Director de firme

Firme fara cod CAEN in judetul Dolj

265 firme active in Firme fara cod CAEN, judetul Dolj, in ordine alfabetica.

Afisate 101-200 din 265

  1. INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DOLJ - SEDIU SECUNDARSat Siliştea Crucii, Comuna Siliştea CruciiCUI 54521423
  2. INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DOLJ - SEDIU SECUNDARSat Scaeşti, Comuna ScaeştiCUI 54619732
  3. INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DOLJ - SEDIU SECUNDARSat Melineşti, Comuna MelineştiCUI 54619805
  4. INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI DOLJ - SEDIU SECUNDAR CALARASISat Călăraşi, Comuna CălăraşiCUI 54527833
  5. INSURANCE LEADER S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54664539
  6. I.P.J.DOLJ _POST POLITIE CARAULASat Caraula, Comuna CaraulaCUI 54486385
  7. I.P.J. DOLJ _POST POLITIE DESASat Desa, Comuna DesaCUI 54486342
  8. I.P.J. DOLJ _POST POLITIE UNIREASat Unirea, Comuna UnireaCUI 54488009
  9. ITONWEB MEDIA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 55590626
  10. IUGAPE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54765401
  11. JAVESI PROD SRLMunicipiul CraiovaCUI 9733579
  12. KIRCHHOFF POLSKA SP. Z.O.O.Municipiul CraiovaCUI 54865397
  13. KOOL KIDZ INK S.R.L.Sat Işalniţa, Comuna IşalniţaCUI 54573562
  14. KROHBAL IMPEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 9062104
  15. KTLMED ENTERPRISES S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54841886
  16. LARXMED S.R.L.Sat Brădeşti, Comuna BrădeştiCUI 54904682
  17. LAZY IMP S.R.L.Oraş FiliaşiCUI 54643030
  18. LEGISLATIERUTIERA.RO S.R.L.Sat Gherceşti, Comuna GherceştiCUI 55169571
  19. LELU VOL CAM S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54551815
  20. LICA ALIMCOM SRLMunicipiul CraiovaCUI 2297103
  21. LOGIKIDS NETWORK S.R.L.Sat Teasc, Comuna TeascCUI 55203010
  22. MAGNA INNOVATIO S.R.L.Sat Işalniţa, Comuna IşalniţaCUI 54501957
  23. MAGNAPOP COM SRLMunicipiul CraiovaCUI 9917997
  24. MARCU & DINCA CO SNCMunicipiul CraiovaCUI 2319287
  25. MARIGRIGO COM SRLMunicipiul CraiovaCUI 8856670
  26. MARTUSIM IMPEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 10496190
  27. MATHKLA BUILD S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 55543470
  28. MAYA MARIA FASHION S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54719677
  29. MAYTREYS PROD SRLMunicipiul CraiovaCUI 4333709
  30. MIAMAR PREST SRLMunicipiul CraiovaCUI 9027972
  31. MICOGET COM SRLMunicipiul CraiovaCUI 5218970
  32. MIGACOR COM SRLSat Bratovoeşti, Comuna BratovoeştiCUI 10154295
  33. MIRION COM SRLSat Cetate, Comuna CetateCUI 2279425
  34. MOLAREM ART S.R.L.Sat Rast, Comuna RastCUI 55147220
  35. MONDIAL FASHION S.R.L.Loc. Ciupercenii Vechi, Municipiul CalafatCUI 54775545
  36. MOVE 4WARD S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54435381
  37. MOV MEMORIES S.R.L.Sat Goieşti, Comuna GoieştiCUI 54445547
  38. MOZICO SERVCOM SRLMunicipiul CraiovaCUI 6780177
  39. MUSCOL SRLMunicipiul CraiovaCUI 12138679
  40. MWD STRATEGIC S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 55070607
  41. NAION COM SRLMunicipiul CraiovaCUI 6210699
  42. NARLEX CONCEPT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54521415
  43. NECASTEF SRLMunicipiul CraiovaCUI 10610448
  44. NEXREEF GLOBAL S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54880559
  45. NOLISAN IMPEX SRLSat Gîrleşti, Comuna GherceştiCUI 6257942
  46. NWARE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 55148137
  47. ONCOZIP MEDICAL S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54824532
  48. OPENCLOUD HOSTING S.R.L.Sat Cârcea, Comuna CârceaCUI 54445598
  49. OPREA SAVU SNCSat Botoseşti-Paia, Comuna Botoseşti-PaiaCUI 5693870
  50. OPTICAL TRUE VISION S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54939621
  51. ORCAS BIROTICA SA BUCURESTI FILIALA CRAIOVAMunicipiul CraiovaCUI 8464820
  52. Organizatia Utilizatorilor de Apa pentru Irigatii GINGIOVASat Gângiova, Comuna GângiovaCUI 55383973
  53. ORGANIZAŢIA UTILIZATORILOR DE APA PENTRU IRIGAŢII PISCU NOUMunicipiul BăileştiCUI 54643552
  54. OXYLINE HEALTHCARE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54827776
  55. PALOMO COM SRLMunicipiul CraiovaCUI 8792429
  56. PAMSTAR WIN S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54685736
  57. PANADOR SRL GIRLA MARE FILIALA CRAIOVAMunicipiul CraiovaCUI 4941447
  58. PERCYO S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54774922
  59. P & G PAMCOMEXIM SRLMunicipiul CraiovaCUI 2282200
  60. POLAS PRODCOM SRLMunicipiul CraiovaCUI 5274376
  61. POST POLITIE AMARASTII DE SUSSat Amărăştii de Sus, Comuna Amărăştii de SusCUI 54493730
  62. POST POLITIE BISTRETSat Bistreţ, Comuna BistreţCUI 54506660
  63. POST POLITIE BOTOSESTI PAIASat Botoşeşti-Paia, Comuna Botoşeşti-PaiaCUI 54493277
  64. POST POLITIE BRATOVOIESTISat Bratovoeşti, Comuna BratovoeştiCUI 54492131
  65. POST POLITIE BULZESTISat Bulzeşti, Comuna BulzeştiCUI 54490149
  66. POST POLITIE CASTRANOVASat Castranova, Comuna CastranovaCUI 54490424
  67. POST POLITIE CELARUSat Celaru, Comuna CelaruCUI 54490572
  68. POST POLITIE CERNATESTISat Cernăteşti, Comuna CernăteştiCUI 54502561
  69. POST POLITIE DOBRESTISat Dobreşti, Comuna DobreştiCUI 54502995
  70. POST POLITIE GOGOSUSat Gogoşu, Comuna GogoşuCUI 54493056
  71. POST POLITIE GOIESTISat Goieşti, Comuna GoieştiCUI 54493196
  72. POST POLITIE GRECESTISat Greceşti, Comuna GreceştiCUI 54493234
  73. POST POLITIE LEUSat Leu, Comuna LeuCUI 54493242
  74. POST POLITIE MACESU DE SUSSat Măceşu de Sus, Comuna Măceşu de SusCUI 54506679
  75. POST POLITIE MALU MARESat Malu Mare, Comuna Malu MareCUI 54493706
  76. POST POLITIE OSTROVENISat Ostroveni, Comuna OstroveniCUI 54503079
  77. POST POLITIE SADOVASat Sadova, Comuna SadovaCUI 54503044
  78. POST POLITIE SECUSat Secu, Comuna SecuCUI 54490777
  79. POST POLITIE TEASCSat Teasc, Comuna TeascCUI 54490947
  80. POST POLITIE TERPEZITASat Terpeziţa, Comuna TerpeziţaCUI 54501965
  81. POST POLITIE VALEA STANCIULUISat Valea Stanciului, Comuna Valea StanciuluiCUI 54506652
  82. POST POLITIE VARTOPSat Vârtop, Comuna VârtopCUI 54489926
  83. POST POLITIE VARVORU DE JOSSat Vârvoru de Jos, Comuna Vârvoru de JosCUI 54502006
  84. POST POLITIE VELASat Vela, Comuna VelaCUI 54491667
  85. POST POLITIE VERBITASat Verbiţa, Comuna VerbiţaCUI 54491772
  86. PRO COLOR FOTOGRAFIKA S.R.L.Sat Branişte, Comuna PodariCUI 54582145
  87. PRO HOUSE ANALYTICA S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 55691892
  88. PROLIFIC PRODEXIM SRLMunicipiul CraiovaCUI 6778088
  89. PROMO PULSE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 55352420
  90. Q EXPERT S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54639608
  91. QUYLLEN-COM SRLMunicipiul CraiovaCUI 3070930
  92. RAFAMED SERVICES S.R.L.Sat Pieleşti, Comuna PieleştiCUI 54827725
  93. RAIOV S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54851898
  94. RAMILO IMPEX SRLMunicipiul CraiovaCUI 8142493
  95. RARA AVIS TRADE SRLMunicipiul CraiovaCUI 6778835
  96. RCCF TEHNIC SOLUTIONS S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 54878591
  97. RC MEDIA CREATIVE LAB S.R.L.Sat Pleşoi, Comuna PleşoiCUI 55574809
  98. REGISTRU OLTENIA - MUNTENIA SAMunicipiul CraiovaCUI 9380175
  99. RETHUNO SOFTWARE S.R.L.Municipiul CraiovaCUI 55572000
  100. REVIVE BUILD S.R.L.Municipiul CalafatCUI 55379492