Director de firme

CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) in judetul Brăila

79 firme active in CAEN 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client), judetul Brăila, in ordine alfabetica.

Afisate 1-79 din 79

  1. 3 M - SERVICE SRLMunicipiul BrăilaCUI 4116270
  2. ABSOLUTE IT SOLUTIONS SRLMunicipiul BrăilaCUI 16721704
  3. AIMED SOFTWARE S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 41586900
  4. ALADNI SOFTWARE S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 45640956
  5. ALBATROS SOFTWARE S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 41117033
  6. ALTSYS SRLMunicipiul BrăilaCUI 14371165
  7. ARES INVICTUS SYSTEMS S.R.L.Loc. Insurăţei, Oraş InsurăţeiCUI 44628288
  8. ASTRALIQUE WEB S.R.L.Loc. Ianca, Oraş IancaCUI 47213757
  9. AWESOME PARASOFT S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 44060284
  10. BC AI TECH S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 49453705
  11. BERTY GAMES S.R.L.Sat Filipeşti, Comuna Surdila-GaiseancaCUI 49399843
  12. BIMASOFT SRLMunicipiul BrăilaCUI 28324180
  13. BRANDWARE MEDIA SRLMunicipiul BrăilaCUI 25954431
  14. BUR VER SOLUTIONS S.R.L.Sat Lacu Sărat, Comuna ChiscaniCUI 46793460
  15. CITADEL TECH HUB S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 32358946
  16. CLOUDPUBLIC CONSULTING S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 41087854
  17. CODEASCEND S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 51019830
  18. CODEMAZE SMART DEVEL S.R.L.Sat Vădeni, Comuna VădeniCUI 46033170
  19. CONSTRUCT DENISEB SRLSat Viziru, Comuna ViziruCUI 14731540
  20. CONTROL SOFT SERV SRLMunicipiul BrăilaCUI 32185853
  21. DEVNOW S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 44603259
  22. DIGITAL HELIX GAMES S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 42811539
  23. DIGITALLY WEBDEV S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 47045920
  24. DIGITAL ONION S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 25631317
  25. DIGITAL POWERHOUSE S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 41314736
  26. DMC MANAGE SOFT S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 46033200
  27. EGM SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 40954931
  28. EMMAX IT CONSULT S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 46282830
  29. GRENDIZER SRLMunicipiul BrăilaCUI 34642625
  30. HERTZU DEVELOPMENT S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 41044209
  31. HIGHSOFT MNTECH VIEW ONE S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 46685654
  32. INFO QUEST SRLMunicipiul BrăilaCUI 15538750
  33. IONA TECHNIC S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 41785806
  34. ISELD PREST SRLMunicipiul BrăilaCUI 18790573
  35. IURASCU TECH S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 47575110
  36. JOYLUNOW DEV S.R.L.Loc. Ianca, Oraş IancaCUI 50067198
  37. KRONDUM CONCEPT S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 39772545
  38. LAMORA TECH S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 42197430
  39. LINTA BUILDING SRLMunicipiul BrăilaCUI 38129143
  40. LOGIC ECOMSOL SRLMunicipiul BrăilaCUI 28288397
  41. LUNGISIMO S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 50007099
  42. MABUHAISOFT SRLMunicipiul BrăilaCUI 29114984
  43. MAEK CONSULTING SRLMunicipiul BrăilaCUI 14624314
  44. MATRIX AI S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 48171897
  45. MAZTECH SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.Sat Vădeni, Comuna VădeniCUI 49321534
  46. MEDIASOFTWARE S.R.L.Sat Chiscani, Comuna ChiscaniCUI 37034088
  47. MOPSY TECHNOLOGY S.R.L.-D.Sat Tufeşti, Comuna TufeştiCUI 45649769
  48. NANO-SOFT TECHNOLOGY SRLMunicipiul BrăilaCUI 38214796
  49. NEANMI SOFTWARE TECHNOLOGIES S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 45855084
  50. NERDY CATS STUDIO SRLMunicipiul BrăilaCUI 38175417
  51. NEURAL OPTIM TP S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 42681072
  52. NOVO ONLINE SERVICES S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 45022203
  53. OFFBYTE S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 49178397
  54. OPEN WEB DESIGN SRLMunicipiul BrăilaCUI 24425700
  55. PARISOFTWARE SOLUTIONS SRLMunicipiul BrăilaCUI 31029600
  56. PLACEBO PROD SRLMunicipiul BrăilaCUI 5064030
  57. PLUSNET CONSULT SRLMunicipiul BrăilaCUI 22488825
  58. PRECISION CLICKS S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 45495015
  59. REGISOFT DEZVOLTARE SRLMunicipiul BrăilaCUI 29078245
  60. RESHIFT DIGITAL S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 42873868
  61. ROBO LIVEWARE S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 44568453
  62. ROMSOFT SERVICE SRLMunicipiul BrăilaCUI 13403536
  63. SAM TECH PROFESSIONAL S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 49792426
  64. SEBNICSOFT S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 45693403
  65. SHARE AI S.R.L.Sat Viziru, Comuna ViziruCUI 39211801
  66. SOFTSTYLE SRLMunicipiul BrăilaCUI 26548873
  67. SOFTURAJ CONCEPT SRLMunicipiul BrăilaCUI 37257098
  68. SOFTWARE & PEOPLE (MIGHT BE SOMETHING DIFFERENT) S.R.L.Sat Mircea Vodă, Comuna Mircea VodăCUI 38639185
  69. SOLID STANCE IT SERVICES S.R.L.Loc. Ianca, Oraş IancaCUI 49236480
  70. SUBLIME CODE POETRY S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 33889334
  71. SUPERHERO CONSULTING S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 47668430
  72. SXCSOFT S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 50930921
  73. THE QUEENS ROAD S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 38456293
  74. URANUS IMPEX SRLMunicipiul BrăilaCUI 4873679
  75. VIRAL DESIGN S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 39344441
  76. VMC BINARY IT SRLMunicipiul BrăilaCUI 35188765
  77. WEB DESIGN TYPOGRAPHY S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 43303512
  78. ZAINEA COM SERV SRLMunicipiul BrăilaCUI 6674630
  79. ZUPRIA S.R.L.Municipiul BrăilaCUI 40257322