Director de firme

Firme fara cod CAEN in judetul Brașov

582 firme active in Firme fara cod CAEN, judetul Brașov, in ordine alfabetica.

Afisate 501-582 din 582

  1. SINERA SRLMunicipiul BraşovCUI 1113075
  2. SIVENDAN SRLMunicipiul BraşovCUI 1101852
  3. SKY CORE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55455107
  4. SMART MUZIC EVENTS S.R.L.Municipiul BraşovCUI 54976140
  5. SOCIETATEA COMERCIALA DE PRODUCTIE, COMERT SI SERVICII V.R.G. SRL BISTRITA-VIISOARA SUCURSALA CODLEAMunicipiul CodleaCUI 8106300
  6. SOLECUT S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 55704259
  7. SOURCING & PROCUREMENT PARTNERS NEDERLAND B.V.Municipiul BraşovCUI 54435098
  8. SPELLOUT SOCIETY S.R.L.Municipiul BraşovCUI 54704340
  9. SRIDAN COM SRLLoc. Râşnov, Oraş RâşnovCUI 9205891
  10. STANCRIS COM SRLMunicipiul BraşovCUI 6395260
  11. STAWEB S.R.L.Sat Tărlungeni, Comuna TărlungeniCUI 54519601
  12. STEAUA REGALA COMIMPEX SRLMunicipiul BraşovCUI 8670030
  13. STELLAR COMS S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55665800
  14. STUDIO ART STANCIU S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55551511
  15. SUMMIT SOFTWARE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55478020
  16. SVN MEDIA PRO S.R.L.Sat Ghimbav, Oraş GhimbavCUI 55405052
  17. SZABO IMPEX SRLMunicipiul BraşovCUI 4442048
  18. TÂMPAVIEW APARTHOTEL S.R.L.Municipiul BraşovCUI 54974971
  19. TANAMERA - IMPEX SRLMunicipiul BraşovCUI 6026352
  20. TANGERIN SRLMunicipiul BraşovCUI 5037213
  21. TARTLAU SRLComuna PrejmerCUI 4646668
  22. TD FACECONSULT S.R.L.Sat Hărman, Comuna HărmanCUI 54974947
  23. TEHNOTOURS SRLMunicipiul BraşovCUI 1095874
  24. TEMGRILL SRLMunicipiul BraşovCUI 3624360
  25. TERPI DRIVE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55158718
  26. TERWA B.V.Oraş GhimbavCUI 54589364
  27. TERWA B.V.Oraş GhimbavCUI 55694546
  28. THE BLUEPRINT S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55359410
  29. THE GOAT GROUP S.R.L.Municipiul BraşovCUI 54450993
  30. THEO-VIC SRLMunicipiul BraşovCUI 1110559
  31. THE PRIVE COLLECTIVE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55721489
  32. THOMHOF CHALETS S.R.L.Sat Sohodol, Comuna BranCUI 54765541
  33. TH X INNOVATION S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55710315
  34. TIBA-SERV SRLMunicipiul BraşovCUI 1102777
  35. TIBRU SERCOM SRLMunicipiul BraşovCUI 7434120
  36. TIGGRAS S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55242648
  37. TIMGLOW S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55518078
  38. TIMUR IMPEX SRLMunicipiul BraşovCUI 5837631
  39. TISTOU BY BAPTISTE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55665826
  40. TITANIC BUSINESS S.R.L.Oraş PredealCUI 55635434
  41. TOFAN TYRE DISTRIBUTION SA BUCURESTI SUCURSALA BRASOVMunicipiul BraşovCUI 7575910
  42. TOHI IMPEX SRLMunicipiul BraşovCUI 9268628
  43. TOP-TRANS SRLMunicipiul BraşovCUI 1133358
  44. TRIPJOY S.R.L.Municipiul BraşovCUI 54529800
  45. ULVEX COMIMPEX SRLLoc. Predeal, Oraş PredealCUI 5838270
  46. ULVO S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55462554
  47. UNITATEA MILITARA 01924 - SEDIU SECUNDARMunicipiul BraşovCUI 54646311
  48. UNIUNEA 16 FEBRUARIE BRASOVMunicipiul BraşovCUI 54978388
  49. URBANIST GREEN DRIVE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55012770
  50. VALASIM SECURITY SERVICE SRLMunicipiul BraşovCUI 7949429
  51. VALI-TRANS SRLMunicipiul BraşovCUI 3051688
  52. VALUR IMOBILIARE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55297422
  53. VANINI SRLMunicipiul BraşovCUI 11527171
  54. VASI TINICHIGERIE AUTO SRLMunicipiul BraşovCUI 11282969
  55. VCLAU TRANS LUX S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55297740
  56. VELEA TRANS SRLLoc. Râşnov, Oraş RâşnovCUI 7870251
  57. VENDETTA PUB S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 55051800
  58. VENDMIX S.R.L.Municipiul FăgăraşCUI 54561967
  59. VERIVERS-COM S.R.L. CHISINAU SUCURSALA BRASOVMunicipiul BraşovCUI 13427870
  60. VESK GROUP S.R.L.Sat Sebeş, Comuna HârseniCUI 55589702
  61. VIAJES ROMMEX S.R.L.Sat Prejmer, Comuna PrejmerCUI 55617730
  62. VIALLE IMPEX SRLMunicipiul BraşovCUI 4801940
  63. VISELYS SRLMunicipiul CodleaCUI 1093547
  64. VLAIC & COMPANIE SNC SUCURSALA BRASOVMunicipiul BraşovCUI 6129374
  65. VOAID COM SRLSat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 6141238
  66. VOICU MARIAN-VLADSat Predeluţ, Comuna BranCUI 55636596
  67. VSE DRIVER S.R.L.Municipiul BraşovCUI 54835574
  68. WEEAM S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55586668
  69. WENDY&TORIA S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55667606
  70. XEANA XERALIS S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55460383
  71. X HOUSE PROPERTY S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55594040
  72. XPOWERCOMPANY S.R.L.Municipiul BraşovCUI 54562008
  73. ZAHELA S.R.L.Sat Sânpetru, Comuna SânpetruCUI 55718939
  74. ZAKIANO MED SRLSat Purcăreni, Comuna TărlungeniCUI 6306557
  75. ZANA 94 INT.SRLMunicipiul BraşovCUI 6719898
  76. ZANTHEA SHOP S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55517471
  77. ZARHITECTURAT S.R.L.Sat Prejmer, Comuna PrejmerCUI 54478722
  78. ZENAIDA COUTURE S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55293838
  79. ZOLERRA GROUP S.R.L.Municipiul BraşovCUI 55703890
  80. ZOMARIS SRLMunicipiul BraşovCUI 6382643
  81. ZOO TYNDALL SRLMunicipiul BraşovCUI 15236531
  82. ZSOK-CONSTR SRLMunicipiul BraşovCUI 7626193