Director de firme

CAEN 0141 - Creșterea bovinelor de lapte in judetul Bihor

46 firme active in CAEN 0141 - Creșterea bovinelor de lapte, judetul Bihor, in ordine alfabetica.

Afisate 1-46 din 46

  1. ADASUT FARM SRLSat Cociuba Mare, Comuna Cociuba MareCUI 37322528
  2. AGRO BOVINE SRLMunicipiul MarghitaCUI 24134158
  3. AGROBOVTĂRĂU S.R.L.Sat Husasău de Criş, Comuna IneuCUI 35763951
  4. AGROHUS SRLSat Husasău de Tinca, Comuna Husasău de TincaCUI 17732531
  5. AGROPET SRLSat Petid, Comuna Cociuba MareCUI 17231239
  6. AGROSTAR EMIALI SRLSat Sfârnaş, Comuna SâniobCUI 26505031
  7. AGROTSN S.R.L.Sat Chiribiş, Comuna TăuteuCUI 49041046
  8. AGRO VACA SRLMunicipiul MarghitaCUI 24049478
  9. ALEX LIV FARM S.R.L.Municipiul SalontaCUI 47903269
  10. ANGUS BULLS S.R.L.Sat Lorău, Comuna BratcaCUI 48152453
  11. BAM & BUZ SRLMunicipiul SalontaCUI 33376835
  12. BELGOM SRLSat Sântandrei, Comuna SântandreiCUI 17900872
  13. BISGRA SRLSat Mierlău, Comuna Hidişelu de SusCUI 18743199
  14. BOROŞEU FARM SRLSat Ineu, Comuna IneuCUI 26568200
  15. CASA TIROL SRLSat Valea Târnei, Comuna ŞinteuCUI 18702350
  16. CIPOLACT SRLSat Ciumeghiu, Comuna CiumeghiuCUI 18325862
  17. COOPERATIVA AGRICOLĂ AGROCOOP HUTASat Şinteu, Comuna ŞinteuCUI 34395126
  18. COOPERATIVA AGRICOLA SAMISat Şuşturogi, Comuna CetariuCUI 34632761
  19. CRAVABAB SRLSat Fiziş, Comuna FinişCUI 35608974
  20. EMIDEAS SRLSat Batăr, Comuna BatărCUI 26182119
  21. EUZO SRLSat Arpăşel, Comuna BatărCUI 14445050
  22. FAMAV PRODCOM S.R.L.Sat Forău, Comuna Uileacu de BeiuşCUI 43613963
  23. FERMA DRĂGAN SRLSat Cheresig, Comuna ToboliuCUI 26074877
  24. FRATII KOCSIS SRLMunicipiul SalontaCUI 19583240
  25. GALED PROD COM SRLSat Ineu, Comuna IneuCUI 3458739
  26. GOSPODĂRIA VITARO S.R.L.Sat Betfia, Comuna SânmartinCUI 38655873
  27. HEIKENS FARM S.R.L.Municipiul SalontaCUI 39141978
  28. HINTS FARM S.R.L.Sat Teleac, Comuna BudureasaCUI 42497445
  29. LACT JON SRLSat Sânnicolau Român, Comuna Sânnicolau RomânCUI 18481330
  30. LACTOPROD SRLMunicipiul OradeaCUI 18657993
  31. LISKA RESIDENCE S.R.L.Sat Valea Târnei, Comuna ŞinteuCUI 18870567
  32. MARICULA SRLSat Cociuba Mare, Comuna Cociuba MareCUI 23508599
  33. MIADA BOVIMPEX S.R.L.Sat Cociuba Mare, Comuna Cociuba MareCUI 49140511
  34. MILCARA SRLSat Cefa, Comuna CefaCUI 22287694
  35. MIRVAGO SRLLoc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 36324814
  36. NICU FLORI TRANS S.R.L.Sat Munteni, Comuna BulzCUI 54714084
  37. OLAF MANTHE SRLLoc. Aleşd, Oraş AleşdCUI 22583851
  38. POPOVICIU SRLMunicipiul SalontaCUI 19963320
  39. PREST AGRARIUS SRLMunicipiul OradeaCUI 19145967
  40. PROLACT BIO SRLSat Chişlaz, Comuna ChişlazCUI 34491140
  41. PUIE FAMILY FARM S.R.L.Sat Olcea, Comuna OlceaCUI 44649582
  42. TOCUŢ MARIA-NADIA S.R.L.Sat Hodişel, Comuna OlceaCUI 39180071
  43. TOMCAN SRLLoc. Delani, Municipiul BeiuşCUI 18695504
  44. VADAGRAR LOGISTIC SRLSat Vadu Crişului, Comuna Vadu CrişuluiCUI 18758602
  45. VANU SOFIDEIA S.R.L.Sat Pietroasa, Comuna PietroasaCUI 48575810
  46. WELLPROVIDA S.R.L.Sat Borod, Comuna BorodCUI 43029418