Director de firme

Firme fara cod CAEN in judetul Hunedoara

218 firme active in Firme fara cod CAEN, judetul Hunedoara, in ordine alfabetica.

Afisate 101-200 din 218

  1. DISCUEN SRLMunicipiul DevaCUI 2624248
  2. DUCASIL IMPEX SRLMunicipiul VulcanCUI 4779575
  3. EFFECT BEAUTY STYLE S.R.L.-INTRACOMUNITARSat Boş, Municipiul HunedoaraCUI 55693966
  4. ENDURO LEGENDS S.R.L.-INTRACOMUNITARSat Lelese, Comuna LeleseCUI 54587568
  5. EUROWARE SRLMunicipiul PetroşaniCUI 12782415
  6. EVITA GROUP SRLSat Vaidei, Comuna RomosCUI 5078710
  7. EVITA PRESS SASat Vaidei, Comuna RomosCUI 6846255
  8. EXIM FLOR SRLMunicipiul HunedoaraCUI 4945732
  9. EXPERTIMBER CONS S.R.L.INTRACOMUNITARMunicipiul HunedoaraCUI 54975233
  10. FAMILY TASTE CONCEPT S.R.L.Municipiul DevaCUI 55478224
  11. FIZIO KINETO REHAB S.R.L.Municipiul DevaCUI 54982885
  12. FLOREAN COMPLEX STORE S.R.L.Sat Baia de Criş, Comuna Baia de CrişCUI 54687761
  13. FLOWVISION MEDIA S.R.L.Municipiul DevaCUI 54528189
  14. FOREST TRINOMUS PROD CLUJ NAPOCA SRL SUCURSALA ORASTIEMunicipiul OrăştieCUI 11882300
  15. FREE CUATRO S.R.L.Sat Hărţăgani, Comuna BăiţaCUI 55284341
  16. FRIZERIA LUI SOKI S.R.L.Sat Sarmizegetusa, Comuna SarmizegetusaCUI 55588340
  17. FUNDAŢIA LEEVA -TIMP PENTRU VIAŢĂMunicipiul DevaCUI 55271899
  18. GANEFRYD APSOraş SimeriaCUI 55685815
  19. GEORGE NOROC PHOTOGRAPHY S.R.L.Sat Băcia, Comuna BăciaCUI 54461771
  20. GIA RENTALS S.R.L.Municipiul DevaCUI 54782720
  21. GIMAN RO SRLMunicipiul DevaCUI 10754818
  22. GIVERO ISA PREST SRLMunicipiul DevaCUI 5672754
  23. G&M PLAST S.R.L.Municipiul VulcanCUI 54651555
  24. HIGIA PRO S.R.L.Municipiul DevaCUI 54631990
  25. HORUS SIGMA CONSULT S.R.L.Municipiul OrăştieCUI 54811311
  26. IANIS SPEED TRANS S.R.L.Oraş GeoagiuCUI 54545937
  27. IMPACT BRAND BOUTIQUE S.R.L.Oraş PetrilaCUI 55664561
  28. IMPEX KORAL SRLMunicipiul LupeniCUI 2146534
  29. INNOVATIBYTE S.R.L.Oraş PetrilaCUI 55257398
  30. INTERCRIS SRL CONSTANTA SUCURSALA SARMIZEGETUSASat Sarmizegetusa, Comuna SarmizegetusaCUI 10498388
  31. IUGA ANCA-CRISTINAMunicipiul BradCUI 55691175
  32. IULIA COMEXIM SRLMunicipiul VulcanCUI 4126134
  33. JOY SPECIALTY COFFEE S.R.L.-INTRACOMUNITARSat Nădăştia de Sus, Oraş CălanCUI 54706022
  34. KEDY FASHION S.R.L.Oraş HaţegCUI 54450357
  35. KONVILMOS S.R.L.Municipiul LupeniCUI 54467499
  36. LARI TOP CONFORT S.R.L.Oraş HaţegCUI 55437062
  37. LAUREOLA BETAS S.R.L.Sat Leşnic, Comuna VeţelCUI 54441065
  38. LIGHTWEIGHTSAI S.R.L.Oraş PetrilaCUI 55381344
  39. LSP CAPITAL S.R.L.Municipiul VulcanCUI 54899810
  40. LUCA CIPRIAN ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂMunicipiul DevaCUI 55739273
  41. LUCVAL & K.E.N. S.R.L.Municipiul PetroşaniCUI 55710943
  42. LUK DATA SOLUTIONS S.R.L.-INTRACOMUNITARMunicipiul HunedoaraCUI 54497023
  43. MAIN LUX WEAR S.R.L.-INTRACOMUNITAROraş CălanCUI 55527858
  44. MANECHIN S.R.L.-INTRACOMUNITARMunicipiul HunedoaraCUI 54777252
  45. MARALIGIA INVEST S.R.L.Oraş HaţegCUI 55716601
  46. MARIX METAL SRLMunicipiul OrăştieCUI 5808121
  47. MASOLA S.R.L.INTRACOMUNITAROraş CălanCUI 55046390
  48. MASTERS PRODAL SRLMunicipiul DevaCUI 4371532
  49. MEDICAL EMERGENCY DIVISION S.R.L.Municipiul DevaCUI 55444019
  50. MEDICOM DENTAL S.R.L.Municipiul DevaCUI 55478283
  51. MEGA PREST SRLMunicipiul DevaCUI 2115821
  52. MEM-ORY FULL S.R.L.Municipiul BradCUI 55444370
  53. MERLIN LIFE S.R.L.Sat Ormindea, Comuna BăiţaCUI 55736641
  54. MIHU TURIST S.R.L.Municipiul DevaCUI 54476730
  55. MODA CARPATICA S.R.L.Sat Rişculiţa, Comuna Baia de CrişCUI 55395200
  56. MOŞ VIORICASat Nucşoara, Comuna Sălaşu de SusCUI 55605778
  57. NAMAICA PROD SRLSat Zam, Comuna ZamCUI 3364693
  58. NANAIMO SRLSat Tărăţel, Municipiul BradCUI 7029322
  59. NECREALĂ MIOARA - INTRACOMUNITARMunicipiul HunedoaraCUI 55689680
  60. NEW LALA S.R.L.Sat Peşteniţa, Comuna DensuşCUI 54731069
  61. NIS-CA EXPRESS S.R.L.Municipiul DevaCUI 55396698
  62. NOVO IMPEX SRLMunicipiul DevaCUI 2112000
  63. ONE SOLUTION S.R.L.Municipiul DevaCUI 55286440
  64. ONIRO MEDICOM SRLMunicipiul HunedoaraCUI 4669351
  65. ORGANIZAŢIA DE MANAGEMENT AL DESTINAŢIEI TURISTICE DEVAMunicipiul DevaCUI 54582544
  66. ORGANIZATIA DE MANAGEMENT AL DESTINATIEI VALEA JIULUIMunicipiul PetroşaniCUI 55385931
  67. PADUREANA ALCOM SRLSat Ghelari, Comuna GhelariCUI 3191398
  68. PALAS COMIMPEX SRLMunicipiul DevaCUI 2113529
  69. PAROHIA ORTODOXA ROMANA "BUNA VESTIRE" - ORASTIE VIMunicipiul OrăştieCUI 55571438
  70. PETRAETC CREATE S.R.L.Oraş HaţegCUI 55716504
  71. PETTRANS IMPEX SRLMunicipiul PetroşaniCUI 2134351
  72. PLEŞA CONSULTING S.R.L.Municipiul DevaCUI 55286458
  73. POLIXELA COMSIMEX SRLMunicipiul BradCUI 6731310
  74. PREST LOTUS SRLSat Sântămăria-Orlea, Comuna Sântămăria-OrleaCUI 2092574
  75. PRICOMALEXIM SRLMunicipiul DevaCUI 4371680
  76. PROMO STOX IMPEX SRLMunicipiul HunedoaraCUI 8409826
  77. PRUTIANU ADINA-MARINELA - INTRACOMUNITARSat Peştişu Mare, Municipiul HunedoaraCUI 55663990
  78. PULSAR COM SRLMunicipiul VulcanCUI 3186600
  79. QUANTUM HEALING 4 PROFESSIONALS S.R.L.Sat Vărmaga, Comuna Certeju de SusCUI 54908366
  80. RACOM PREST SRLMunicipiul DevaCUI 2118038
  81. RADU ADVERTISING S.R.L.Municipiul PetroşaniCUI 55046471
  82. RAVEN SOLUTION S.R.L.Municipiul DevaCUI 55667290
  83. RENTALL EXPERIENCE S.R.L.INTRACOMUNITARSat Topliţa, Comuna TopliţaCUI 55395161
  84. REVIVE VALUE IN NATURE S.R.L.Municipiul DevaCUI 55551953
  85. ROBERT.BAU S.R.L.- INTRACOMUNITARMunicipiul HunedoaraCUI 55741575
  86. ROMAN RODICALoc. Sântuhalm, Municipiul DevaCUI 55610430
  87. RTR GROUP 28 S.R.L.Municipiul PetroşaniCUI 55650795
  88. SAVASMED S.R.L.Municipiul DevaCUI 55664006
  89. ŞCOALA GIMNAZIALĂ CREŞTINĂ,, ARKA"Oraş SimeriaCUI 55619390
  90. SEBAL COM SRLMunicipiul DevaCUI 4371060
  91. SEBESTEN ROBERT-GABRIELMunicipiul HunedoaraCUI 55661220
  92. SIBA COMTURIST SRLMunicipiul PetroşaniCUI 2664498
  93. SOFT NUTRITION S.R.L.Municipiul DevaCUI 55626819
  94. SOLO DRAMA S.R.L.-INTRACOMUNITARMunicipiul HunedoaraCUI 54497252
  95. SPRINGTIME SRLMunicipiul DevaCUI 9925604
  96. STANDARD MOBIL TUR SRLMunicipiul DevaCUI 3817123
  97. STANGACIU EXIM SRLMunicipiul DevaCUI 5012537
  98. STEELCO SRLMunicipiul DevaCUI 2116525
  99. STOICA VULCAN MET SRLMunicipiul OrăştieCUI 5505730
  100. SUPERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul PetroşaniCUI 55617845