  19. FLORIN IMPORT EXPORT SRLSat Jilava, Comuna JilavaCUI 4887542
  20. FLORINUS COMIMPEX 93 SRLLoc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti LeordeniCUI 4531374
  21. FLORY & GABY XX SRLLoc. Voluntari, Oraş VoluntariCUI 11110238
  22. FORSTARS PRODEX SRLLoc. Buftea, Oraş BufteaCUI 4202339
  23. FOX MEMBERSHIPS S.R.L.Oraş VoluntariCUI 54633605
  24. FRANTUZISME S.R.L.Sat Tunari, Comuna TunariCUI 55629106
  25. FREEVOX S.R.L.Oraş OtopeniCUI 54515359
  26. FULGERUL PROD TRANSPORT SRLOraş MăgureleCUI 3272867
  27. FUNDATIA HORIA BERNEAOraş OtopeniCUI 54906772
  28. FYL FLEET S.R.L.Sat Chiajna, Comuna ChiajnaCUI 54790863
  29. GABA ELEMENTAR S.R.L.Sat Roşu, Comuna ChiajnaCUI 55631190
  30. GAM MAK TRANS S.R.L.Oraş Popeşti-LeordeniCUI 55633921
  31. GAMTA PRODEXIM SRLOraş ChitilaCUI 4417400
  32. GARANT PACK S.R.L.Sat Vârteju, Oraş MăgureleCUI 55631203
  33. GB WAREHOUSE MANAGEMENT S.R.L.Oraş OtopeniCUI 54693780
  34. GDS LUX PREST S.R.L.Oraş BragadiruCUI 55239731
  35. G.E.F. EXIM SRLSat 1 Decembrie, Comuna 1 DecembrieCUI 3214718
  36. GENESIS DRIVERS S.R.L.Sat Afumaţi, Comuna AfumaţiCUI 54474615
  37. GENTIL COM IMPEX SRLOraş MăgureleCUI 486742
  38. GEOMASTERCAD TOPOGRAFIE S.R.L.Oraş BufteaCUI 54647856
  39. GERRY PROD COM SRLLoc. Buftea, Oraş BufteaCUI 6205579
  40. GINKGO TRADE SRLSat Odăile, Oraş OtopeniCUI 10224218
  41. GLE TELECOMUNICATII S.R.L.Sat Fundeni, Comuna DobroeştiCUI 54602420
  42. GLM COLLECTIVE S.R.L.Oraş Popeşti-LeordeniCUI 55241049
  43. GLOBAL TALE SOLUTION S.R.L.Oraş BragadiruCUI 54443600
  44. GMV EXP S.R.L.Sat Dragomireşti-Vale, Comuna Dragomireşti-ValeCUI 55512415
  45. GOLDEN SAIL IMPEX SRLOraş ChitilaCUI 5603657
  46. GP 8IM SUPORT S.R.L.Sat Pantelimon, Oraş PantelimonCUI 55317180
  47. GPO FLEET S.R.L.Oraş PantelimonCUI 54467545
  48. GRADINA TERRANO S.R.L.Sat Brăneşti, Comuna BrăneştiCUI 54676851
  49. GREENLOVE ADVISORY S.R.L.Sat 1 Decembrie, Comuna 1 DecembrieCUI 55491118
  50. GRIDES PROD COM SRLComuna CiolpaniCUI 6331658
  51. GUN SERVICE SRLLoc. Buftea, Oraş BufteaCUI 10831759
  52. GUST JUST S.R.L.Sat Brăneşti, Comuna BrăneştiCUI 54951609
  53. GUTATRAVEL S.R.L.Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de JosCUI 54557028
  54. HAAR-KLOOS IMPEX SRLComuna BaloteştiCUI 6039530
  55. HALA EXIM SRLComuna ClinceniCUI 4928944
  56. HAMDAN COMEX SRLLoc. Voluntari, Oraş VoluntariCUI 3900759
  57. HELID IMPEX '94 SRLOraş Popeşti LeordeniCUI 6005902
  58. HELIONIS TECHNOLOGIES S.R.L.Sat Dobroeşti, Comuna DobroeştiCUI 54865630
  59. HERAT S.R.L.Sat Dobroeşti, Comuna DobroeştiCUI 54572656
  60. HEROO SECURITY TECHNOLOGIES S.R.L.Oraş OtopeniCUI 55133632
  61. HGH POWERCOFFEE S.R.L.Oraş PantelimonCUI 55623723
  62. HOME APPGRADE S.R.L.Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de JosCUI 54985458
  63. HOMEMADE COOKIES S.R.L.Sat Dudu, Comuna ChiajnaCUI 54446526
  64. IANI IMPEX SRLLoc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti LeordeniCUI 3883674
  65. IBF FINDER TRADING S.R.L.Oraş OtopeniCUI 55618263
  66. IDEA SOLUTION SERVICII S.R.L.Oraş MăgureleCUI 55464342
  67. IGI MEDIAVISION S.R.L.Sat Bălăceanca, Comuna CernicaCUI 55551988
  68. IMAN COMPROD SRLLoc. Voluntari, Oraş VoluntariCUI 9490380
  69. IMOVISTA S.R.L.Sat Dudu, Comuna ChiajnaCUI 55154406
  70. IMPACTIV CONSULTING SOLUTIONS S.R.L.Sat Ciorogârla, Comuna CiorogârlaCUI 54873705
  71. IMPALERS RIDE S.R.L.Oraş BragadiruCUI 54433763
  72. IMPORT EXPORT QUIN COMPANY SRLOraş VoluntariCUI 364958
  73. INFORMATIC MEDIA CONSULTING S.R.L.Oraş VoluntariCUI 55589370
  74. INK MUSE S.R.L.Sat Tunari, Comuna TunariCUI 55595127
  75. INNER JOURNEY ACADEMY S.R.L.Sat Baloteşti, Comuna BaloteştiCUI 55519014
  76. INOX DOMNESTI SRLSat Domneşti, Comuna DomneştiCUI 9357636
  77. INSIGHT NEXUS S.R.L.Sat Brăneşti, Comuna BrăneştiCUI 55623766
  78. INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEANA ILFOV-POST POLITIE CERNICASat Cernica, Comuna CernicaCUI 54435837
  79. INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEANA ILFOV-POST POLITIE DASCALUSat Dascălu, Comuna DascăluCUI 54435845
  80. INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEANA ILFOV-POST POLITIE GRADISTEASat Grădiştea, Comuna GrădişteaCUI 54435870
  81. INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEANA ILFOV-POST POLITIE MOARA VLASIEISat Moara Vlăsiei, Comuna Moara VlăsieiCUI 54435918
  82. INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEANA ILFOV-POST POLITIE NUCISat Micşuneştii-Moara, Comuna NuciCUI 54435950
  83. INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEANA ILFOV-POST POLITIE PETRACHIOAIASat Petrăchioaia, Comuna PetrăchioaiaCUI 54435993
  84. INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE - SEDIU SECUNDARSat Izvorani, Comuna CiolpaniCUI 54678194
  85. INTELLA BLUE S.R.L.Oraş Popeşti-LeordeniCUI 54972288
  86. INTERTRADE SERVICES SRLSat Baloteşti, Comuna BaloteştiCUI 8254357
  87. INVEST SMART MANAGEMENT MITU S.R.L.Sat Roşu, Comuna ChiajnaCUI 55678559
  88. IOSIFANII S.R.L.Sat Dârvari, Comuna CiorogârlaCUI 55574639
  89. IRINEL PROD-COM SRLComuna DomneştiCUI 481249
  90. ITART COMMUNICATIONS S.R.L.Sat Otopeni, Oraş OtopeniCUI 54474569
  91. IULIA MACARIE CONSULTING S.R.L.Sat Tunari, Comuna TunariCUI 55618301
  92. IWINS MEDIA AGENCY S.R.L.Oraş VoluntariCUI 55150617
  93. JAD COM.EXIM SRLLoc. Otopeni, Oraş OtopeniCUI 2783782
  94. JAMMY'S INDUSTRIAL CO SRLOraş VoluntariCUI 6615200
  95. JARED PAOLINO S.R.L.Sat Pasărea, Comuna BrăneştiCUI 55600401
  96. JAZZ&CLASSIC MUSIC AGENCY S.R.L.Oraş MăgureleCUI 54642107
  97. JOHNSON COMERCIAL SRLLoc. Otopeni, Oraş OtopeniCUI 11779535
  98. KANARIA WEST S.R.L.Oraş BragadiruCUI 54459003
  99. KARBALA CO EXIM SRLOraş VoluntariCUI 3943466
  100. KARDINAL CREATION S.R.L.Sat Voluntari, Oraş VoluntariCUI 54924167