Director de firme

CAEN 6190 - Alte activități de telecomunicații in judetul Constanța

31 firme active in CAEN 6190 - Alte activități de telecomunicații, judetul Constanța, in ordine alfabetica.

Afisate 1-31 din 31

  1. ACTIV TELE SOLUTIONS S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43300478
  2. ALCO INTERNET SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15019370
  3. ALPHA FORDERUNGS PARTNER SRLMunicipiul MedgidiaCUI 33753277
  4. BAROX COM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 6513145
  5. BLUE SPACE INTERNET S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 40560333
  6. CABLENET SIMAD S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 43694291
  7. CHS SOLUTIONS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 14325240
  8. COMPANIA NAŢIONALĂ DE RADIOCOMUNICAŢII NAVALE RADIONAV SASat Agigea, Comuna AgigeaCUI 11121156
  9. COMTEL CONSTANTA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 7708668
  10. DARIUS GSM S.R.L.Municipiul MangaliaCUI 38575960
  11. DIGITAL CONNECTION NETWORK SRLMunicipiul MangaliaCUI 32284083
  12. DIGITEL SERVICE SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15208507
  13. EAST PREMIUM SRLMunicipiul ConstanţaCUI 29622460
  14. EASY ELECTRONIC SECURITY SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32536407
  15. ENERGY SWING SRLSat Tuzla, Comuna TuzlaCUI 22275380
  16. FLOMIR BRAND SRLMunicipiul ConstanţaCUI 25999719
  17. GENIXNETWORK WEB S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 35882006
  18. HISPANIA IMPEX SRLMunicipiul MangaliaCUI 14284492
  19. HOUGY SRLMunicipiul MangaliaCUI 23884550
  20. MRCONNECTING S.R.L.Sat Arsa, Comuna AlbeştiCUI 48281997
  21. NATURAL PROTECT INVESTMENT S.R.L.Sat Siminoc, Oraş MurfatlarCUI 42473349
  22. NETCAETERA SRLMunicipiul ConstanţaCUI 15515234
  23. NEXT LEVEL SRLMunicipiul ConstanţaCUI 19148882
  24. OBLIVION FUTURE SRL-DLoc. Murfatlar, Oraş MurfatlarCUI 32794287
  25. RALU & FABI COM SRLSat Agigea, Comuna AgigeaCUI 25396173
  26. ROVILIGHT SERV SRLSat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 26514609
  27. SASHADESIGN PROFESIONAL S.R.L.Municipiul ConstanţaCUI 44358834
  28. SOTI CABLE NEPTUN SRLMunicipiul ConstanţaCUI 1869894
  29. SUPEREROS SRLMunicipiul ConstanţaCUI 32424381
  30. TRUST TELECOMUNICATIONS S.R.L.Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui TraianCUI 45687100
  31. VULTURUL CABLU TV SRLMunicipiul ConstanţaCUI 17660460