Director de firme

Firme fara cod CAEN in judetul Iași

408 firme active in Firme fara cod CAEN, judetul Iași, in ordine alfabetica.

Afisate 201-300 din 408

  1. KRATOSCOMMERCE S.R.L.Sat Vişan, Comuna BârnovaCUI 55603505
  2. LACREMA S.R.L.Sat Schitu Duca, Comuna Schitu DucaCUI 55595259
  3. LARUL EVENTS S.R.L.Sat Coropceni, Comuna CiorteştiCUI 54651539
  4. LAZARIN GLOBAL CONSULTING S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54866228
  5. LAZY SHRIMP STUDIO LTDMunicipiul IaşiCUI 54518312
  6. LEARNING NETWORK GROUP S.R.L.Sat Maxut, Comuna DeleniCUI 54764490
  7. LEOPAR IMPORT EXPORT 94 SRLMunicipiul IaşiCUI 8508552
  8. LEX-COM SRLMunicipiul IaşiCUI 7651049
  9. LICEUL TEORETIC "VARLAAM MITROPOLITUL"Municipiul IaşiCUI 55266752
  10. LIQUID ROCK ENTERTAINMENT, S.L.Municipiul IaşiCUI 55195015
  11. LORIS SERV COM SRLMunicipiul PaşcaniCUI 9011631
  12. LUCA CRISTIAN-CONSTANTINMunicipiul IaşiCUI 55669500
  13. LUMIERE BRIDAL S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55346614
  14. LUNARA ART STUDIO S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55346550
  15. LUNGU MARCO PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂMunicipiul IaşiCUI 55718734
  16. MACIORNEA TRANS S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54524675
  17. MAD-LAV MARKET S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54818123
  18. MAEGOLD S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55552746
  19. MAEVOO GROUP S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54547229
  20. MANROANA SRLMunicipiul IaşiCUI 9192791
  21. MARCIU SRLSat Lunca Cetăţuii, Comuna CiureaCUI 10889831
  22. MARINA COMPANY SRLMunicipiul IaşiCUI 7715665
  23. MARNYNA-IMPEX SRLMunicipiul IaşiCUI 4957214
  24. M AUTO IASI S.R.L.Sat Rediu, Comuna RediuCUI 54656358
  25. MAXIM SOUNDS S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55266760
  26. MAXIRO SRLMunicipiul IaşiCUI 1966803
  27. M-CIRCIU SRLMunicipiul IaşiCUI 4488673
  28. MCN DIGITAL S.R.L.Sat Hălăuceşti, Comuna HălăuceştiCUI 55694430
  29. MDG DRIVE S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54618990
  30. MDG FLEET S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54618656
  31. MEDAND-DENTMED S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54900656
  32. MEDICAL SAER ASSOCIATION SRL CRAIOVA FILIALA IASI(FARA PERSONALITATE JURIDICA)Municipiul IaşiCUI 9536992
  33. MILANOUTLET S.R.L.Sat Horpaz, Comuna MiroslavaCUI 54439286
  34. MILLENNIUM MED S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55593967
  35. MIMILUX S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55391941
  36. MINDFUSE S.R.L.Sat Cercu, Comuna BârnovaCUI 55688315
  37. MJM CONSULTING S.R.L.Sat Valea Lupului, Comuna Valea LupuluiCUI 55615429
  38. M & M SRLMunicipiul IaşiCUI 1990232
  39. MORAD SRLMunicipiul IaşiCUI 1975208
  40. MOSSY ROOTS S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55572492
  41. MST RIDEFLOW S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55264573
  42. MULTITRADE SRLMunicipiul IaşiCUI 4254850
  43. MY-AV COMPANY SRLMunicipiul IaşiCUI 7445090
  44. MYNEURA S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54813762
  45. NADA LINE SRLMunicipiul IaşiCUI 5345280
  46. NATURACIM S.R.L.Sat Tomeşti, Comuna TomeştiCUI 54571391
  47. NBT X SOLUTIONS S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55292131
  48. NECBYTE S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55292204
  49. NEURALSTRIDE S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54643447
  50. NEUROAI SOLUTIONS S.R.L.Sat Rediu, Comuna RediuCUI 54866295
  51. NEW DECORIUM HOME S.R.L.Sat Valea Adâncă, Comuna MiroslavaCUI 55266744
  52. NEXATRIX S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54925006
  53. NICOLA SRLMunicipiul IaşiCUI 2639400
  54. NORVO S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54629566
  55. NOVEXA BUILDING SOLUTIONS S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55641959
  56. NUKA S.R.L.Sat Cercu, Comuna BârnovaCUI 54484848
  57. NUMERIS ACADEMY S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54818158
  58. NUTRIENDOMED S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55595283
  59. NUTRIMENTOR S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55292670
  60. OANA SRLMunicipiul IaşiCUI 3420696
  61. OCTOBER COFFEE S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55463878
  62. OLKA MED S.R.L.Sat Valea Lupului, Comuna Valea LupuluiCUI 54457860
  63. OLMIX SRL CHISINAU R MOLDOVA SUCURSALA IASI SRLMunicipiul IaşiCUI 4105573
  64. OMALEX SRLMunicipiul IaşiCUI 1972953
  65. OMEXIM SRLMunicipiul IaşiCUI 8305299
  66. ONCHARIOT S.R.L.Municipiul PaşcaniCUI 54764554
  67. ONIX & CO SRLMunicipiul IaşiCUI 8357212
  68. OPTIMATHR COMPUTING SOLUTIONS S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55422711
  69. OPTIM VALUE S.R.L.Sat Voroveşti, Comuna MiroslavaCUI 55608820
  70. ORLANDO PLUS SRLMunicipiul IaşiCUI 6218404
  71. OSOOLIAN SRLMunicipiul IaşiCUI 1958975
  72. OSTACIUC SNC SUCEAVA FILIALA IASI FARA PERSONALITATE JURIDICAMunicipiul IaşiCUI 1976726
  73. OVILENS ART S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54672205
  74. OXIGEN HOME CARE S.R.L.Sat Balciu, Comuna MiroslavaCUI 54618630
  75. PAB INNOVATE S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55333061
  76. PACK DESIGN CREATIVE S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55654681
  77. PACT EDEN SRLMunicipiul IaşiCUI 1990933
  78. PAJURA IASI SRLMunicipiul IaşiCUI 6481558
  79. PAMEL SRLSat Grajduri, Comuna GrajduriCUI 5028436
  80. PARFUMURI-WORLD S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55631831
  81. PATI IMPEX SRLMunicipiul IaşiCUI 12072108
  82. PENTAVIR SRLSat Bodeşti, Comuna ScânteiaCUI 2640952
  83. PEPATWINS S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55660519
  84. PERFORMANŢĂ ÎN AFACERI S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55593940
  85. PETROALIMENT SRLMunicipiul IaşiCUI 1978166
  86. PETROLAR SRLMunicipiul IaşiCUI 9759285
  87. PFV AUTO S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54523416
  88. PHOENIX WELLNESS&BEAUTY S.R.L.Sat Slobozia, Comuna CiureaCUI 54866279
  89. PHOROS S.R.L.Sat Valea Lupului, Comuna Valea LupuluiCUI 54656480
  90. PIETRICELE S.R.L.Sat Valea Lupului, Comuna Valea LupuluiCUI 54949820
  91. PINKFLUENCE MEDIA S.R.L.Municipiul IaşiCUI 54672256
  92. PIPELINE XPRESS S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55634048
  93. PLAYERS GROUND S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55467101
  94. PNRB SOLUTIONS S.R.L.Sat Horpaz, Comuna MiroslavaCUI 54484902
  95. PODO BELLE S.R.L.Municipiul IaşiCUI 55404928
  96. POLIS CIPS SRLMunicipiul IaşiCUI 1974105
  97. POST POLITIE CEPLENIŢASat Cepleniţa, Comuna CepleniţaCUI 54433801
  98. POST POLITIE COARNELE CAPREISat Coarnele Caprei, Comuna Coarnele CapreiCUI 54435063
  99. POST POLITIE ERBICENISat Erbiceni, Comuna ErbiceniCUI 54435080
  100. POST POLITIE PLUGARISat Plugari, Comuna PlugariCUI 54435365